Sari la conținut

"BLONDA CU ADEVARAT DEOSEBITA" (0758307875)


codex2

Postări Recomandate

Salut,

 

Am gasit acest anunt:

http://www.anuntuldeiasi.ro/anunt/44642/blonda-cu-adevarat-deosebita

 

"Blonda cu adevarat deosebita si reala nu minciuni poze reale suta la suta,suna si descopera ma cu adevarat. IASI TEL 0758307875".

 

Am sunat, mi-a raspuns o tipa destul de amabila. Locatia e undeva in Piata Unirii.

Sunt 2 tipe: una blonda, 175cm/55kg, cealalta blonda spre roscat 170cm/57kg.

Tarife: 100RON numarul, 200RON ora, totul protejat.

 

Mi-a spus ca se lucreaza doar cu programari, si ca in baie exista gel de dus, prosoape curate pentru fiecare client, etc.

 

 

Eu pot merge abia pe la mijlocul saptamanii. 

 

Stie cineva ceva despre aceste tipe ?

 

Multumesc.

 

 

 

post-59883-0-76562200-1375604337_thumb.jpg

post-59883-0-32664600-1375604338_thumb.jpg

post-59883-0-85250900-1375604338_thumb.jpg

post-59883-0-21872100-1375604339_thumb.jpg

Link spre comentariu

UPDATE:Am intentionat sa le vizitez pe domnisoare, dar am renuntat la idee deoarece anuntul fusese sters de pe anuntuldeiasi.ro

 

Din curiozitate am dat un search mai in detaliu si am vazut ca mai exista un anunt activ cu acelasi numar de telefon  si aceleasi poze: http://anunturipenet.gsp.ro/detalii/blonda-frumoasa/422956/

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

salutare. am fost eu la tipa blonda...bunaciune si chiar mi-a zis ca a doua zi urma sa plece peste mari si tari.

 

nu cred ca mai are rost sa dau note, cert este ca tipa arata exact ca in poze si presta f bine

 

salut scorpionulrosu

Asteptam recenzia detaliata ca s-o mutam la testate.

Ms anticipat.

:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

salut scorpionulrosu

Asteptam recenzia detaliata ca s-o mutam la testate.

Ms anticipat.

:wave

abia acum am vazut ca asteptati raspunsul meu ;))

 

locatia in piata unirii impreuna cu colega roscata

 

tipa inalta cca 175 blonda, sanii medii spre mici, fundul super fain, rotund, bombat si foarte ferm de ziceai ca are silicoane

 

totul protejat, nu dadea limbi pe oo

fata foarte comunicativa

la al doilea  numar s-a imbracat cu body-ul din poza la cererea mea

o experienta foarte placuta, pacat ca fata a plecat

in concluzie notele sunt astfel:

locatie: 9

fizic:9.50 curul ala e magnific in care se infing doua prajini de nu s emai termina, se craceste dupa cum ii zici

oral: 7, fara interes pt zonele adiacente

normal: 9, nu a comentat indiferent de pozitia ceruta

gfe:9

impresie artistica:10

cu scuzele de rigoare nu mai stiu cat era halatul...dar in limitele pietii, 200 cred

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:IASI
  • Oras:IASI

               Salut,

               Azi cu un chef ..am sunat la urmatorul anunt din celebrul "Anuntul de iasi" 

 

"DOUA DIVE LUX"

"Suntem doua domnisoare senzuale si te asteptam sa ne descoperi.Locatie lux zona centrala. TEL 0758 307 875 IASI "

 

              Am fost ghidat spre locatie pe langa finate.Ajuns la cuibusor ma intampina o fatuca pe la 168 si vre-o 50kg cred ca roscata..dar precizez ca era un pic cam intuneric si o lumina rosiatica...Si a doua fata o blondina cu suvite pe nume Diana care are in jur de 172 imbracata intr-un costumas albastru cu fustita scurta.

Ne facem comozi in sufrageri..unde sunt servit cu o bautura la alegere(whisky, apa, suc,..). un plus pt socializare aici..In nici un caz nu sunt tipele din pozele postate anterior...dar sigur diana mai are un anunt

 http://www.anuntuldeiasi.ro/anunt/60719/diana-lux

             Am ales`o pe Diana achitat un numar 100 ron.Am fost la un dus si am revenit in camera de actiune.Diana se dezbraca si  apoi se scuza un pic sa ii dea cateva instructiuni colegei sale..care din cate am inteles e noua in domeniu si practic o invata ce si "cum" sa raspunda la telefon.Surpriza nu dureaza mult si din camera cealalta se auzea cum se facea planul de atac pentru urmatorul client care deja era la usa pff...Revine Diana amabiala imi povesteste ca e un "client" foarte important care sta cate 3 ore...oricum tipu n`a stat mult a plecat.. si domnisoarele "panicate"...ca nu stiau numarul lui..

             Un dute vino si revino. Revine domnisoara in camera si zic sa`i simt corpul: are sanii fainuti naturali picioarele lucrate, n`a durat mult si a zis sa trec pe pat.M`a intrebat cum doresc oralul si am ales un oral protejat.Pune un prezervativ love plus si trece la actiune.Bulversat un pic de evenimentele din inainte si faptul ca totusi n`am avut acel "click"..a trebuit sa munceasca un picut pana l`a adus in pozitie de drepti.Totusi cu o concentrare desavarsita  a venit si finalizarea. Dupa facusi un dus..am mai stat un pic de vorba in timp ce ma imbracam si cam asta a fost experienta. 

Notele:

Locatie:8 gel de dus la baie, prosop uscat iar locatia este in centru usor de ajuns

Aspect fizic :-7 imbracata in costumas e sexy. 

Oral: +8 e pro 

Normal: n`a fost cazul. 

GFE: -5 politicoasa serveste cu o bautura ..dar stilul de clienti pe banda  scade foarte mult nota. 

 

 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...