Sari la conținut

Jale mare !


Postări Recomandate

Nu pot sa cred ca sunt ca la tara ,intr-in catun .

Am  facut un "raliu" low cost , bani aruncati ,nervi consumati ,timp pierdut .

incep cu sfarsitul . 

Pe la A-uri,ultimul etaj , una mai purisanca , scor mic - jale look ,jale prestatie . 

Mergi in statie la florari  , un pic mai bine ,dar insesizabila diferenta . Nu . 

La ps-uri , aia are sinuzita , nu face aia ,nu face ailalta ,parca am venit cu voucer la futut , nu bani . 

Doamna matura ... aoleouu ... treaba voastra ... horror ... poate deveniti gay de la un soc din asta .

In 19 sunt 2 ,pe la L-uri , dar mai bine n-ar mai fi ... nu povestesc , iar ajung la psihiatru . 

Mazepa ,s-a aciuat pitica . Nu si gata !

Mai e prospatura din Doja ,dar e tare dubioasa ,ba e , ba nu e , e si fitoasa . Poate se marita si scapam de ea.

Alea de pe Saturn ,de la parter ,s-au uschit ,telefoane inchise . Acolo era ca la tonomat , bagai fisa ,apoi bagai peleul , cam aceasi satisfactie . Sa nu mai spun ca bloda se uita si sta nemiscata , daca nu clipea ,ziceam ca a murit . Aveam cu ce sa ma laud ... mi-a murit una in peleu ... 

La masaj nu ma duc ,prea scumpa laba , eu mi-o fac gratis . 

 

Jale mare ! Ce se intampla ?

Scumpe , proasta prestatie ... reclamatie la "protectia consumatorului " nu pot face ...

Daca vreti sa-mi recomandati ceva , sa fie in scor normal nu de vedeta .

Merci si  nult noroc confutaciosi  

 

Link spre comentariu

Tipa cumva presteaza prin zona RENO ,o tipa draguta ,bruneta ce detine un tatuaj mare pe piciorul stang?IN caz de domnul eramazt imi confirma ca despre ea e vorba si daca imi poate confirma ca are peste 18 ani atunci voi deschide topic cu numarul ei de tel si cu recenzia mea complecta.Pana atunci asteptam.....dc? mie imi pare destul de tinerica si nu vreau sa fac vreo greseala aici ....ce-i drept au mai fost aparitii gen rilurianna care arata  foarte tinerica si care majoritatea moderatorilor au considerat-o **spam editat**, si i-au suspendat si topicul si parca au si banat-o aiurea ,asa ma pot pacali si eu ....dar cum eu nu am avut reusita de a ma convinge sigur ca este +18 , vreau doar sa am  o confirmare inainte de a lasa impresia despre aceasta tipa..

Link spre comentariu

salut eramazt, care e prospatura din Doja la care faci referire ca nu imi dau seama?

etaj 4 ... 

 

Tipa cumva presteaza prin zona RENO ,o tipa draguta ,bruneta ce detine un tatuaj mare pe piciorul stang?IN caz de domnul eramazt imi confirma ca despre ea e vorba si daca imi poate confirma ca are peste 18 ani atunci voi deschide topic cu numarul ei de tel si cu recenzia mea complecta.Pana atunci asteptam.....dc? mie imi pare destul de tinerica si nu vreau sa fac vreo greseala aici ....ce-i drept au mai fost aparitii gen rilurianna care arata  foarte tinerica si care majoritatea moderatorilor au considerat-o **spam editat**, si i-au suspendat si topicul si parca au si banat-o aiurea ,asa ma pot pacali si eu ....dar cum eu nu am avut reusita de a ma convinge sigur ca este +18 , vreau doar sa am  o confirmare inainte de a lasa impresia despre aceasta tipa..

1 . nu sunt domn ... 

2. nu m-am uitat la tatuaj .m-am uitat lagaozsi tzatze 

3.cere-i buletinu... 

4 habar n-am ce s-a intamplat si e treaba lor 

fara suparare aici nu e o recenzie ,e cat e de slaba "treaba"

 

Pace !

Link spre comentariu

da despre aceeasi domnisoara care sta intr-o garsoniera la etajul 4 este vorba,ce-i drept tatuajul l-a facut recent, e posibil sa fi trecut inaintea mea pe la dansa.Buletinul nu cred ca il voi cere,pt ca ezit sa mai ajung la ea si nu din cauza pretului sau a serviciilor care chiar sunt bune  ci doar din cauza tineretii ei,probabil as mai vizita-o dar cu conditia sa fie majora si mi-as dori sa fie asa. Anuntul pe raid il gasise-m...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...