Sari la conținut

L@R@ ❤Trans 100% Reală❤/Totul Deep și fără grabă!❤ 0735913468


Postări Recomandate

Salut tuturor,

Este prima recenzie pe aceste forum,si am zis sa ii las cuiva care merita.

Urmărind de foarte putin timp postarile ei m am decis sa ii fac o vizită..Am fost primit de de o tipa înaltă bruneta atragatoare intr-o ținută sexy nu am prea mult pe gânduri și am trecut direct la fapte...oral a fost deep de nota 10 dupa care am trecut la lucruri mai serioase unde nu am rezistat decat 5 min fiind foarte stramta..Am stat o ora se merita mai mult timp însă ea avea programul foarte încărcat...multumesc frumos pt experiență cu siguranta voi mai reveni cat mai curând posibil.

Restul detaliilor vor rămâne în dormitor.😉😉 

O seara frumoasa tuturor.

Weekend plăcut. 

😘😘😘🌹🌹🌹🌹

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Salut tuturor,

Este prima recenzie pe aceste forum,si am zis sa ii las cuiva care merita.

Urmărind de foarte putin timp postarile ei m am decis sa ii fac o vizită..Am fost primit de de o tipa înaltă bruneta atragatoare intr-o ținută sexy nu am prea mult pe gânduri și am trecut direct la fapte...oral a fost deep de nota 10 dupa care am trecut la lucruri mai serioase unde nu am rezistat decat 5 min fiind foarte stramta..Am stat o ora se merita mai mult timp însă ea avea programul foarte încărcat...multumesc frumos pt experiență cu siguranta voi mai reveni cat mai curând posibil.

Restul detaliilor vor rămâne în dormitor.😉😉

O seara frumoasa tuturor.

Weekend plăcut.

😘😘😘🌹🌹🌹🌹

Multumesc iubire, ai fost minunat.. "Little Scorpion " cu bărbita aia sexyâ¤

Imi pare rau ca nu ne-am putut desfășura activitatea mai mult din cauza programului mult prea încărcat,însă programarile trebuiesc onorate.

Te îmbrățișez â¤

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

saptamana asta ma facut un tur al fetelor trans si astazi am ajuns la Lara . nu am decat sa iti spun ca le bati pe toate TS (calda,primitoare si nu dai o stare de disconfort) . esti SUPERBA.

Multumesc frumos pentru aprecieri!

Te mai astep cu mult drag in acelasi context!

Pupicei de la Scufita!💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Buna dimi Bela, nu mai vb cu mine pe wapp? Te pupi

Ba da iubire, doar ca am avut un program foarte încărcat și nu am avut timp de chat pe whatsapp!😔

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Exagerezi, cu siguranță nici un client nu imi v-a permite să îl filmez când îl iubesc in gurita🙈😂

Vorbim totusi de discreție, iar la mine discretia este primordială!

E tampit asta..lasa l ca pe toate le savureaza din laba doar...despre flocotina7 ala este vorba.
Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

E tampit asta..lasa l ca pe toate le savureaza din laba doar...despre flocotina7 ala este vorba.

nu te certa cu un prost, pentru ca s-ar putea ca cei care privesc sa nu observe deosebirea
Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

nu te certa cu un prost, pentru ca s-ar putea ca cei care privesc sa nu observe deosebirea

. am uitat sa îți spun ca este un citat de MARK TWAIN (asta așa ptr cultura ta generală)
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

nu te certa cu un prost, pentru ca s-ar putea ca cei care privesc sa nu observe deosebirea

Băieți, ce aveti voi de împărțit? Am rugămintea sa va continuati discuțiile în privat, nu aici.

Nu mai fiti rautaciosi💋

 

Pupicei de la Scufita!💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

Băieți, ce aveti voi de împărțit? Am rugămintea sa va continuati discuțiile în privat, nu aici.

Nu mai fiti rautaciosi💋

 

Pupicei de la Scufita!💋💋💋

scuze Scufița (mai sant unii deștepți care nu inteleg un com.si vin cu argumente de mari futaciosi) 💋💋💋
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Iubiteeeeei❤

La cererea voastră tin sa va anunt ca incepand de astazi, ne vom putea întâlni si in formula de cuplu/threesome .

 

Împreună cu colega mea Eveline va vom cucerii cu cele mai intense si fierbinti fantezii, totul deep, DAP, show-uri incendiare , jocuri erotice, role-playing-uri,act/pasive, dotare 18 si 20 cm! si multe , multe surprize plăcute!❤

 

Zona Bulevardul Decebal colt cu Rondul Alba Iulia ❤

 

Servicii totale/ 400f /800/h

 

Mai multe detalii va oferim la nr de tel:0747311183

 

❤LOVE YOU GUYS!❤

 

Program: NON STOP

 

Va asteptam in numar cat mai mare❤

post-274494-0-00377300-1583604285_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

❤Iubiteeeeei❤

La cererea voastră tin sa va anunt ca incepand de astazi, ne vom putea întâlni si in formula de cuplu/threesome .

 

Împreună cu colega mea Eveline va vom cucerii cu cele mai intense si fierbinti fantezii, totul deep, DAP, show-uri incendiare , jocuri erotice, role-playing-uri,act/pasive, dotare 18 si 20 cm! si multe , multe surprize plăcute!❤

 

Zona Bulevardul Decebal colt cu Rondul Alba Iulia ❤

 

Servicii totale/ 400f /800/h

 

Mai multe detalii va oferim la nr de tel:0747311183

 

❤LOVE YOU GUYS!❤

 

Program: NON STOP

 

Va asteptam in numar cat mai mare❤

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

 

❤Iubiteeeeei❤

La cererea voastră tin sa va anunt ca incepand de astazi, ne vom putea întâlni si in formula de cuplu/threesome .

 

Împreună cu colega mea Eveline va vom cucerii cu cele mai intense si fierbinti fantezii, totul deep, DAP, show-uri incendiare , jocuri erotice, role-playing-uri,act/pasive, dotare 18 si 20 cm! si multe , multe surprize plăcute!❤

 

Zona Bulevardul Decebal colt cu Rondul Alba Iulia ❤

 

Servicii totale/ 400f /800/h

 

Mai multe detalii va oferim la nr de tel:0747311183

 

❤LOVE YOU GUYS!❤

 

Program: NON STOP

 

Va asteptam in numar cat mai mare❤

post-274494-0-06114500-1583605022_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

scuze Scufița (mai sant unii deștepți care nu inteleg un com.si vin cu argumente de mari futaciosi) 💋💋💋

💋â¤ðŸ’‹

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...