Sari la conținut

L@R@ ❤Trans 100% Reală❤/Totul Deep și fără grabă!❤ 0735913468


Postări Recomandate

  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Raspunde p watap vulpoaicooooo😂😂😂😂😂

Nu am timp, sunt ocupată🤗🥰

 

Puuuup un lup pofticos 🥰🥰🥰â¤â¤â¤

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Frumusețe mică:*

 

Pup :x

Miaaaaaw😘🥰😋

 

Puuup un motănel!🥰🥰🥰😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Când o sa vii la Oradea vreau sa te văd neaparat și sa te sug toată 😘😘😘

Promite-mi că mă vei suge toata!â¤â¤â¤

Link spre comentariu
Vizitator alynbulin2
Reputație: 0

O Vulpiță se masturbează în duș!â¤

 

Cine vine să o ajute?🥰😘ðŸ±

Acum vine vulpoiul sa ajute Vulpița lui 😘😘😘
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Acum vine vulpoiul sa ajute Vulpița lui 😘😘😘

Vulpița vrea să fie stropită și penetrată adânc de către Vulpoi!â¤â¤â¤ðŸ¥°ðŸ¥°ðŸ¥°

Link spre comentariu
Vizitator alynbulin2
Reputație: 0

Vulpița vrea să fie stropită și penetrată adânc de către Vulpoi!â¤â¤â¤ðŸ¥°ðŸ¥°ðŸ¥°

Te ia vulpoiul te pune cu mâinile întinse în sus lipita de geamul dusului te Săruta pe gat și ți-l baga adânc și tare după Vulpița se pune în genunchi începe sa suga vulpoiul pana o stropește pe Vulpița pe fata și pe sâni ei frumoși â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

ðŸ’ðŸ’ðŸ’Bună dimineața frumoșii mei!ðŸ’ðŸ’ðŸ’

 

 

🎀Disponibilă in Sibiu 🎀

 

 

🎀Locație Cosmopolitan Residence

 

 

🎀Program: 10:00-22:00

 

 

🎀Total-NO Rush

 

 

🎀Activa-Pasivă-erectie 100%

 

 

🎀 300 finalizarea - 500 h

 

 

🎀Detalii si programări la nr de telefon sau pe:

 

 

☎ï¸â˜Žï¸â˜Žï¸: 0735913468

 

 

 

ðŸ­ðŸ­ðŸ­Vă pup și vă aștept cu drag ðŸ­ðŸ­ðŸ­

 

 

🔞🔞🔞Lara Belmondooo🔞🔞🔞

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

Pupici pentru cei mai frumoși și adorabili💋💋💋

hmmmmm ești tare dulce (și motanelu tău), și frumoasa 💋💋💋
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pupici pentru cei mai frumoși și adorabili

Pentru prima intilnire Lara mi a cerut sa formulez un scenariu.

Sa ne vedem undeva in public fara sa ne cunoastem!dar de unde tma recunosti?,am intrebat o.vreau sa vad privirea ta.sa ma recunosc in sclipirea ochilor tai!am fixat ca loc un restaurant elegabt,nu foarte populat.la ora comunicata de ea tremuram de emotie scanand toate doamnele ce intrau.la un moment dat si a facut aparitia in toata splendoarea pe care i o cunosteam din poze.impracata sexy si office in scelsi tip, cu fundul si coapsele cambrate de niste sandale stiletto.m am lipit de perete tremurand usor de emotie.de cum mi a vazut privirea a suras divin recunoscandu si victima.a inaintat spre mine cu miscari de pantera si s a postat in fata mea cu picioarele usor depsrtatem a mangaiat usor ci unghiile pe obraz si a continuat sa surida ravasitor.profitand ca eram singuri s a intors cu spatele la mine si s a frecat usor cu fundul bombat de pula mea care statea sA explodeze!in timp ceimi bagam nasul in parul ei de la ceafa am suierat:te roog!,mu aIci!si a dus mina la spate,mi a prins pula erecya si a strins spunind peste umar:e a mea!apoi mi a bagat cu un gest ferm mina in pantaloni.a scos o umeda si a hohotit:picuri?apoi a facut cel mai naSol lucru posibil:s a indepartat dandu mi ordine precise:astepti sa ajung sus si urci!sa ti pastrezi erectia ca te spulber!

Ce a urmat va povestesc dupa

Link spre comentariu

  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Pentru prima intilnire Lara mi a cerut sa formulez un scenariu.

Sa ne vedem undeva in public fara sa ne cunoastem!dar de unde tma recunosti?,am intrebat o.vreau sa vad privirea ta.sa ma recunosc in sclipirea ochilor tai!am fixat ca loc un restaurant elegabt,nu foarte populat.la ora comunicata de ea tremuram de emotie scanand toate doamnele ce intrau.la un moment dat si a facut aparitia in toata splendoarea pe care i o cunosteam din poze.impracata sexy si office in scelsi tip, cu fundul si coapsele cambrate de niste sandale stiletto.m am lipit de perete tremurand usor de emotie.de cum mi a vazut privirea a suras divin recunoscandu si victima.a inaintat spre mine cu miscari de pantera si s a postat in fata mea cu picioarele usor depsrtatem a mangaiat usor ci unghiile pe obraz si a continuat sa surida ravasitor.profitand ca eram singuri s a intors cu spatele la mine si s a frecat usor cu fundul bombat de pula mea care statea sA explodeze!in timp ceimi bagam nasul in parul ei de la ceafa am suierat:te roog!,mu aIci!si a dus mina la spate,mi a prins pula erecya si a strins spunind peste umar:e a mea!apoi mi a bagat cu un gest ferm mina in pantaloni.a scos o umeda si a hohotit:picuri?apoi a facut cel mai naSol lucru posibil:s a indepartat dandu mi ordine precise:astepti sa ajung sus si urci!sa ti pastrezi erectia ca te spulber!

Ce a urmat va povestesc dupa

 

Ești geniaaaal!💋💋💋â¤â¤â¤

ÃŽți mulțumesc pentru clipele minunate petrecute împreună .

 

Te îmbrățișez cu drag!🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...