Sari la conținut

L@R@ ❤Trans 100% Reală❤/Totul Deep și fără grabă!❤ 0735913468


Postări Recomandate

  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Dacă sunt mai frumoasa ca N femei asta imi da tot dreptul sa imi spun femeie 🖕 exista atâtea femei urate care fac de ras... Femeile 🤣 despre ce vorbim... Nu organul defineste sexul cap pătrat 💁‍♀️ exista google in 2020 USE IT ⚠️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
1 oră în urmă, valeriotesta a spus:

Hai ca e buna asta, daca si voi mai sunteti “femei”, atunci o femeie ce este? Faptul ca esti un baiat mai feminin e de inteles, faptul ca sunt barbati bi care au fetishuri de genul iarasi e de inteles, dar de la asta la a folosi cuvantul femeie pentru a te descrie, e jignitor pt sexul feminin. Atata vreme cat porti o pula in pantaloni esti barbat . Un psiholog poate era mai indicat nu zici? O seara faina iti doresc

 

Măi băiatule,

Ți-aș sugera să mergi TU la un psiholog sau psihiatru , dar ar fi degeaba pentru că din păcate nu există în lumea asta nicio ramură a medicinei care să vindece sau măcar să amelioreze ignoranța , imbecilitatea, prostia și nesimțirea. 

Faptul că ești atât de limitat și nu vezi dincolo de lungul nasului, spune totul despre tine și îți anulează din START orice inerție, jignire sau aberație pe care o scoți pe gură. 

Pur și simplu nu prezinți interes, parerile tale sunt bazate doar pe PREJUDECĂȚI, așadar, NU MERIȚI EFORTUL de a primi vreun răspuns sau vreo explicație,iar faptul  că îmi răcesc gură de pomană cu tine este doar o dovadă de respect pentru ceilalți membrii care participă la această discuție sau care doar citesc.

În fișierele atașate poți observa destul de clar diagnosticul de DISFORIE DE GEN , termen pe care oricum nu-l cunoști dar despre care te poți documenta pe internet...bănuiesc că măcar atâta capacitatea ai, deși mă îndoiesc de asta având în vedere ușurința cu care judeci și jignești persoanele TRANSGENDER în completă necunoștință de cauză. 

Multă sănătate îți doresc, mult succes și spor la AUTOINFORMARE!

IMG-20201209-WA0029.jpg

IMG-20201209-WA0030.jpg

IMG-20201209-WA0031.jpg

IMG-20201209-WA0032.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
1 oră în urmă, misscristina a spus:

Dacă sunt mai frumoasa ca N femei asta imi da tot dreptul sa imi spun femeie 🖕 exista atâtea femei urate care fac de ras... Femeile 🤣 despre ce vorbim... Nu organul defineste sexul cap pătrat 💁‍♀️ exista google in 2020 USE IT ⚠️

Bravo soro, așa merită toți frustrații ăștia neasumați, Gay-uți reprimați !😂

Este un lucru bine știut cercetat și demonstrat științific că cei mai aprigi împotrivitori ai diverselor **spam editat**ități etnice, sexuale, culturale, religioase etc...sunt defapt persoane de o calitate îndoielnică cu o educație săracă, parveniți ai societății de prin straturile cele mai joase ale inculturii. Așadar, doar frustrările îi ghidează în viață, pentru că nu pot avea ceea ce le place și ceea ce simt în adâncul sufletului lor.

Iar dreptul la o viață ASUMATĂ ȘI FERICITĂ este costisitor și nu și-l pot permite dar nu din punct de vedere financiar, ci SUFLETESC.

Te pup cu drag!💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
1 oră în urmă, tefrq0 a spus:

Bă hai că deja rupi pula rău, ce pula mea cați aici dacă ți frică de femeile astea cu pulă? Cu ce dracu îi jignitor mă ? Îi jignitor că o avut rabdarea să-ți explice fain și tu începi să jignești ca un martalog.

O trecut vremurile alea când te miri ca un prost că un baiat o arde ca o pizdă sau că vrea să fie femeie ,nu crezi ? Ori ești blocat în timp ? Ce-i cu tine ? 

Hai uge

 

Multumesc mult pentru susținere!

Dar ceva îmi spune că doar ne pierdem timpul încercând să educam altfel de prosti.

Prostul poate fi educat doar cu biciul, biciul modern fiind puterea legii ANTIDISCRIMINARE, ordinarii ăștia trebuiesc reclamați și amendați, apoi să vezi ce se liniștesc ca niște mielusei și le dispare zâmbetul ăla idiotesc.😂😂😂

 

Pupici cu lipici și o doză de sclipici❤💋😘

Link spre comentariu
Acum 2 ore, valeriotesta a spus:

Hai ca e buna asta, daca si voi mai sunteti “femei”, atunci o femeie ce este? Faptul ca esti un baiat mai feminin e de inteles, faptul ca sunt barbati bi care au fetishuri de genul iarasi e de inteles, dar de la asta la a folosi cuvantul femeie pentru a te descrie, e jignitor pt sexul feminin. Atata vreme cat porti o pula in pantaloni esti barbat . Un psiholog poate era mai indicat nu zici? O seara faina iti doresc

E destul de trist daca pentru tine feminitatea e definita doar de prezența pizdei. 🤣🤣🤣 Si cred ca jignitor pentru sexul feminin este  faptul ca unele femei uita sa mai fie femei, chiar daca au un organ genital feminin intre picioare.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 10 minute, king_ofkings828 a spus:

E destul de trist daca pentru tine feminitatea e definita doar de prezența pizdei. 🤣🤣🤣 Si cred ca jignitor pentru sexul feminin este  faptul ca unele femei uita sa mai fie femei, chiar daca au un organ genital feminin intre picioare.

Baby meu,

Nu toată lumea are gândirea ta,inteligența ta și mai ales educația ta. 

Din ce citesc mai sus se vede clar că ești un om atât educat cât și Autoeducat, iar acest lucru este rezervat doar persoanelor speciale cu o deschidere a minții cu mult peste medie și clar peste mediocritatea imbecililor care fac umbra pământului degeaba. 

Te pup și te ador!❤

Link spre comentariu
Acum 9 minute, larabella a spus:

Baby meu,

Nu toată lumea are gândirea ta,inteligența ta și mai ales educația ta. 

Din ce citesc mai sus se vede clar că ești un om atât educat cât și Autoeducat, iar acest lucru este rezervat doar persoanelor speciale cu o deschidere a minții cu mult peste medie și clar peste mediocritatea imbecililor care fac umbra pământului degeaba. 

Te pup și te ador!❤

Multumesc pentru complimente si si eu te ador 🥰🥰🥰 

Dar nu cred ca e nevoie de foarte multa inteligenta ca sa intelegi fenomenul. Si in caz ca nu il intelegi chiar nu e deloc greu sa respecti si sa nu jignesti niste oameni care nu gresesc cu nimic in lumea asta .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 7 minute, king_ofkings828 a spus:

Multumesc pentru complimente si si eu te ador 🥰🥰🥰 

Dar nu cred ca e nevoie de foarte multa inteligenta ca sa intelegi fenomenul. Si in caz ca nu il intelegi chiar nu e deloc greu sa respecti si sa nu jignesti niste oameni care nu gresesc cu nimic in lumea asta .

În zilele noastre este greu să fii TU însuți😂😂😂 .

Omul când nu are de lucru, își face...când nu ai preocupări inteligente riști să te cobori chiar la un nivel mai jos decât cel pe care îl ai deja.

Când bibilica nu te îndeamnă să te informezi, e mult mai ușor să acuzi sau să jignești pentru că în general omului îi stă în fire să aleagă calea ușoară. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Pedeapsa cea mai mare a unei curve nimfomane este să-i dai pulă cu porția!😂😂😂 Să-i reduci rația zilnică și să o vadă doar în poze!😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 15 ore, larabella a spus:

Bravo soro, așa merită toți frustrații ăștia neasumați, Gay-uți reprimați !😂

Este un lucru bine știut cercetat și demonstrat științific că cei mai aprigi împotrivitori ai diverselor **spam editat**ități etnice, sexuale, culturale, religioase etc...sunt defapt persoane de o calitate îndoielnică cu o educație săracă, parveniți ai societății de prin straturile cele mai joase ale inculturii. Așadar, doar frustrările îi ghidează în viață, pentru că nu pot avea ceea ce le place și ceea ce simt în adâncul sufletului lor.

Iar dreptul la o viață ASUMATĂ ȘI FERICITĂ este costisitor și nu și-l pot permite dar nu din punct de vedere financiar, ci SUFLETESC.

Te pup cu 

Eu nu vad nicio problema ca, in loc sa dau limbi in pizda unei femei, sa ii sug pula. E femeie cu pula. Si, daca ne uitam la Cristina sau Lara, chiar sunt femei superbe

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 5 ore, adryanadam a spus:

Eu nu vad nicio problema ca, in loc sa dau limbi in pizda unei femei, sa ii sug pula. E femeie cu pula. Si, daca ne uitam la Cristina sau Lara, chiar sunt femei superbe

Bună  băieti,

Disponibilă în RM.Vâlcea începând de mâine. 

Locație. Bulevardul Tineretului 

Detalii si programări la nr de telefon sau pe whatsapp:

 

🔥0735913468🔥

Vă pup și vă aștept cu drag!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

 

Bună  băieti,

Disponibilă în RM.Vâlcea începând de mâine. 

Locație. Bulevardul Tineretului 

Detalii si programări la nr de telefon sau pe whatsapp:

 

🔥0735913468🔥

Vă pup și vă aștept cu drag!

IMG_20201127_040124_370.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 7 ore, adryanadam a spus:

Eu nu vad nicio problema ca, in loc sa dau limbi in pizda unei femei, sa ii sug pula. E femeie cu pula. Si, daca ne uitam la Cristina sau Lara, chiar sunt femei superbe

Multe femeie și-ar dori să arate ca noi și să fie atât de parfumate și îngrijite 😂

Nu este de mirare faptul că suntem invidiate atât de femei cât și de bărbați...😂😈

Puiule, îți mulțumim frumos pentru apreciere și pentru complimente!!!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...