Sari la conținut

L@R@ ❤Trans 100% Reală❤/Totul Deep și fără grabă!❤ 0735913468


Postări Recomandate

12 hours ago, larabella said:

Dragele mele colege,

Am primit un apel de la o colegă din București ce muncește în zona Universitate.

Ea fiind apelată de către acest individ  ( 0723441576) în calitate de client, acest ordinar ajuns la locație, i-a pus cuțitul la gât și a jefuit-o de toți banii.

ATENȚIE!!!!!!!!

Vă pupacesc, spor la muncă și aveți grijă de corpurile voastre!🤗😘

 

IMG-20211124-WA0003.jpg

totusi cat de prost sa fii sa o suni cu nr tau real , sa o talharesti si sa ti se vada si poza ? :))) ( asta daca o fi el ) 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 31 minute, ozgean a spus:

totusi cat de prost sa fii sa o suni cu nr tau real , sa o talharesti si sa ti se vada si poza ? :))) ( asta daca o fi el ) 

Crezi că mai  postam pozele și nr acestui fraier dacă nu ar fii fost el?

Fata m-a rugat să îl postez aici pentru a atrage un semnal de alarmă și a atentiona restul colegelor să se ferească de acest gunoi social.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 1 oră, tsafrodita a spus:

Poi bine şi nu a chemat poliția? 

 

În cazul Alenei au venit şi au fost de partea ei şi au ajutato !

Politia este pe urmele lui, cu siguranță nu v-a scapa nepedepsit.

Dar până nemernicul este prins...pazeeeeea fetelor!!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
1 oră în urmă, BlondyTs a spus:

Ferească Dumnezeu se umple lumea de tâlhari și cuțite și etc 😢😢😢sper ca este bine și sa facă plângere la poliție fără dar sau poate sa nu stea pe gânduri ca așa poate săi închidă 😇😇

Clar , acești gherțoi nu sunt de iertat!🙄😑

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 15 minute, iguana a spus:

Sigur a fost la facultate vreo 2 sau 3 ani iar acum își face de cap. Grav ce se întâmplă în toată țara iar autoritățile în cauză nu își fac treaba. 

"Ulciorul nu merge de multe ori la apă” ...sunt convinsă că mai devreme sau mai târziu v-a plătii pentru faptele lui.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău
Acum 6 minute, larabella a spus:

"Ulciorul nu merge de multe ori la apă” ...sunt convinsă că mai devreme sau mai târziu v-a plătii pentru faptele lui.

Așa ar trebui să se întâmple cu oamenii ca ăștia. Multă grijă de acum înainte nu ști ce fel de om vine în vizită. Să auzim numai de bine. ❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 2 ore, iguana a spus:

Așa ar trebui să se întâmple cu oamenii ca ăștia. Multă grijă de acum înainte nu ști ce fel de om vine în vizită. Să auzim numai de bine. ❤️

There's a karma Boy!🤫

Sănătate și numai bucurii!🤗😘😘💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741068100
  • Oras:Hai hui
  • Telefon: 0741068100
  • Oras:Hai hui
La 24.11.2021 la 4:06, larabella a spus:

Dragele mele colege,

Am primit un apel de la o colegă din București ce muncește în zona Universitate.

Ea fiind apelată de către acest individ  ( 0723441576) în calitate de client, acest ordinar ajuns la locație, i-a pus cuțitul la gât și a jefuit-o de toți banii.

ATENȚIE!!!!!!!!

Vă pupacesc, spor la muncă și aveți grijă de corpurile voastre!🤗😘

 

IMG-20211124-WA0003.jpg

Are cont și pe hot swingers.com

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 21 ore, iguana a spus:

Sigur a fost la facultate vreo 2 sau 3 ani iar acum își face de cap. Grav ce se întâmplă în toată țara iar autoritățile în cauză nu își fac treaba. 

Daaa, cică "nu ne facem dreptate singuri.", nu știi lozinca!? E vorba de PREVENȚIE, ca așa ceva să nu se mai întâmple! 

În UPG Ploiești una omoară pisici cu cuțitul în camera de cămin și miliția a lăsat-o liberă și o mai și păzește, să nu o linșeze colegii... Scelerata se simte tare, amenință să se retragă reclamațiile, asta fac "organele cu vigilența trează". 

https://www.google.com/amp/s/www.observatorulph.ro/exclusiv/2627946-cruzime-fara-margini-in-campusul-upg-o-studenta-a-fost-evacuata-si-s-a-ales-cu-dosar-penal-dupa-ce-a-sacrificat-o-pisica-in-camera-de-camin%3futm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2VCdsX67-sn74WvyD0kEs5eX8hHC8exuZKd4bBGGmEDbRDDk1Fa6my9Qo&amp

Cel puțin au evacuat jivina. 

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău
Acum 1 oră, biliape a spus:

Daaa, cică "nu ne facem dreptate singuri.", nu știi lozinca!? E vorba de PREVENȚIE, ca așa ceva să nu se mai întâmple! 

În UPG Ploiești una omoară pisici cu cuțitul în camera de cămin și miliția a lăsat-o liberă și o mai și păzește, să nu o linșeze colegii... Scelerata se simte tare, amenință să se retragă reclamațiile, asta fac "organele cu vigilența trează". 

https://www.google.com/amp/s/www.observatorulph.ro/exclusiv/2627946-cruzime-fara-margini-in-campusul-upg-o-studenta-a-fost-evacuata-si-s-a-ales-cu-dosar-penal-dupa-ce-a-sacrificat-o-pisica-in-camera-de-camin%3futm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2VCdsX67-sn74WvyD0kEs5eX8hHC8exuZKd4bBGGmEDbRDDk1Fa6my9Qo&amp

Cel puțin au evacuat jivina. 

Ce așteptări să ai de la poliția română când azi au fost săltați 20 de polițiști pentru încălcarea legii. Trebuie să ne facem singuri dreptate că altfel nu se poate iar România a devenit sat fără câini. Să auzim numai de bine. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 1 oră, biliape a spus:

Daaa, cică "nu ne facem dreptate singuri.", nu știi lozinca!? E vorba de PREVENȚIE, ca așa ceva să nu se mai întâmple! 

În UPG Ploiești una omoară pisici cu cuțitul în camera de cămin și miliția a lăsat-o liberă și o mai și păzește, să nu o linșeze colegii... Scelerata se simte tare, amenință să se retragă reclamațiile, asta fac "organele cu vigilența trează". 

https://www.google.com/amp/s/www.observatorulph.ro/exclusiv/2627946-cruzime-fara-margini-in-campusul-upg-o-studenta-a-fost-evacuata-si-s-a-ales-cu-dosar-penal-dupa-ce-a-sacrificat-o-pisica-in-camera-de-camin%3futm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2VCdsX67-sn74WvyD0kEs5eX8hHC8exuZKd4bBGGmEDbRDDk1Fa6my9Qo&amp

Cel puțin au evacuat jivina. 

Singura " PREVENȚIE " în ceea ce îl privește pe acest nemernic este metoda " CASTRĂRII" ...îi tai pula jos și o dai la crocodili🙄😏

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 minut, larabella a spus:

Singura " PREVENȚIE " în ceea ce îl privește pe acest nemernic este metoda " CASTRĂRII" ...îi tai pula jos și o dai la crocodili🙄😏

Problema este la cap la ăștia, ăla trebuie tăiat. 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 15 minute, iguana a spus:

Ce așteptări să ai de la poliția română când azi au fost săltați 20 de polițiști pentru încălcarea legii. Trebuie să ne facem singuri dreptate că altfel nu se poate iar România a devenit sat fără câini. Să auzim numai de bine. 

În cazul nostru , fetelor ce activăm în domeniu și întâmpinăm situații de genul trebuie folosită metoda : " Ori la Bal, ori la Spital " .

Fură baiatul meu de la milionari, daca ești smecher și te dai mare smardoi ( Scuipă-n floci) nu de la o amărâtă ce își rupe curul si gura zi si noapte .

#Nu mor caii când vor câini!

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...