Sari la conținut

L@R@ ❤Trans 100% Reală❤/Totul Deep și fără grabă!❤ 0735913468


Postări Recomandate

  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Dacă tot vorbim de naturalețe, peruci si alte mizerii...Sau nu stiu cate seturi de extensii in cap!😂😂😂

post-274494-0-29750400-1583191866_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Si încheiem gurile lumii prin continuarea programului de activitate in Bucuresti cu program NON STOP!

 

Ptr detalii ma gasiti la nr de telefon:0735913468 inclusiv pe whatsapp.

 

 

❤Love❤Love❤Love❤

post-274494-0-65134800-1583192004_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Lasand la o parte impolitetea (nu vreau sa folosesc cuvinte mai urate) de a pune poze care arata o alta persoana decat cea din prezent, imi permit o gluma nevinovata, care sper sa nu supere. 

 

Lara arata bine si ca barbat, si ca femeie. Cand era barbat, mureau fetele dupa ea la facultate. Acum, ca femeie, mor si barbatii si femeile. :)

 

Sper ca pe viitor sa nu se mai ajunga la astfel de lucruri urate, precum calupul de murdarii aruncate de unele asupra altora, si nici la postarea de informatii cu caracter personal, pentru ca sunt lucruri care nu fac cinste unor persoane.

 

S-a dus inca o (alta) fantezie de-a mea, un threesome cu Lara si Lore. :)

 

Glumesc. (probabil) :)

 

E pacat sa va certati, in loc sa va intelegeti intre voi, intr-o lume atat de haina si o societate care nu e foarte intelegatoare cu voi, macar voi intre voi ar trebui sa va intelegeti, pentru ca fiecare din voi sunteti unice. Fiecare din noi, oamenii de pe aceasta planeta, de fapt, suntem unici.

 

Cred si sper ca si Lore gandeste la fel.

 

Te pup, Lara !

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Lasand la o parte impolitetea (nu vreau sa folosesc cuvinte mai urate) de a pune poze care arata o alta persoana decat cea din prezent, imi permit o gluma nevinovata, care sper sa nu supere.

 

Lara arata bine si ca barbat, si ca femeie. Cand era barbat, mureau fetele dupa ea la facultate. Acum, ca femeie, mor si barbatii si femeile. :)

 

Sper ca pe viitor sa nu se mai ajunga la astfel de lucruri urate, precum calupul de murdarii aruncate de unele asupra altora, si nici la postarea de informatii cu caracter personal, pentru ca sunt lucruri care nu fac cinste unor persoane.

 

S-a dus inca o (alta) fantezie de-a mea, un threesome cu Lara si Lore. :)

 

Glumesc. (probabil) :)

 

E pacat sa va certati, in loc sa va intelegeti intre voi, intr-o lume atat de haina si o societate care nu e foarte intelegatoare cu voi, macar voi intre voi ar trebui sa va intelegeti, pentru ca fiecare din voi sunteti unice. Fiecare din noi, oamenii de pe aceasta planeta, de fapt, suntem unici.

 

Cred si sper ca si Lore gandeste la fel.

 

Te pup, Lara !

 

 

 

Tu ai vazut de la ce început cearta??

 

Lara a comentat ca fac servicii totale neprotejate și multe alte aberatii......

 

 

Pai aducem acuze fără dovezi???

 

Si eu la rândul meu am atacat!!

 

 

Uite dovadă

post-292333-0-87398000-1583194554_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Ma las pagubas ! Nu pot sa inteleg de ce trebuie sa apara constant odata la 3-4 luni cineva care sa bage batul prin gard si sa deschida motive de scandal si balci, si nu doar aici, ci si pe topicele fetelor biologice.

 

Nu mai zic nimic.... :(

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

@marmotto Iubire, stai linistit 😘😘😘

Dacă tot s-a deschis subiectul de a venii cu dovezi, le-am si adus...tu stii foarte bine ca in urma incidentului de la Sibiu când am aparut in toata Mass Media din Romania am fost o persoana asumată si apreciată ptr curajul de a face public tot ce s-a întâmplat. Imi asum statutul de Transexualitate si sunt mândră de tot ce ma reprezinta ca si om si viata sociala.

Nu am sa stau niciodată deoparte de realitatea adevărului și când vine vorba despre mine atac până în pânzele albe si vin cu dovezi daca este cazul in fata tuturor.

 

â¤Loveâ¤Loveâ¤Loveâ¤

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

@om_bun Puisor, după intervenția la sani ce v-a avea loc luna viitoare asa cum v-am si promis o sa încep un mic tur al României ptr a va onora cu prezența!

 

Puuupiceiiiii❤

Link spre comentariu

hahaha ba ce prosti is travestiti astia....se injura 1 pe altu ca is spermiera romaniei ca sug pula ca nush ce, cand ambele is ecorte si pt 200 lei le faci ce vrei :))))) cum plm sa o faci pe aia spermiera romaniei cand tu esti la fel de fututa in gura ? Adica gen ai aceeasi meserie in plm . Din ce am observat eu , fara sa fiu subiectiv acum,  ba toti parca is bolnavi psihic, adica tre sa ai o problema din nastere sa fii barbat si sa vrei sa devii femeie....dar plm mai bine dati banii pe un psiholog prostii pulii mele decat in tatuaje sau sani.

Link spre comentariu

@om_bun Puisor, după intervenția la sani ce v-a avea loc luna viitoare asa cum v-am si promis o sa încep un mic tur al României ptr a va onora cu prezența!

 

Puuupiceiiiii❤

Multumesc frumos pentru raspuns si sper sa ajung sa te intalnesc.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

@little_kardan, Iubire imi pare rau ca discutiile nu se ridica la nivelul așteptărilor tale.

Totusi, din moment ce esti aici se pare ca te cam atrag bolnavii ăștia psihici.

 

Iti multumesc pentru sfat, o zi buna!💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Continuăm activitatea cu multă poftaaaaa si chef de motanei ❤❤❤

 

Zona Bulevardul Decebal, colt cu Rondul Alba Iulia ❤

 

200 f

400/h

 

Totul deeeeep ❤

post-274494-0-75383800-1583279288_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...