Sari la conținut

0768561871


Postări Recomandate

  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

anuntul l-am luat dintr-un ziar local,am sunat aseara si am facut o programare pt azi la ora 10.la ora indicata am sunat-o,a raspuns,i-am zis de programarea facuta cu o seara inainte,m-a indrumat catre locatia ei:pe langa pensiunea dana,pe langa pompieri,la o casa pe partea stanga.cand am ajuns acolo,am sunat, a raspuns si surpriza a zis ca are alt client si sa mai astept...am mai stat vreo 10 min dupa care,am sunat din nou,mi-a zis ca a plecat clientul ce era inaintea mea si m-a indrumat spre locatie...camera de ostilitati e o camera cu mobilier vechi,o saltea pe jos,un ventilator mare pe care ea il numea aer conditionat.odata ajuns acolo am vorbit de  preturi care sunt:100 ron per ora care include oral si normal si 80 ron per numar oral si normal.am negociat ca sa zic asa cu ea pt  un numar la 60 ron oral si normal,totul face numai cu prezervativ,pe care le are ea,de proasta calitate si azi avea de alea scurte...

Note:

Locatie:6-o casa veche,situata langa pensiunea dana,zona cam naspa dupa parerea mea,cred ca e o casa de tigani.posibil si barbati inn casa deoarece  pana sa intri in camera fetei treci printr-un hol in care am vazut si  incaltaminte barbateasca si imbracaminte.in camera este foarte cald,nu prea ingrijita camera,cu mobilier vechi,am cerut sa fac un dus si mi-a zis ca nu are baie,igienizarea facandu-se cu servetele umede.

Dameza: 7-de etnie,19 ani declarati de ea,dupa parerea mea vreo 23-25,ingrijita,sani frumosi,dornica sa faca bani rapid,vorbeste frumos la telefon dar odata ajuns acolo si intrat,si dupa ce se vede cu banii in mana se schimba situatia.nu accepta sa schimbi pozitiile,oralul il face cu prezervativ,te grabeste si vazand ca nu termin asa repede cum se astepta ea,chiar m-a amenintat ca vine prietenul peste noi ca stam cam mult.vaznd asa am cerut sa ma termine oral dar aam avut parte mai mult de o finalizare manuala.

GFE:INEXISTENT--nu zice nimic,nu schiteaza nici un gest,e plictisita

Oral:-4 se grabeste,vrea sa te termine cat mai rapid,nici nu prea stie meserie

Normal:4-comenteaza la schimbarea de pozitii,cu care incepi cu aia termini,pusilica epilata,fara mirosuri suspecte,nu  te lasa sa o atingi la pusi

CIM,COF,COB:-nu accepta(finalizarea in prezervativ)

Pret:60 ron un numar normal si oral

in incheiere nu recomand.....locatie cam suspecta,zona de tigani,ziua mai merge dar seara nu prea cred ca mai ai curaj sa te avanti pe acolo,nici macar niste conditii minime de igienizare nu sunt asigurate,fata face ce vrea ea nu ce vrei tu...

 

  • Like 2
Link spre comentariu

tipa.... a lucrat o perioada la un salon, cel nou din giratoriul de la Lidl si acolo era oaia neagra sa spun asa.... am incercat sa merg de vreo 2 ori acolo si mereu doar ea era libera si nu m-a convins cu nimic.

acum presteaza acasa pt ca acolo nu atragea clientii deloc si tinea locul ocupat degeaba. de ce.... e destul de clar. intradevar la telefon te dape spate, nu stii cum sa faci sa ajungi mai repede la ea dar odata ajuns acolo, cand vezi zona, casa si conditiile, nu stii cum sa fugi mai repede. cere 100 si daca vrei sa pleci....scade usor pana la 50 OP si NP numai sa te aiba de client insa eu chiar si la conditiile astea nu am stat,.......

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...