Sari la conținut

Cupludomin Cuckold


Postări Recomandate

  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti

Hei, ma puteti ajuta si pe mine cu fantezia asta : www.thumbzilla.com/video/ph5e272b56ce6ae/begging-for-a-gang-bang-pegging

 

Multumesc !

Sigur, scrie-mi pe whatup sau sună-mă 0770393004

Link spre comentariu

Abureala proasta!!!Cand am discutat cu donsoara m-a plimbat de m-am saturat...ba ca ei activează mai mult in Cta ba ca au prea mulți clienți când vin in Buc,ba ca nu au locatie când vin in Buc și trebuie sa suport și cazarea...pm povesti proaste!Ei fac de toate dar de fapt nu fac nimic decât gargara pe what’s app...Când am intrebat când vin in Buc:”aaa pai nu știu sa îți spun exact POATE sapt viitoare”!Nimic concret numai abureli!Pierdere de timp...practic ea nu știa nimic CONCRET totul se rezuma la probabilități...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti

Abureala proasta!!!Cand am discutat cu donsoara m-a plimbat de m-am saturat...ba ca ei activează mai mult in Cta ba ca au prea mulți clienți când vin in Buc,ba ca nu au locatie când vin in Buc și trebuie sa suport și cazarea...pm povesti proaste!Ei fac de toate dar de fapt nu fac nimic decât gargara pe what’s app...Când am intrebat când vin in Buc:”aaa pai nu știu sa îți spun exact POATE sapt viitoare”!Nimic concret numai abureli!Pierdere de timp...practic ea nu știa nimic CONCRET totul se rezuma la probabilități...

Ai incurcat topicul... Aceia cu care ai vb sunt din Constanța noi suntem din Bucuresti cu noi nu ai vb... Scrie in postarea lor te rog o gasesti mai jos pe a 2,3 pagina... Noi avem locația pe șoseaua Pantelimon vis a vis de spitalul Pantelimon iar programul este in fiecare zi intre 13:00 - 21:00 la noi la locatie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti

Multumesc mult pentru tratamentul primit stapana.

Am fost injosit,umilit,scuipat, am primit bonus doua pahare de "sampanie" din partea stapanei si fortat sa ling sperma din pasarica ei.

O stapana ca nici alta, o adevarata mistress.

O sa revin mereu cu pofta!

Welcome! ;) Anytime!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: gilfroro
  • Oras:Bucale
  • Telefon: gilfroro
  • Oras:Bucale

Salut confrați,

 

Cu app. o lună în urmă, am făcut și eu o vizită.

Stabilit întâlnirea cu câteva ore înainte, pe whatsapp, confirmat cu o oră înainte și demarat către adresa din „share location”. Ceva probleme cu locul de parcare, dar m-am descurcat.

 

Locația este una micuță (poate prea micuță), însă curată.

Ei:

Ea arată mai bine decât în poze și, până să înceapă ședința, nu afișează nicio atitudine dominantă, ba dimpotrivă. Este zâmbitoare, comunicativă (chiar recomand o comunicare clară de la bun început).

El este un tip care, dacă îl vezi pe stradă, nu ai putea spune că are vreo legătură cu activitatea (bine, nici ea nu s-ar trăda pe stradă). Are undeva la 40 de ani, tatuat puternic pe corp și brațe, cu o figură de om simpatic, jovial și o atitudine asemenea.

 

În fine, intru, ea îmbrăcată sumar, incitant... stau de vorbă cu ea, îi povestesc ce vreau și cum vreau, îmi spune că se poate, apare și el într-un șort și un tricou, dam noroc, vrea să îmi ofere un pahar cu vin și se retrage.

Merg la duș, la întoarcere m-a așteptat ea și m-a pus să o sărut de la picioare în sus, insistând în toată zona intimă (nu intru în detalii că nu este material de labă).

Apare și el și aici începe activitatea lor, unde eu am fost privitor sau întreținător al organelor doamnei.

Tipa face oral și normal... dar nu cu clientul ci doar cu partenerul (înțeleg de la ei că de fapt sunt soț și soție). Cert este că se fute extraordinar, tot schimbă pozițiile, oralul este deeeeeep și puternic (v-ați dori așa o parteneră cu siguranță).

El a terminat în ea, iar eu prin mijloace mecanice (labă făcută de ea).

Bine am fost sec în prezentare și nu este corect. M-am dus la ei știind clar că nu merg să fac sex cu ea ci să fiu cuckold. Asta am cerut, iar ceea ce am primit a fost mai mult decât ok.

 

Deci, pentru ceea ce oferă, oamenii sunt super în regulă. Nu ai nicio clipă impresia că nu ai ce căuta acolo. El intervine foarte puțin și răspunde solicitărilor ei, astfel încât ea este cea care controlează toată scena, într-un mod în care fiecare să se simtă bine, să nu se simtă copleșit, umilit, inhibat.

 

Eu unul voi reveni.

 

Note:

 

Ea - 8,5-9.00

El - nu dau note pentru că nu era el interesul meu. Repet, însă, tipul este super ok.

 

Locația - 7,5 (pentru că este cam mică și destul de greu de găsit)

Serviciile de cuckold - 10

Atitudinea lor - 10

 

Onorariu: 350 lei, plătiți la început din inițiativa mea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: gilfroro
  • Oras:Bucale
  • Telefon: gilfroro
  • Oras:Bucale

Nimeni curajos sa mearga sa faca un review?

 

:laugh2 :no2 :laugh2 :no2

 

Da mai, chiar nimeni nu vrea sa facă un review. Ce oameni!?! :laugh2 :laugh2 :laugh2 :sweeping 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti

Dragi clienți,avand in vedere pandemia de Covid19 ne-am suspendat activitatea protejandu-ne si pe voi si pe noi...dar sa nu ne plictisim si sa ne mentinem antrenați organizam sesiuni video pe WhatsApp cu programare si plata inainte in cont bancar sau western union, in functie de timpul pe care il vom petrece impreuna online va fi si prețul..

Pt asta va rog sa ma contactați pe WhatsApp nu telefonic 0770393004

Vom reveni cu detalii cand vom incepe activitatea live momentan Stam Acasa ca ne pasa!

Hai sa stati sub comanda mea Maya!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...