Sari la conținut

❤Beatrice❤ 0739059367


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna confrati. In urma cu cateva zile am trecut si eu pe la domnisoara. Contactat prin wahts app, pana am ajuns la locatie. Inainte sa primesc acordul sa urc am observat probabil pe "El" iesind din bloc si plecand la plimbare..M-am si gandit daca mai urc dar am zis sa incerc. Urcat sus am intampinat pe domnisoara din poze. Pozele sunt reusite sa zic asa. Am fost serrvit cu un pahar de apa. Am vorbit ceta ceva, am trecut pe la baie si am revenit in camera de actiuni. A inceput cu un ON ok dar pe parcurs parca am inceput sa simt dintii si a fost cam deranjant. 69 nu am incercat si am trecut la LOT. Priveliste faina, sani frumosi apoi schimbat in dodgy unde am si finalizat in balon. A urmat igienizarea, si plecat am fost. Pentru mine a fost o intalnire ok, dar nu wow.

 

Notele: 

Locația: 8 Prima Onestilor, apartament nou, dotat cu de toate, cam dezordine  

Atitudine 9. Nu m-am simitit grabit, se face placuta, banii lasati la inceput

Igienă: 9 fara 69, fara mirosuri suspecte

Aspect:  8 pozele o cam avantajeaza, 

ON: 7 am simtit dintii, putin deranjant

NP: 8 am facut 2 pozitii, nu a comentat

De recomandat : DA, pentru trofeu

De revenit : eu unul nu cred

Pret: 100 nr

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pupiki mă bucur că ai fost cât se poate de mulțumit, dar ÎNCERCAȚI va rog eu sa nu mai ziceți *el* , *peste* ...etc. Nu am așa ceva Dar degeaba explic ca daca vedeți pe oricine al meu e sigur. Nu sunt singură in bloc. Ok? Chiar deloc ,are zece etaje e și normal sa mai fie si alti oameni. In fine.

:* :* :*

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...