Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Lisbon
  • Oras:Lisbon

Dacă am greșit anumite litere nu înseamnă că nu știu carte. Poate ca a fost o greșeală gramaticală la care nu am fost atenta nu înțeleg dece sunteți atât de răutăcioși. O zi frumoasa

 

Iubita, am gresit eu, trebuia sa scriu "gogu" Nu m-am referit la Tine, ca nu stii carte, pe bune :snap era o vorba doar... Chiar nu cred ca o fata pe meseria asta trebuie sa demonstreze altceva decat...meserie. Scuze daca te-ai simtit aiurea Si spor! :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Lisbon
  • Oras:Lisbon

Chiar asa ... nu mai pleci ? De 2 zile tot ‘ ultima zi ‘ ... hai fa pasi ca stai prost din ce in ce cu mai multe ! Eu nu merg la asemenea specimene care nu stiu sa scrie corect - am alte asteptari si pretentii !

 

Baiatu', chiar ai facut ceva ce nu se face, ce treaba are plua cu gramatica, nene? In loc sa discutam cu ea despre servicii, tarife, tatuaje tu o iei cu semne de...punctuatie?? :rax2 In loc sa-i desfaci picioarele, tu-i zici de despartirea in silabe? Ai ofensat-o si  acum e prin Dambovita. 80% dintre fete isi scriu anunturile cu greseli, asta inseamna ca nu tre' sa aiba clienti? Hai, zau asa... :no2

Link spre comentariu

Baiatu', chiar ai facut ceva ce nu se face, ce treaba are plua cu gramatica, nene? In loc sa discutam cu ea despre servicii, tarife, tatuaje tu o iei cu semne de...punctuatie?? :rax2 In loc sa-i desfaci picioarele, tu-i zici de despartirea in silabe? Ai ofensat-o si acum e prin Dambovita. 80% dintre fete isi scriu anunturile cu greseli, asta inseamna ca nu tre' sa aiba clienti? Hai, zau asa... :no2

.

 

Chiar asa ... e opinia mea !

Afla ca suntem in 2019 nu pana in decembreie 1989 !

Eu nu imi doresc nici macar sa cunosc o persoana amgramată dar sa o mai si ... !

 

Fiecare alege ce vrea !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...