Sari la conținut

0731682811 Anca, masaj si nu numai


gogoncea

Postări Recomandate

  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Gasit numarul de telefon pe Publi parca, trece de micile mele verificari si sun, nu raspunde, dau mesaj si raspunde la SMS in final cazand deacord asupra orei de vizita oarecum tarzii. La un moment dat ne auzim la telefon, apoi imi da mesaj ca a prelungit clientul si nu ma mai poate primi, apoi iar sunt instiintat ca se poate la ora convenita.


Locatia, bloc nou nout, un apartament cu spatiu deschis in zona Doi Cocosi, oarecum in nord si foarte la indemana mie, parcare fara stres.


Dameza, Anca, cred ca ne-am mai intersectat in trecut la Sweetpleasure, probabil doar am schimbat niste replici. Este o tipa la in zona 35-4x ani, simpatica la fata, usor pufoasa, vorbeste la obiect, te intampina cum a invatat la Sweet, in tinuta eleganta, pantofi cu toc.


Dupa cateva schimburi de replici diverse incuzand si tematica pretului, lasat 300 lei, vizitat baia eu, baia ea si mers in dormitor. Pat confortabil. Actiunea in sine, masaj de relaxare foarte bun, continuat cu multe mangaieri erotice, intors cu fata, continuat un semioral care in cele din urma s-a transformat in oral, foarte corect, bine si sustinut executat. Am finalizat asa. Vizitat baia si mers la ale mele.


Note:


Locatia - 10 - bloc nou, curat, parcare fara probleme


Dameza - 9.5 - aspect si ingrijire, 10 - atitudine, 10 - masaj de relaxare, 9 - masaj erotic, 10 - semioral oral


De revizitat da, pretul si serviciile totusi nu sunt foarte clare, 200 lei masaj + 100 lei diverse.


  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, Panterablue2 a spus:

Este o maseuză de calitate,eu merg periodic,o cunosc de la sweet așa cum a spus colegul mai sus,este buna in tot ce face. De vizitat,își merită toți banii.

Salutare 

Locația este aceeași?

prețul este același? 200 lei pachetul standard cu masaj  +  100/200 lei în funcție de ce preferințe ai ( oral/ normal sau ambele) ?

Am fost anu trecut cam pe vremea asta ultima oară,  nu mai rețin exact.  Știu doar că e foarte departe Locația fetei.  Doar cei care stau/ muncesc în zona de Nord/ Bucureștii Noi sunt aproape de ea. Restul facem 60 minute să ajungem + 60 minute să ne întoarcem acasă. 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 13 minute, Panterablue2 a spus:

Salut colegu!!! Tot in zona de nord este,la fel cu programare înainte. Dar o poți suna,tu știi procedura. Baftă

mersi de info.

Drumul dus- întors înseamnă cam 120 minute, pentru mine.  În traficul din București.  Și traversând centrul.  

It's more than I can handle 😂😂😂

Poate la începutul lui ianuarie,  când e mai lejer traficul,  o revizitez.  Serviciile sunt clar peste media pieței,  e foarte foarte bună & profi în ceea ce face.  Îmi doresc să o reîntâlnesc. 

Dar 2 ore pe drum Îmi taie cheful și plăcere. 

 

Link spre comentariu

Salutare

Am făcut și eu o vizită acestei doamne Anya. Văzut anunț, sunat, răspunde o voce caldă și suavă,îmi dă detalii,stabilit întâlnirea. Revenit cu telefonul din zona,îmi spune unde să ajung,un cartier nou,bine amplasat pentru noi cei care frecventăm,și ajung un locație.

Un apartament nou, mare, foarte bine aranjat,cu bun gust. Făcut duș,am așteptat să își facă și ea dus,după care am stabilit ce vom face și am platit. Am optat pentru un masaj,și bine înțeles și pentru serviciile de companie intima. Masajul bine executat,cel de relaxare un adevărat răsfăț,iar eroticul un adevărat preludiu. Partida de sex ma făcut să mă simt că acum câți va ani ,când eram și eu mai tinerel. Am finalizat la un oral bine executat,cu pasiune și plăcere,finalul a fost exploziv pe sânii ei,pe gat,masanduse de plăcere și sarutanduma ușor în zona intima. Ce pot sa spun,este că dameza e bună în ce face,se vede că are experiență și e atentă.

Am mers la duș împreună,am revenit în camera, ne-am amuzat cat timp m-am îmbrăcat,iar la plecare i-am cunoscut și colega,nu e de evitat tipa. Ii voi face și ei i vizita cat de curând.

Notele mele sunt cu mult peste așteptări,își merită toți banii. Halatul a fost 400. Așa am vrut eu,dar sunt mai multe oferte la halat,ai de unde alege că să te simți bine. 

O să vă țin la curent.👍👍

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Salutare băieți

Am făcut o vizită Ancăi (pe care o cunosc de cv vreme). Noua locație este foarte selectă și cu bun gust ,așa ca doamna. Nu vreau să mă lungesc prea mult,voi puncta la obiect. Este o maseuză cu experiență,cu clasă și bun-gust însoțit de mult bun simț,este adevărat,este o tipă cu forme,dar bine definite și proporționate. Este o tipă care își dă interesul in tot ce face și nu numai,iar ca și scor eu am platit mereu 300,sex,fantezii, sărutări,chiar te face sa o dorești. Este adevărat și faptul că sunt și alte scoruri,acum in funcție de ce i se cere (eu nu am vrut masaj),am avut parte de un preludiu fierbinte cu cât te implici pe atât de mult se implică,un oral că la carte și un normal demențial ( tipa se excita rău frate,e uda tot timpul) . Eu revin mereu cu plăcere, 

De revenit garantat(poate nu toți veți avea o chimie din prima dar îl are pe vino in coace.)     

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, michelangelo1 a spus:

Salutare băieți

Am făcut o vizită Ancăi (pe care o cunosc de cv vreme). Noua locație este foarte selectă și cu bun gust ,așa ca doamna. Nu vreau să mă lungesc prea mult,voi puncta la obiect. Este o maseuză cu experiență,cu clasă și bun-gust însoțit de mult bun simț,este adevărat,este o tipă cu forme,dar bine definite și proporționate. Este o tipă care își dă interesul in tot ce face și nu numai,iar ca și scor eu am platit mereu 300,sex,fantezii, sărutări,chiar te face sa o dorești. Este adevărat și faptul că sunt și alte scoruri,acum in funcție de ce i se cere (eu nu am vrut masaj),am avut parte de un preludiu fierbinte cu cât te implici pe atât de mult se implică,un oral că la carte și un normal demențial ( tipa se excita rău frate,e uda tot timpul) . Eu revin mereu cu plăcere, 

De revenit garantat(poate nu toți veți avea o chimie din prima dar îl are pe vino in coace.)     

unde e noua locatie? Tot în Bucureștii Noi ? Sau e " în oraș " ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut băieți. Urmăresc de foarte mul timp anunțul asta,citesc tot ce scrieți voi și îmi iau inima în dinți și vizitez și eu aceasta doamnă. M-au atras foarte mult pozele, emană duritate amestecată cu senzualitate și sexualitate. Nu am mai scris de mult,de când am fost Banat acum doi ani. 

Sunat la anunț,stabilit o programare, revin cu telefon din zona pentru a mă ghida,ajuns și parcat Un bloc nou,foarte curat de parcă eram in holul unui hotel. Urc,mă întâmpină o doamnă înaltă, foarte șic, emana un aer de stăpână,deja mă excitasem. 

Mă conduce în camera, apartamentul,foarte mare,nou,cu stil amenajat. Îmi arată dusul și îmi spune că ne vedem după. Deja îmi venea să îmi fac o scurtă la duș cu gândul că sigur o sa mă termine repede ce mă excitase felul în care mă privea. Revin în camera își face și ea apariția ,îmi spune că merge să facă un duș și revine imediat. Dar înainte de toate să stabilim cu ce doresc să mă servească. Am rămas puțin uimit felul și modul de abordare. Am întrebat ce am voie am stabilit și am platit 300. 

Revine de la duș cu un zâmbet cald ,se apropie de mine și sarutanduma ușor pe gat mă întreabă cu ce începem. Vroiam sa ii spun că s-ar putea sa termin înainte să începem. Începe un preludiu fierbinte ,un oral lent in care își mai ridica privirea la mn timp in care îmi sărută scula. Simțeam că explodez,așa că am luat-o și i-am dat niste limbi zdravene pe lindic in timp ce o penetram cu două degete. Era uda rău și gemea că o nebuna ,atunci am întorso și i-am dat un futai pe cinste,așa zic eu atât cât am mai rezistat. Mers la duș ,ea avea baia ei. Revenit pentru echipat ,condus la ușă iar în timp ce ne luam la revedere am fost tupeist si am sărutări,in timpul orei nu am reușit să-i gust buzele alea senzuale și cărnoase. Mi-a zâmbit și i-am spus că ne auzim.

Tipa e foarte senzuală,se uda natural,ii place dacă ști ce să ii faci. 

Eu ii dau un mare 10 pentru întreaga oră

Locație 10

Igiena 10

Eu voi reveni garantat,iar data viitoare voi lua ora cu 400. Sigur masajul este de calitate.

De revenit 

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...