Sari la conținut

0731682811 Anca, masaj si nu numai


gogoncea

Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 6 ore, niti3 a spus:

Da Niste poze sau un anunt nou? Linkurile nu mai sunt valabile

 

Anca a fost cândva prietena/iubita mea de show-uri si ii recunosc corpul din aceste fotografii, am cautat pe google după numărul de telefon și nu știu cât de actuale sunt...nu stiu de cât timp a revenit.

 

20210222_051441.jpg

20210222_051405.jpg

15817653412682.jpg

15817653414445.jpg

20210222_051424.jpg

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 13 ore, vistantric a spus:

 

Anca a fost cândva prietena/iubita mea de show-uri si ii recunosc corpul din aceste fotografii, am cautat pe google după numărul de telefon și nu știu cât de actuale sunt...nu stiu de cât timp a revenit.

 

20210222_051441.jpg

20210222_051405.jpg

15817653412682.jpg

15817653414445.jpg

20210222_051424.jpg

Bună Alexandra!! Da sunt ex Anca,dar după cum vezi e un topic deschis pt mine. Am observat că îți faci reclama pe unde apuci pe topucurile altora,scuze dar nu mi se pare Profi. Am văzut că asta vrei sa se înțeleagă,că ești Profi.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Buna Anca, am făcut doar un gest de orientare pentru ca pot posta poze și observ acum ca mai ai un topic cu poze:

 

https://nimfomane.com/forum/topic/173205-0728210286-anya-băneasa/?tab=comments#comment-6562623

Nu știu de ce ai tu impresia ca as avea nevoie de reclama, te las în părerea ta...ca oricum Anca nu mi s-ar adresa in acest mod, necinstit.

 
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
La 20.02.2021 la 18:57, Alpacinogoos a spus:

Salut băieți. Urmăresc de foarte mul timp anunțul asta,citesc tot ce scrieți voi și îmi iau inima în dinți și vizitez și eu aceasta doamnă. M-au atras foarte mult pozele, emană duritate amestecată cu senzualitate și sexualitate. Nu am mai scris de mult,de când am fost Banat acum doi ani. 

Sunat la anunț,stabilit o programare, revin cu telefon din zona pentru a mă ghida,ajuns și parcat Un bloc nou,foarte curat de parcă eram in holul unui hotel. Urc,mă întâmpină o doamnă înaltă, foarte șic, emana un aer de stăpână,deja mă excitasem. 

Mă conduce în camera, apartamentul,foarte mare,nou,cu stil amenajat. Îmi arată dusul și îmi spune că ne vedem după. Deja îmi venea să îmi fac o scurtă la duș cu gândul că sigur o sa mă termine repede ce mă excitase felul în care mă privea. Revin în camera își face și ea apariția ,îmi spune că merge să facă un duș și revine imediat. Dar înainte de toate să stabilim cu ce doresc să mă servească. Am rămas puțin uimit felul și modul de abordare. Am întrebat ce am voie am stabilit și am platit 300. 

Revine de la duș cu un zâmbet cald ,se apropie de mine și sarutanduma ușor pe gat mă întreabă cu ce începem. Vroiam sa ii spun că s-ar putea sa termin înainte să începem. Începe un preludiu fierbinte ,un oral lent in care își mai ridica privirea la mn timp in care îmi sărută scula. Simțeam că explodez,așa că am luat-o și i-am dat niste limbi zdravene pe lindic in timp ce o penetram cu două degete. Era uda rău și gemea că o nebuna ,atunci am întorso și i-am dat un futai pe cinste,așa zic eu atât cât am mai rezistat. Mers la duș ,ea avea baia ei. Revenit pentru echipat ,condus la ușă iar în timp ce ne luam la revedere am fost tupeist si am sărutări,in timpul orei nu am reușit să-i gust buzele alea senzuale și cărnoase. Mi-a zâmbit și i-am spus că ne auzim.

Tipa e foarte senzuală,se uda natural,ii place dacă ști ce să ii faci. 

Eu ii dau un mare 10 pentru întreaga oră

Locație 10

Igiena 10

Eu voi reveni garantat,iar data viitoare voi lua ora cu 400. Sigur masajul este de calitate.

De revenit 

Am fost și eu la Anya, este o tipă super,cu forme frumoase și o carne tare pe ea. Este o tipă senzuală,permisivă și implicată. Eu ma întorc mereu cu plăcere. E o tipă în compania căreia te simți foarte bine,face un squirt pe cinste,se fute bine și este foarte implicată în tot ce face,iar oralul cu ea e demențial. Nu am mai întâlni de mult așa oral. De revenit,își merită toți banii ( 300/h) fără masaj.

Link spre comentariu
Acum 17 ore, vistantric a spus:

Buna Anca, am făcut doar un gest de orientare pentru ca pot posta poze și observ acum ca mai ai un topic cu poze:

 

https://nimfomane.com/forum/topic/173205-0728210286-anya-băneasa/?tab=comments#comment-6562623

Nu știu de ce ai tu impresia ca as avea nevoie de reclama, te las în părerea ta...ca oricum Anca nu mi s-ar adresa in acest mod, necinstit.

 

Bună Alex,mă poți suna pe Nr de la topic

Link spre comentariu
Acum 18 ore, vistantric a spus:

Buna Anca, am făcut doar un gest de orientare pentru ca pot posta poze și observ acum ca mai ai un topic cu poze:

 

https://nimfomane.com/forum/topic/173205-0728210286-anya-băneasa/?tab=comments#comment-6562623

Nu știu de ce ai tu impresia ca as avea nevoie de reclama, te las în părerea ta...ca oricum Anca nu mi s-ar adresa in acest mod, necinstit.

 

Alexandra, aș vrea să mă suni pe acest număr 0728210211

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Dacă Anca vrea sa imi găsească numarul de telefon...ma contecteaza ea.
Ultima oara când am vorbit cu Anca la telefon...mi-a spus ca vrea sa se rupă de viata aceasta si ca doreste sa fie lasata in pace, asa ca nu am de ce sa ma bag aiurea.Nu am de comunicat nimic cu Anca și doar în numele prieteniei ce-a fost, daca ea dorește...ma poate contacta și raspund.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Salut 

Revin cu o recenzie.... m-am reîntors la dameza, și-a schimbat locația,lucrează singură acum este pe Șișești. O locație frumoasă, curată, cochetă. Aceeași gazda senzuală, sexi dar mult mai relaxată. Am ales sa facem un FK de început. Demențial. De data asta am ales o oră fără masaj, și bine am făcut. Un sex de excepție,cu un oral demențial ,ma fascinat maxim. 

Aceeași plăcere nebună și senzația de dorința din partea ei te face sa revi mereu.

Locație 9,5

Dameza 10

Total 300

Voi reveni,o recomand 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Da,are aceleași forme bine definite ,cu carnea tare,iar de talent nu mai vorbim. Mie mi-a părut foarte relaxată acum singură. De servicii nu mai vb. Am fost intr.o vizita înainte de Paște. E totul schimbat 👌👌

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 11 ore, Coro1234 a spus:

Da,are aceleași forme bine definite ,cu carnea tare,iar de talent nu mai vorbim. Mie mi-a părut foarte relaxată acum singură. De servicii nu mai vb. Am fost intr.o vizita înainte de Paște. E totul schimbat 👌👌

Mersi frumos colegu' !!!

Trebuie să o revizitez în cel mai scurt timp în acest caz

Link spre comentariu

  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Salut domnilir, ca indiferent pe unde haladuim, vom ramane clar niste Domni!

Asadar, intrebare: voi care ati tot vizitat-o pe Doamna, doar masaj face, (cu finalizare prin tehnici, intre sani etc) relaxare&erotic&body wtc, ati inteles ideea - cu atingeri, cu tot ce trebuie, financiar, ce inseamna? Mentionez ca sunt mai mult atras de preludiu (masaj), decat de sexul in sine....

Hai, va multumesc frumos si ""fuorta" sa "fii" cu "vuoi""!!!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...