Sari la conținut

Dominatrix Raisa 0756959997


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Updated!

 

 

Joi 16.01.2020 va avea loc Kink Party BDSM , începând cu ora 14 pana la ora 18 cu posibila prelungire. ** Zona Piața Victoriei, București, într-un club privat. (Vila)

Vei avea prilejul de a cunoaste mai mulți membri ai comunitatii BDSM din mai multe orașe ale tarii și a experimenta diverse experiente, alături de diversi dominatori si de cei care au aceleași fetishuri ca tine, având ca invitate:

Dominatrix Raisa

Stăpâna Melisa

 

Vor fi momente scurte de: dominare/disciplina la care vei participa și tu, izolare, umilire, role play, forced bi, diverse pedepse, feminizare, public humiliation in interiorul clubului, dominare in grup și altele...

In interiorul clubului este bar, zona comuna, diverse prive-uri care se pot rezerva, muzica, intimitate, siguranță, discreție.

Ești invitat sa ai masca personala în caz ca dorești sa fii anonim, încă de la intrarea în club. 

 

Important:

 

*Dressing Code: Elegant sau îmbrăcăminte fetish.

SUBMISIVELE INTRARE LIBERA

(numai dacă confirma prezenta prin whatsapp pana pe data de 15. Fără confirmare vor plati intrare normala)

**Pentru a avea acces:

Fiecare participant (în afara de Submisive) va achizitiona un cod de reîncărcare ORANGE și-l va trimite pe whatsapp la 0756959997, pana la data de 15.01.2020. Ulterior nu se accepta.

Cod reincarcare acces: interval - zile (Valoare cod)

27 - 4    ( 3 euro)

 5 - 11  ( 5 euro) 

12 - 15   (10 euro)

*** Sexul intre Domine si submisivi nu va fi posibil sub nici o forma.

**** Nu se oferă foto cu clubul/participanții.

***** Este strict interzisa intrarea persoanelor sub influenta alcoolului sau a substanțelor interzise.

****** Începătorii practicanți sunt bineveniți, curioșii nepracticanti nu.

 

 

Bonus:

Dacă unul dintre participanti invita o Dominatoare sau submisiva care confirma și se prezinta la petrecere, va avea DISCOUNT de 50 la intrare.

 

Intrare Submisivi 150

Intrare Dominatori/Dominatoare 300

Intrarea include 2 consumații la alegere din meniul propus la bar.

Submisive intrare libera fără consumație.

 

Adresa exacta va fi oferita cu o zi înainte.

 

Pentru mai multe detalii WhatsApp 0756959997.

Nu mai trimiteti pe Whatsapp anunturi de genul!!! Din acest motiv exista acest forum!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

si cand te duci acolo dai 150 lei si vezi numai pularai =)))) , 

 

Pai daca dai 150 RON iti stii statutul, cel de "submisiv", si un submisiv nu comenteaza, executa ...ceva nu se leaga in comentariu tau - pare ca vorbesti numai ca sa te afli in treaba.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai daca dai 150 RON iti stii statutul, cel de "submisiv", si un submisiv nu comenteaza, executa ...ceva nu se leaga in comentariu tau - pare ca vorbesti numai ca sa te afli in treaba.

Pentru acest comentariu ai 20% reducere la party!

Scrie-mi pe whatsapp și revendica-ți premiul!

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu aveam de gand sa dau nicio replica la raspunsul tau pe care mi l-ai dat pe celalalt topic dar citind postarea ta de mai sus nu ma mai pot abtine.

 

Uite, dau un copy-paste la un rand pe care l-ai scris: "Nu ai rămas pentru ca te am dat afara pentru ca dorești sex iar eu nu ofer". Daca tot vorbesti despre inteligenta si logica, cum poti sa-mi rapunzi ca nu am ramas pentru ca imi doream sex si tu nu oferi asta, cand eu am specificat clar ca nu am ramas din cauza aspectului tau fizic? Si uite ca mai dau copy-paste: "E o chestie mica si neagra si urata. Nu am ramas".

 

Deci, daca mie nu mi-a placut de tine, care ar fi inteligenta si logica in a-ti solicita servicii sexuale?

Confirm ce zice Radu,ca fata are peste si va filmeaza.E o tiganca mica de statura si uratica,cere foarte multi bani si nu isi face treaba.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm ce zice Radu,ca fata are peste si va filmeaza.E o tiganca mica de statura si uratica,cere foarte multi bani si nu isi face treaba.

Eu cred ca oricine poate deduce din foto ca vorbesti degeaba, dar nah, fiecare cu placerile lui."Foarte mulți bani" nu dovedește decât ca serviciile mele depășesc posibilitățile tale. Ca nu îmi fac treaba ar trebui sa detaliezi, căci asta ar însemna că ai fost la ședințele mele sau la petrecere. Iar dacă ai fost ar trebui sa dai mai multe detalii sa înțeleagă toți care este de fapt motivul pentru care tot postezi aici.
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm ce zice Radu,ca fata are peste si va filmeaza.E o tiganca mica de statura si uratica,cere foarte multi bani si nu isi face treaba.

Nu am zis ca ar avea peste si nici ca filmeaza. Nu ma arunc in acuzatii fara sustinere. Am zis alte lucruri, poti sa recitesti postarea mea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...