Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
- - - - -

Dominatrix Raisa 0756959997

Dominare

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
121 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#41 pityu77

pityu77

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Inscris la:
    30 augustus 2019

Postat 17 januari 2020 - 10:04

O recenzie de la cineva prezent la party nu ar fi rau.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 abigal

abigal

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 16 Postari:
  • Inscris la:
    25 juli 2013

Postat 17 januari 2020 - 11:07

Intra pe fetlife și o sa găsești foto pe profilul meu: dominatrixraisa . Cu drag.

Am intrat eu..nu sunt
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 gymy1

gymy1

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 157 Postari:
  • Inscris la:
    28 april 2014

Postat 18 januari 2020 - 12:17

Am intrat eu..nu sunt

asa este  ,chiar eram curios poate o sa particip data viitoare  

• 0

#44 abigal

abigal

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 16 Postari:
  • Inscris la:
    25 juli 2013

Postat 18 januari 2020 - 11:06

Rectific..exista un video, foto nu sunt. Nu e important, anyways. Csf, ncsf..
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#45 premiumul

premiumul

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 68 Postari:
  • Inscris la:
    17 april 2019

Postat 18 januari 2020 - 07:39

Boy toy e pestele,in realitate tipa asta are un caracter mizerabil pe il intilnesti inca de la telefon.Nu recomand,e lovita rau la cap.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#46 premiumul

premiumul

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 68 Postari:
  • Inscris la:
    17 april 2019

Postat 18 januari 2020 - 08:26

Nu aveam de gand sa dau nicio replica la raspunsul tau pe care mi l-ai dat pe celalalt topic dar citind postarea ta de mai sus nu ma mai pot abtine.

Uite, dau un copy-paste la un rand pe care l-ai scris: "Nu ai rămas pentru ca te am dat afara pentru ca dorești sex iar eu nu ofer". Daca tot vorbesti despre inteligenta si logica, cum poti sa-mi rapunzi ca nu am ramas pentru ca imi doream sex si tu nu oferi asta, cand eu am specificat clar ca nu am ramas din cauza aspectului tau fizic? Si uite ca mai dau copy-paste: "E o chestie mica si neagra si urata. Nu am ramas".

Deci, daca mie nu mi-a placut de tine, care ar fi inteligenta si logica in a-ti solicita servicii sexuale?

Confirm ce zice Radu,ca fata are peste si va filmeaza.E o tiganca mica de statura si uratica,cere foarte multi bani si nu isi face treaba.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#47 lokeren

lokeren

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 108 Postari:
  • Inscris la:
    10 januari 2019

Postat 18 januari 2020 - 09:39

O cioară borâtă! :D
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#48 dominatrixr

dominatrixr

Creola si Sadica

• Maistru Curvar
  • 71 Postari:
  • Inscris la:
    03 november 2019

Postat 19 januari 2020 - 10:23

Confirm ce zice Radu,ca fata are peste si va filmeaza.E o tiganca mica de statura si uratica,cere foarte multi bani si nu isi face treaba.

Eu cred ca oricine poate deduce din foto ca vorbesti degeaba, dar nah, fiecare cu placerile lui."Foarte mulți bani" nu dovedește decât ca serviciile mele depășesc posibilitățile tale. Ca nu îmi fac treaba ar trebui sa detaliezi, căci asta ar însemna că ai fost la ședințele mele sau la petrecere. Iar dacă ai fost ar trebui sa dai mai multe detalii sa înțeleagă toți care este de fapt motivul pentru care tot postezi aici.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#49 dominatrixr

dominatrixr

Creola si Sadica

• Maistru Curvar
  • 71 Postari:
  • Inscris la:
    03 november 2019

Postat 19 januari 2020 - 11:11

PS. Faza cu "pestele" nici nu o iau în calcul. Mi se pare de prost gust ca și intervențiile tale limitate.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#50 >raddu29<

raddu29

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 240 Postari:
  • Inscris la:
    02 januari 2013

Postat 19 januari 2020 - 12:12

Nu am zis ca ar avea peste si nici ca filmeaza. Nu ma arunc in acuzatii fara sustinere. Am zis alte lucruri, poti sa recitesti postarea mea.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#51 dominatrixr

dominatrixr

Creola si Sadica

• Maistru Curvar
  • 71 Postari:
  • Inscris la:
    03 november 2019

Postat 19 januari 2020 - 03:12

Am intrat eu..nu sunt

Sunt 2 video și 2 foto demo. Nu public altele fără acordul celor prezenți în ele.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#52 bitchy

bitchy

VIP Member

• Membru Premium
  • 1498 Postari:
  • Inscris la:
    04 juli 2019

Postat 19 januari 2020 - 10:42

O cioară borâtă! :D

Va rog nu mai jigniti!

• 0

Civilizatie, ZEN, bun simt 
REGULAMENT

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#53 plm1337

plm1337

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Inscris la:
    10 november 2014

Postat 20 januari 2020 - 11:26

Stapana, deblocheaza-mi numarul de telefon. M-ai convins sa-ti fac o vizita cu clipurile de fetlife de la petrecere.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#54 dau_limbi33

dau_limbi33

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 120 Postari:
  • Inscris la:
    19 april 2012

Postat 20 januari 2020 - 11:31

da...cind cineva are o parere diferita....este frustrat...etc...etc...si..intr adevar...n ai peste....sint curios cine te a adus atunci cind te am refuzat....stii tu...cel care era foarte bataios...

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#55 dominatrixr

dominatrixr

Creola si Sadica

• Maistru Curvar
  • 71 Postari:
  • Inscris la:
    03 november 2019

Postat 20 januari 2020 - 06:33

da...cind cineva are o parere diferita....este frustrat...etc...etc...si..intr adevar...n ai peste....sint curios cine te a adus atunci cind te am refuzat....stii tu...cel care era foarte bataios...

Ce filme de bărbat fatal ai. Dacă ai refuza o gaura din perete ar fi un lucru mare.
Eu zic sa nu mai cauti atenție de la cineva pe care "ai refuzat" și nici pe cineva de care ai fost refuzat. Ai fi mai credibil.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#56 dominatrixr

dominatrixr

Creola si Sadica

• Maistru Curvar
  • 71 Postari:
  • Inscris la:
    03 november 2019

Postat 20 januari 2020 - 06:39

Stapana, deblocheaza-mi numarul de telefon. M-ai convins sa-ti fac o vizita cu clipurile de fetlife de la petrecere.

Blockul este ireversibil la fel ca și deciziile mele pentru cât privește lipsa de respect sau bun simt.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#57 dominatrixr

dominatrixr

Creola si Sadica

• Maistru Curvar
  • 71 Postari:
  • Inscris la:
    03 november 2019

Postat 20 januari 2020 - 06:55

Sunt disponibila numai pentru submisivi, iar submisivii nu au nici un drept sa ceara ceva în schimbul tributului sau sa aibe pretentii de nici un fel in afara de limitele lor de care țin cont în ședințe.
Cu astea fiind scrise, abțineți-va de la comentarii inutile și va invit sa căutați alte stăpâne care va oferă alte servicii decât cele pe care le ofer eu. Simplu.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#58 little_kardan

little_kardan

Maistru Curvar

• Membru Banat
  • PipPip
  • 127 Postari:
  • Inscris la:
    23 december 2018

Postat 20 januari 2020 - 07:16

ba ce noroc are tiganca ca exista tot felul de bolnavi mintali ....si din ce am citit pe aici ca sa fiu on topic totusi, vad o singura recenzie ( nici aia calumea) in care altii spun ca te filmeaza cu pestele ca plm.  Plm cine e cu adevarat adepta a bdsm=ului o face din placere si e selectiva nu primeste orice terminat care da 150 lei.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#59 dominatrixr

dominatrixr

Creola si Sadica

• Maistru Curvar
  • 71 Postari:
  • Inscris la:
    03 november 2019

Postat 20 januari 2020 - 07:48

ba ce noroc are tiganca ca exista tot felul de bolnavi mintali ....si din ce am citit pe aici ca sa fiu on topic totusi, vad o singura recenzie ( nici aia calumea) in care altii spun ca te filmeaza cu pestele ca plm.  Plm cine e cu adevarat adepta a bdsm=ului o face din placere si e selectiva nu primeste orice terminat care da 150 lei.

Stii care este chestia? Tu nu știi sa citești :)) sunt mai multe recenzii pozitive, dar nu au loc de comentariile limbistilor pe care i am blocat și de vrăjitorii ca tine care încă nu s-a înțeles de ce intervin cu comentarii rasiste nefondate.
Nu cunoști tu ce este bdsm-ul și cine il practica iar asta deduc din amărâtul tău comentariu ce te reprezinta. Alții se pland ca trebuie sa ofere prea mult iar tu îmi sugerezi sa fac ședințe gratis sau pe 150 :)) Fa prețul femeii tale nu mie, guvid mic cu aere de rechin.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#60 catalin2015

catalin2015

VIP Member

• VIP Member
  • 1727 Postari:
  • Inscris la:
    27 maart 2015

Postat 21 januari 2020 - 12:02

Nu stiu daca e de etnie sau nu, nu are nici o importanta :). Din punctul meu de vedere e o tipa ok iar din punct de vedere bdsm e destul de priceputa. Restul ai zis numai balarii :))

Mi-a placut maxim asta :))))

guvid mic cu aere de rechin.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: Dominare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi