Sari la conținut

Dominatrix Raisa 0756959997


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

da...cind cineva are o parere diferita....este frustrat...etc...etc...si..intr adevar...n ai peste....sint curios cine te a adus atunci cind te am refuzat....stii tu...cel care era foarte bataios...

Ce filme de bărbat fatal ai. Dacă ai refuza o gaura din perete ar fi un lucru mare.

Eu zic sa nu mai cauti atenție de la cineva pe care "ai refuzat" și nici pe cineva de care ai fost refuzat. Ai fi mai credibil.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt disponibila numai pentru submisivi, iar submisivii nu au nici un drept sa ceara ceva în schimbul tributului sau sa aibe pretentii de nici un fel in afara de limitele lor de care țin cont în ședințe.

Cu astea fiind scrise, abțineți-va de la comentarii inutile și va invit sa căutați alte stăpâne care va oferă alte servicii decât cele pe care le ofer eu. Simplu.

Link spre comentariu

ba ce noroc are tiganca ca exista tot felul de bolnavi mintali ....si din ce am citit pe aici ca sa fiu on topic totusi, vad o singura recenzie ( nici aia calumea) in care altii spun ca te filmeaza cu pestele ca plm.  Plm cine e cu adevarat adepta a bdsm=ului o face din placere si e selectiva nu primeste orice terminat care da 150 lei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ba ce noroc are tiganca ca exista tot felul de bolnavi mintali ....si din ce am citit pe aici ca sa fiu on topic totusi, vad o singura recenzie ( nici aia calumea) in care altii spun ca te filmeaza cu pestele ca plm.  Plm cine e cu adevarat adepta a bdsm=ului o face din placere si e selectiva nu primeste orice terminat care da 150 lei.

Stii care este chestia? Tu nu știi sa citești :)) sunt mai multe recenzii pozitive, dar nu au loc de comentariile limbistilor pe care i am blocat și de vrăjitorii ca tine care încă nu s-a înțeles de ce intervin cu comentarii rasiste nefondate.

Nu cunoști tu ce este bdsm-ul și cine il practica iar asta deduc din amărâtul tău comentariu ce te reprezinta. Alții se pland ca trebuie sa ofere prea mult iar tu îmi sugerezi sa fac ședințe gratis sau pe 150 :)) Fa prețul femeii tale nu mie, guvid mic cu aere de rechin.

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Nu stiu daca e de etnie sau nu, nu are nici o importanta :). Din punctul meu de vedere e o tipa ok iar din punct de vedere bdsm e destul de priceputa. Restul ai zis numai balarii :))

ba ce noroc are tiganca ca exista tot felul de bolnavi mintali ....si din ce am citit pe aici ca sa fiu on topic totusi, vad o singura recenzie ( nici aia calumea) in care altii spun ca te filmeaza cu pestele ca plm.  Plm cine e cu adevarat adepta a bdsm=ului o face din placere si e selectiva nu primeste orice terminat care da 150 lei.

 

 

Mi-a placut maxim asta :))))

 guvid mic cu aere de rechin.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Na ma, da nimeni nu povesteste un pic despre party pentru astia care mor de curiozitate? Atmosfera, locatie, cum a fost cu doua stapane, ... ?

Din câte știu, nu a fost nimeni care sa aibe cont aici, ci pe fetlife iar asta înseamnă că poți veni la următorul eveniment, ca să poti povesti chiar tu. ;)

Cu drag.

Link spre comentariu
Vizitator pityu77
Reputație: 0

Dar totusi avand in vedere ca dumneavoastra sunteti cea mai abilitata sa descrieti petrecerea, nu ne povestiti va rog un pic. Multumesc anticipat Stapana. 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dar totusi avand in vedere ca dumneavoastra sunteti cea mai abilitata sa descrieti petrecerea, nu ne povestiti va rog un pic. Multumesc anticipat Stapana. 😘

As face asta cu mare drag, dar trăirile nu ar fi aceleași și prefer ca fiecare sa experimenteze live pe pielea lui, la următoarele evenimente.

ÃŽncerc sa fiu cat mai imparțiala.

Inca de la început s-au prezentat mai mulți dominatori decât submisivi iar submisivele nu au reușit sa vina având joburi și alte retineri plauzibile. Dar asta nu i-a împiedicat pe cei prezenți, Dom/sub, sa se distreze copios în show-urile de public humiliation la care am participat toti.

Ne-am împrietenit, am socializat intre Dom/Domme, am folosit sub's pentru diverse play roluri mai mult sau mai puțin dureroase și umilitoare.

Am constatat ca se va merita sa organizam ediția a 2a în curând, cu ceva îmbunătățiri legate de organizare, pentru a da posibilitatea sa se prezinte si cei care au joburi dar și cei care au uitat sa vina la aceasta prima editie :)

In concluzie, ținând cont de toate aspectele, îmi acord cu modestie o medie generala de 8 pentru ceea ce privește acest debut.

Se putea mai bine, dacă s-ar fi prezentat toți cei 40 care au confirmat.

Am publicat câteva mici parti video și foto pe contul meu de fetlife, dar mai multe de atât nu voi adaugă deocamdată.

 

Cu drag,

Raisa

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ofer Ședințe Bdsm Pro, organizez evenimente Kink si preiau comenzi pentru mobilier Bdsm Pro.

Programări/comenzi numai pe whatsapp!

 

Foto și video cu mine dar și cu mobila bdsm (pe care o poți comanda pe whatsapp) , găsești pe fetlife căutând DominatrixRaisa.

 

LIMITELE mele sunt : Sex/Scato (NU OFER!)

 

Dacă ești membru fidel, după 2 sedinte, obții un Discount de 50 la fiecare ședința! Exclus 30min.

 

1. Ședința SOFT durează minim 30 minute, maxim 3 ore:

- anilingus

- umilință verbala

- spitting (scuipat)

- face slapping (palmuire) 

- sufocare soft

- imobilizare cu cătușe mâini si picioare

- calush in gura, ochii acoperiți

- diverse fetishuri

- feminizare

- role play

- foot worship

- foot gagging (deepthroat cu piciorul)

- diverse pedepse

- finalizarea prin masturbare

- pisat show (Uro)

 

2. Ședința Hard durează minim 30 minute maxim 3 ore:

- pegging (penetrare anala cu strap on 16/18/23 cm)

- umilire

- bici

- cravașa

- nuia de ratan cu semne vizibile

- tortura sfarcuri

- slapping (palmuire)

- imobilizare cu cătușe la mâini picioare

- throat trampling (călcat pe gât)

- spike

- sonda uretra

- cbt (tortura testicule si penis) - preferatul meu!

- finalizare prin masturbare

Este obligatoriu sa ți faci Clisma dacă dorești Pegging (penetrare anala).

               

3. Ședința Mixta de Soft/Hard

 

4. Ședința Extrema este valabila numai pentru cei care au fost deja la ședințele mele anterioare.

 

5. Ședința Mixta de Hard/Extrem    

 

WhatsApp pentru detalii.   

Link spre comentariu
  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov

Ofer Ședințe Bdsm Pro, organizez evenimente Kink si preiau comenzi pentru mobilier Bdsm Pro.

Programări/comenzi numai pe whatsapp!

 

Foto și video cu mine dar și cu mobila bdsm (pe care o poți comanda pe whatsapp) , găsești pe fetlife căutând DominatrixRaisa.

 

LIMITELE mele sunt : Sex/Scato (NU OFER!)

 

Dacă ești membru fidel, după 2 sedinte, obții un Discount de 50 la fiecare ședința! Exclus 30min.

 

1. Ședința SOFT durează minim 30 minute, maxim 3 ore:

- anilingus

- umilință verbala

- spitting (scuipat)

- face slapping (palmuire) 

- sufocare soft

- imobilizare cu cătușe mâini si picioare

- calush in gura, ochii acoperiți

- diverse fetishuri

- feminizare

- role play

- foot worship

- foot gagging (deepthroat cu piciorul)

- diverse pedepse

- finalizarea prin masturbare

- pisat show (Uro)

 

2. Ședința Hard durează minim 30 minute maxim 3 ore:

- pegging (penetrare anala cu strap on 16/18/23 cm)

- umilire

- bici

- cravașa

- nuia de ratan cu semne vizibile

- tortura sfarcuri

- slapping (palmuire)

- imobilizare cu cătușe la mâini picioare

- throat trampling (călcat pe gât)

- spike

- sonda uretra

- cbt (tortura testicule si penis) - preferatul meu!

- finalizare prin masturbare

Este obligatoriu sa ți faci Clisma dacă dorești Pegging (penetrare anala).

               

3. Ședința Mixta de Soft/Hard

 

4. Ședința Extrema este valabila numai pentru cei care au fost deja la ședințele mele anterioare.

 

5. Ședința Mixta de Hard/Extrem    

 

WhatsApp pentru detalii.   

da ce pret are o sedinta?ca nu este trecut nicaieri

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

da ce pret are o sedinta?ca nu este trecut nicaieri

Ședințele unei Dominatoare nu au Preț "au un potențial nelimitat ascendent" numit tribut. Dacă mi place față ta îți pot face atât cât nu-ți vei permite pentru ca tu sigur ești unul din limbist ii pe care eu des ii blochez.

 

Cu drag pentru cunoscători,

Raisa.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...