Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Here
  • Oras:Here

Si inca ceva, stii cata lume imi da mie PM-uri cu ce mizerii le scrii sau spui despre mine? Al fi surprins sa afli. Deci nu mai vorbi ca te da lumea in gat. Deh, daca sunt, cum ziceai, orgolios, vanitos, etc, i-am cumparat pe toti de pe forum. Nu te mai poti increde in nimeni ca vin si imi zic tot. Pana si oameni pe care nu i-am vazut in viata mea.

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Pai sa postam daca tot se posteaza.

Dragii mei, va anunt ca i-am facut acum doua zile reclamatie lui Alexandru69, catre onor conducere. Se referea la un PM foarte agresiv trimis de susnumitul catre mine.

Reactia lui Pisicuts, ora urmatoare PM-ul nu mai exista in casuta mea, ieri Pisicuts l-a facut MOV.pe Alexandru69.

Cum ziceam am print screenurile, din fericire. Am mirosit eu ceva si mi-am luat masurile necesare.

DECI:

Telenovela continua!

 

 

post-2-0-58084000-1375949831_thumb.jpg

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Putica, eate o difdrenta intre a primii pm si a ti se spune adevarul in fata. Gata, mi-ai ocupat preault timp si nu meriti. In fata geamului am o macheta a unei ghilotine, , nu as folosi-o pe tine, este prea frumoasa si nu vreau sa o murdaresc. Si chiar ca prea mult timp ti-am acordat. Sincer, mai trebuie sa fac si bani iar cu tine ii pierd. Pana la urma, imi este mila de tine. Bine ca ai iesit in fata sa se vada adevarul!

Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Hai sa vedem cu copy paste din mesagerie direct:

 

alexandru69
alexandru69

Platinum Member

  • photo-thumb-24732.jpg?_r=1352106493
  • Platinum Member
  • leet.png
  • 395 Postari:
  • Inscris: 27 januari 2012
  • Reputatie: 259
    • Locatie:bucuresti

Trimis 27 juli 2013 - 05:57

Nu am vrut sa te lovesc sau te afectez in vreun fel. Raspunsurile tale imi dau insa dreptate. Vrei sa te victimizezi si iti place sa se gudure toti pe langat tine baiatule. Sincer, asta coincide si cu ce am auzit despre tine. Oi avea tu mai multe puncte dar nu esti cel mai mare curvar prietene. Daca ma provoci voi raspunde in continuare dar mi se pare nedrept pt tine.
 
GT007
GT007

Platinum Member

  • Reputatie: 966
    • Locatie:Here

Trimis 27 juli 2013 - 08:48

Nu stiu cu cine ai vb tu despre mine si ce prostii ti-a bagat in cap. In viata nu poti sa ai doar prieten, mai sunt si ..invidiosi. Eu unul nu te cunosc. Nici nu imi mai doresc.

Io zic sa ne vedem frumos fiecare de ale noastre si sa ne ignoram elegant, forumul e mare.

Sa ai o zi buna!

 

 

alexandru69
alexandru69

Platinum Member

  • photo-thumb-24732.jpg?_r=1352106493
  • Platinum Member
  • leet.png
  • 396 Postari:
  • Inscris: 27 januari 2012
  • Reputatie: 259
    • Locatie:bucuresti

Trimis 28 juli 2013 - 03:45

Nu ai de unde sa ma cunosti tu pe mine. Eu pe tine da. Fata de faptul ca pe forum se dau prietenii tai, in spate wpun totul despre tine. Iarta-ma dar esti micut in viata de zi cu zi. Stai tu in spatelee calculatorului, este si gurul loc in care ai mirajul ca esti cineva. Hai ca ti-qm acordat prea multa atentie si sa imi bag pula daca meriti.

 

GT007
GT007

Platinum Member

  • Reputatie: 966
    • Locatie:Here

Trimis 28 juli 2013 - 04:25

Daca tu cunosti oamenii, fara sa-i cunosti, ne-am lamurit.

In rest, foarte intelept din partea ta. Chiar asa sa faci. Cauta alt guru, io nu-s si comentariile tale ma lasa total rece.

O zi buna.

 

 

alexandru69
alexandru69

Platinum Member

  • photo-thumb-24732.jpg?_r=1352106493
  • Platinum Member
  • leet.png
  • 396 Postari:
  • Inscris: 27 januari 2012
  • Reputatie: 259
    • Locatie:bucuresti

Trimis 28 juli 2013 - 04:31

Bai taticu, eu nu caut un caut un guru. Tu te crezi un guru. Si ince ceva... scuteste-ma dupa cum ti-am spus, m-ai convins pe deplin de asa zisele tale calitati. Taticu vezi-ti barna din ochi inainte de a face pe despeptul pentru ca ...... sa imi bag pula daca este ceva de capul tau. Asa cum spuneam, ai coaie numai in mediul virtual. Si te rog scuteste-ma de orice altceva. Forumul este mare, se pare ca numai orgoliului si vanitatii tale nu ajunge. Mai mergi prin nerva traian ca s-ar putea sa ajung inaintea ta.
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here
GT007
GT007

Platinum Member

  • Reputatie: 966
    • Locatie:Here

Trimis 28 juli 2013 - 04:40

Io am coaie cand vreau si unde vreau.

Nu stiu daca tii neaparat sa le vezi. Continua asa si ...esti pe drumul cel bun.

Si inceteaza sa-mi mai scrii. Orice! Last last, la urmatorul nu mai primesti raspuns

 

alexandru69
alexandru69

Platinum Member

  • photo-thumb-24732.jpg?_r=1352106493
  • Platinum Member
  • leet.png
  • 396 Postari:
  • Inscris: 27 januari 2012
  • Reputatie: 259
    • Locatie:bucuresti

Trimis 28 juli 2013 - 04:42

Esti un idiot oricum bai coaie fripte. Scriai despre mine ce scriai dar tu esti asa cum am spus. Nu meriti nici o atentie ...fuck offf nimicule

 

alexandru69
alexandru69

Platinum Member

  • photo-thumb-24732.jpg?_r=1352106493
  • Platinum Member
  • leet.png
  • 396 Postari:
  • Inscris: 27 januari 2012
  • Reputatie: 259
    • Locatie:bucuresti

Trimis 28 juli 2013 - 04:44

Sa nu vezi tu coaiele mele ca o sa iti para rau daca continui asa. Ti-am spus, scuteste-ma de orgoliul si vanitatea ta de cacat. In rest, esti un nimeni pt mine

 

alexandru69
alexandru69

Platinum Member

  • photo-thumb-24732.jpg?_r=1352106493
  • Platinum Member
  • leet.png
  • 396 Postari:
  • Inscris: 27 januari 2012
  • Reputatie: 259
    • Locatie:bucuresti

Trimis 28 juli 2013 - 07:11

Amicu... iti trimit un fax cu toate postarile daca esti atat de interesat!!!!!
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Si apropos de datele tale personale, n-am nici macar numarul tau de la pantofi, daramite CNP-ul. Nu mai fi obsedat de mine degeaba. Fa-ti terapie si uita-ma! O sa-ti gasesti si tu pe cineva la un moment dat. :bow

Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Nenea, n-ai inteles nimica, fara pastile esti violent. Nu orgoliul meu a fost deranjat, ca pe mine ma lasi rece total, in schimb sperii fetele nenea. Acuma fara nici o gluma, poarta-te si tu ca un om normal si sa vezi ca o sa fie biine.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Gogule, spre deosebire de tine sunt cu un alt scop pe acest forum. Chiar imi pare reu ca m-am coborat atat de mult. De acum incolo poate sa ma injure cine vrea, cum vrea. Eu am o coloana vertebrala si chiar imi pare rau ca m-am lasat antrenat in mizeria asta. Sa fi sanatos si sa mai faci ce mai poti

Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Multumesc la fel. Care va sa zica in sfarsit ne dam ignore? Io de cand iti ziceam si n-a functionat nimica pana acuma. Poate reusesti sa nu imi mai trimiti nici PM-uri. Ideal ar fi sa faci asa si cu ... fetele.

Slava Domnului!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Obsedatu-le, am un mesaj trimis de tine cu nr meu de tel. Ala, pleaca direct unde trebuie in caz ca trebuie sa dovedesc caracterul tau penal.Asa ca putica, nu face pe victima. Sti despre ce vorbesc si daca insisti, treburile astea vor capata o alta turnura. Eu am terminat. Dovedeste si tu ca nu esti turbat.

Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

cel mai bun raspuns e promovarea lui alexandru69.

adevarat!

pe principiul "luati niste mumu baieti si fete, eu fac psihopatul platinum"

cine are creier sa priceapa, pricepe...

 

gogoule, las-o balta, omul e prea bolnav.

prinde-l si rupe-i capatzana daca te-a afectat personal, sau da-l in mm daca nu.

nu te mai cobora la nivelul lui de obsedat...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Futa, nu mi-am permis niciodata sa fac afirmatiile pe care le faci tu. Nu am nimic cu tine dar te rog, inainte de a ma cunoaste nu face afirmatii nefondate. Faptul ca ma iau de niste oameni falsi este motiv sa ma faci cum iti vine la gura? Gresit, nu vreau sa intru in polemici, nu sti ce a facut fiecare in parte.... ast pentru ca am bunul simt sa nu fac publi e anumite lucruri.daca le-ai cunoaste nu ai mai spune ce ai spus. Prefer sa o iau eu decat sa afectez fetele. Pe asta se bazeaza si omul nostru. Dar totul are o limita!

Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

Futa, nu mi-am permis niciodata sa fac afirmatiile pe care le faci tu. Nu am nimic cu tine dar te rog, inainte de a ma cunoaste nu face afirmatii nefondate. Faptul ca ma iau de niste oameni falsi este motiv sa ma faci cum iti vine la gura? Gresit, nu vreau sa intru in polemici, nu sti ce a facut fiecare in parte.... ast pentru ca am bunul simt sa nu fac publi e anumite lucruri.daca le-ai cunoaste nu ai mai spune ce ai spus. Prefer sa o iau eu decat sa afectez fetele. Pe asta se bazeaza si omul nostru. Dar totul are o limita!

 

 

Si futa, omul ala nu o sa poata sa imi rupa capatana niciodata. De asta este turbat!

 

 

Cu atat mai putin tu. Este regretabil ca se ajunge la asemenea lucruri dar va asigur ca nu faceti fata!

 

te cunosc saracule, si daca vrei sa tastezi o vreme cu nasu mai fa pe nebunu` pe aici, si afla daca culoarea mov te apara si de traume fizice.

in principiu ma abtin sa interactionez cu nebunii, dar in cazul tau fac o exceptie.

vezi ca esti penibil de usor de gasit... trebuie doar sa urmez duhoarea de boala psihica pe care o degajezi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...