Sari la conținut

New..Monica, pret 100 eur. tel 0756872548


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Monica , spune-mi si mie te tog frumos , ce program ai ?

Buna!

La birou sunt de luni pana sambata inclusiv.

Intervalul orar:12-20

Dupa ora 20 fac deplasari iar programarea pentru deplasare se face tot pana la ora 20.

Cand nu sunt la locatie anunt.

Prefer sa fac programarile prin sms pentru a evita intrebarile fara sens, toate detaliile le gasiti aici.

Pupici!!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

Voi incepe cu un citat:" Informarea nu se reduce numai la a aduce la cunostinta noutatile; ea este, de asemenea, si se pare ca in primul rand, un proces de structurare a grupurilor umane"- H. P. Cathala.

Serviciile mele sunt : timp de calitate petrecut impreuna.

Cadoul:

-La locatia mea:

100 ron/ora, masaj de relaxare

150 ron/ora, masaj de relaxare cu finalizare prin tehnicile masajului

150 ron/30 min, frichi, frichi o fin

200 ron/o ora, frichi, frichi doua fin

Am si varianta de sauna, varianta care este valabila si inclusa in cadou incepand cu a doua ora, varianta de 200 in combinatie cu oricare alta varianta.

-La locatia ta:

400 ron/ ora , prima ora prima vizita

200 ron/ora, a doua ora din prima vizita dau oricare ora dupa a doua vizita.

-Dinner date: cadoul il lasam la libera intelegere.

Modalitate de contact:

1. Telefonul din titlu, fac programari si prin sms

2. Id-ul de yahoo messenger : im.monik

3. Skype: popov.advisor

Locatia mea se afla pe b-dul Unirii, pe langa Bloom Bank

CADOUL PE CARE IL OFERI ESTE PENTRU TIMPUL SI COMPANIA MEA, IN TOT ACEST TIMP PETRECUT IMPREUNA SE INTAMPLA DOAR LUCRURILE CONSIMTITE DE CATRE AMANDOI!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare .

 

Am deosebita placere sa scriu cateva randuri despre experienta mea cu Monica.

Demult vroiam sa ajung la ea , dar din diverse motive nu sa concretizat nimic , insa azi am avut noroc.

Modalitatea de contact , sms dupa care sunat telefonic inainte cu 30 de minute pt confirmare .

Locatia este la Zepter , celebrul duplex foarte curat , unde salasuieste Alinuta inpreuna cu Monica sa inca o fata , nu am vazut-o nu stiu nimic despre ea .

Ajung la Monica , primirea mi se face intr-un body , ceva gen animal-print , pe tocuri si cu ochelarii cei noi din dotare arata ca o secretara sexi , nu mai lipsea decat rochita cu fermoar la spate si gata eram knock-dawn.

Asadar, facem cunostinta, inbratisari sarutari de ziceai ca ne-am mai vazut vreo data, n-am uitat sa o salut si pe Alinuta cu care am mai interactionat mai demult si pe care o stimez in mod deosebit ,

Acuma vorbeam noi radeam dar ochii mei erau pe Monica , ma uitam la ea si-mi spune-am ,,,mama ce tare e ,,,si asa si este , Monica este o fata cam la 1,72 , blonda , cu o talie inalta ,craci lungi, sanii putin lasati dar ok , frumusica la fata , ochi albastri , varsta cam 30 de ani , nu ma sfiesc sa spun ca este o bomboana de fata , lipicioasa , cu simtul umorului dezoltat, desteapta ,inteligenta , si nu in ultimul rand cu mare grija fata de persoana care o viziteaza.

Pentru mine Monica a intrat intre primele trei fete care le plac cel mai mult ( Claudia 6969 si Eva -Lasciva) , sa ma ierte daca am adus in discutie numele lor aici pe topic-ul ei , dar asta e.

Un scurt rezumat al actiunii.

In pat Monica zici ca-i avion , rapida rau , nu cred ca o face sa te termine repede , pur si simplu asa e felul ei , rapiditate de care eu nu pot sa ma laud , la mine e mai bataneste asa , o finalizare lunga si gata sa dus ora , m-am lasat in mainile ei , ceea ce eu nu prea fac si am ajuns ca la concurs de curgea apele de pe mine de ziceai cei aia, a impus un ritm de il baga in sperieti si pe ala mic ,,,,doamne ce calitate de fata , super-fata , face numai giumbuslucuri , e ghiduse , in timpul actiunii mai si razi , e distractiva dar in acelasi timp e si tandra iubitoare , te saruta incontinu,

,,,stau si ma gandesc ca prostul , ba ce fete au avut parte cate unii care n-au stiut sa tina de ele si le-au lasat sa-i scape printe degete , hmm.

Ca partida de sex a fost super , am inceput cu un preludiu mai lung cu tot ce include el , a intrat la oral nepro si ea si eu , atenta la anexe , face deep , se bate cu juniorul peste gura , are o pasarica frumos conturata , nici mare nici mica , curata proaspat epilata ,intram la normal , umeri craci , pe la spate , iar oral si iar normal , putin misionar si schimb la oral ,ca este foarte activa si ma termina de nu ma vedeam , pana la urma am terminat pe sanii ei ca nu puteai sa-i rezisti ,

Monica e tare rau , atitudinea si sexul sunt la cote maxime , si ea ca femeie e super , o lady in toata regula .

 

Note pentru Monica .

 

Aspect fata ............9,5 ,,talie inalta ,corp frumos , pozele nu o avantajeaza .

Atitudine................10 +++

Oral .....................10 cu tot ce trebuie.

Normal....................10 pentru ea , pt mine 8 , nu sunt obisnuit cu ritmul ei .

GFE........................10+ cu tot ce trebuie

Cadou.......................200 ,,o finalizare.

 

Aceasta a fost experienta mea cu Monica , nu spun memorabila pt ca nu am fost in cea mai buna forma si pentru ca ma voi mai duce la ea s-o vizitez .

 

Multumesc Monica .

 

O recomand cu drag.

 

Salutare si numai bine.

post-98410-0-19659200-1438807258_thumb.jpg

post-98410-0-41466600-1438807269_thumb.jpg

post-98410-0-02413200-1438807282_thumb.jpg

  • Like 5
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna. Tu trebuie sa-mi spui intervalul orar in care doresti sa ne vedem iar eu iti spun daca se poate sau care este cea mai apropiata ora. Prin intrebarea "Ce program ai azi" ma obligi sa-ti spun ce programari mi-am facut iar lucrul acesta nu este posibil.

Pupici!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Voi incepe cu un citat:" Informarea nu se reduce numai la a aduce la cunostinta noutatile; ea este, de asemenea, si se pare ca in primul rand, un proces de structurare a grupurilor umane"- H. P. Cathala.

Serviciile mele sunt : timp de calitate petrecut impreuna.

Cadoul:

-La locatia mea:

100 ron/ora, masaj de relaxare

150 ron/ora, masaj de relaxare cu finalizare prin tehnicile masajului

150 ron/30 min, frichi, frichi o fin

200 ron/o ora, frichi, frichi doua fin

Am si varianta de sauna, varianta care este valabila si inclusa in cadou incepand cu a doua ora, varianta de 200 in combinatie cu oricare alta varianta.

-La locatia ta:

400 ron/ ora , prima ora prima vizita

200 ron/ora, a doua ora din prima vizita dau oricare ora dupa a doua vizita.

-Dinner date: cadoul il lasam la libera intelegere.

Modalitate de contact:

1. Telefonul din titlu, fac programari si prin sms

2. Id-ul de yahoo messenger : im.monik

3. Skype: popov.advisor

Locatia mea se afla pe b-dul Unirii, pe langa Bloom Bank

CADOUL PE CARE IL OFERI ESTE PENTRU TIMPUL SI COMPANIA MEA, IN TOT ACEST TIMP PETRECUT IMPREUNA SE INTAMPLA DOAR LUCRURILE CONSIMTITE DE CATRE AMANDOI!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Unde sta ascuns dorul? Ne stim?

 

Ne stim binisor as zice. In mai multe ocazii. Si sa fie si niste anisori. :)

Dar nu mai intreba ca te lamuresti singurica in curand. Prin septembrie revin in Bucuresti.

Link spre comentariu
  • Oras:în a patra zi dã week-end
  • Oras:în a patra zi dã week-end

NU , multumesc! Orice cardan :)) dar nu cel al semi-retardului nostru domn presedinte. Numai cand zambeste simt un fior de gheata pe sira spinarii :))

Ti-l ofer pe al meu. :D Tanar, fraged, in forta. :>

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...