Sari la conținut

New..Monica, pret 100 eur. tel 0756872548


Postări Recomandate

@ Monique, bine ai revenit  la baza  de ...baza....

 

Chiar  rezisti sa faci  masaj  relaxare plus erotic  una ora ?

Plus  ca  ai devenit  mai  inaccesibila  sexual.....adica  tarif de  placere  250 de  ragete  ale  leului nou....

 

Succes ! :clapp  :hihat  :flowers2

Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: - (ap reper Bd. Octavian Goga)
Aspect: - (simpatica, corp frumos, undeva la 1.70cm ,ochi verzi/albastri, sani medii, fund rotund)
Oral: 9 (protejat, placut pe stiluri diferit, lins, batut peste gurita, mai multe viteze, incearca deep, deep-fuck)
Normal: 10 (protejat, foarte buna, miscari senzuale,schimbat sumedenie de pozitii, pe stil sportiv)
Anal: - (nu am intrebat)
Gfe: 10 (foarte lipicioasa, FK, DFK, amanta nimfomana)
Atitudine: 10 (deschisa, politicoasa)
Igiena: 10 (nimic de reprosat)
Halat: 250 RONI (o ora)

Naratiunea:
O cunoastem pe Monica din 2015 cand am chemat-o la mine la hotel pentru outcall si mi-am dorit sa o revad. Chiar daca au trecut 3 ani, Monica a ramas neschimbata, aceasi persoana deschisa, politicoasa, cu mult bun simt. Am luat legatura cu Monica si am stabilit intalnirea, saptamana aceasta prin PM, restul detaliilor fiind furnzate ulterior. Monica este simpatica, corp frumos, undeva la 1.70cm ,ochi verzi/albastri, sani medii, fund rotund si se mentine foarte bine in forma.

In locatie am primit prosop si papuci de unica folosinta, mers amandoi pe rand pentru igienizare. S-a schimbat intr-o tinuta super sexy neagra pe tocuri si imediat a sarit in bratele mele cu tipicul "Buna" :), acel tic pe care il stiam de multa vreme. Nici nu am realizat ce repede s-au scurs 3 ani, dar eu ma simteam ca la prima mea intalnire cu Monica, retraind aceleasi clipe, "un deja vu deja connue". Saruta foarte frumos, FK, DFK, chiar te strange in brate ca si cum ti-a simtit lipsa dupa o perioada indelungata de timp.
Oralul a fost protejat, placut pe stiluri diferit, lins, batut peste gurita, mai multe viteze, incearca deep, deep-fuck. Are un stil aparte de a monta prezervativul in timp ce iti face oral, nici nu realizasem ca aveam prezervativul pus la oral decat dupa ce am observat asta, plus ca se simtea ca si cum nu ar fi fost deloc cauciuc.
La normal (protejat) m-am simtit ca la maraton si nu glumesc, pe stil sportiv, foarte energica, te trage, te indeamna, propune pozitii. O face de placere, incitant la normal a fost ca in anumite pozitii te trage de bilute, in LOT se dezlantuie ca o pantera, in gemeni contre de intensitate maxima. Am facut o pauza de 5 min pentru ca ramasesem fara aer si am continuat pe urma pana am reusit sa termin si eu :)
Mi-a parut bine ca am revazut-o pe Monica, chiar i-am relatat in lux de amanunta prima intalnire cu ea de acum 3 ani.

Notes:
1)Lasat banutii la urma fara ca ea sa fi mentionat ceva
2)M-am simtit foarte bine cu Monica, precum amanta nimfomana
3)Nu am auzit telefonul sunand pe durata intalnirii
4)Are o metoda speciala de a monta prezervativul fara ati da seama
5)In apartament a rulat o muzica ambientala foarte romantica
5)Au fost momente de "dirty-talk" din belsug

Concluzia:
M-am simtit foarte bine cu Monica si o recomand, de revenit cu siguranta :)

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot in UE
  • Oras:Peste tot in UE

RECENZIE:

Locatie: - (ap reper Bd. Octavian Goga)

Aspect: - (simpatica, corp frumos, undeva la 1.70cm ,ochi verzi/albastri, sani medii, fund rotund)

Oral: 9 (protejat, placut pe stiluri diferit, lins, batut peste gurita, mai multe viteze, incearca deep, deep-fuck)

Normal: 10 (protejat, foarte buna, miscari senzuale,schimbat sumedenie de pozitii, pe stil sportiv)

Anal: - (nu am intrebat)

Gfe: 10 (foarte lipicioasa, FK, DFK, amanta nimfomana)

Atitudine: 10 (deschisa, politicoasa)

Igiena: 10 (nimic de reprosat)

Halat: 250 RONI (o ora)

 

Naratiunea:

O cunoastem pe Monica din 2015 cand am chemat-o la mine la hotel pentru outcall si mi-am dorit sa o revad. Chiar daca au trecut 3 ani, Monica a ramas neschimbata, aceasi persoana deschisa, politicoasa, cu mult bun simt. Am luat legatura cu Monica si am stabilit intalnirea, saptamana aceasta prin PM, restul detaliilor fiind furnzate ulterior. Monica este simpatica, corp frumos, undeva la 1.70cm ,ochi verzi/albastri, sani medii, fund rotund si se mentine foarte bine in forma.

 

In locatie am primit prosop si papuci de unica folosinta, mers amandoi pe rand pentru igienizare. S-a schimbat intr-o tinuta super sexy neagra pe tocuri si imediat a sarit in bratele mele cu tipicul "Buna" :), acel tic pe care il stiam de multa vreme. Nici nu am realizat ce repede s-au scurs 3 ani, dar eu ma simteam ca la prima mea intalnire cu Monica, retraind aceleasi clipe, "un deja vu deja connue". Saruta foarte frumos, FK, DFK, chiar te strange in brate ca si cum ti-a simtit lipsa dupa o perioada indelungata de timp.

Oralul a fost protejat, placut pe stiluri diferit, lins, batut peste gurita, mai multe viteze, incearca deep, deep-fuck. Are un stil aparte de a monta prezervativul in timp ce iti face oral, nici nu realizasem ca aveam prezervativul pus la oral decat dupa ce am observat asta, plus ca se simtea ca si cum nu ar fi fost deloc cauciuc.

La normal (protejat) m-am simtit ca la maraton si nu glumesc, pe stil sportiv, foarte energica, te trage, te indeamna, propune pozitii. O face de placere, incitant la normal a fost ca in anumite pozitii te trage de bilute, in LOT se dezlantuie ca o pantera, in gemeni contre de intensitate maxima. Am facut o pauza de 5 min pentru ca ramasesem fara aer si am continuat pe urma pana am reusit sa termin si eu :)

Mi-a parut bine ca am revazut-o pe Monica, chiar i-am relatat in lux de amanunta prima intalnire cu ea de acum 3 ani.

 

Notes:

1)Lasat banutii la urma fara ca ea sa fi mentionat ceva

2)M-am simtit foarte bine cu Monica, precum amanta nimfomana

3)Nu am auzit telefonul sunand pe durata intalnirii

4)Are o metoda speciala de a monta prezervativul fara ati da seama

5)In apartament a rulat o muzica ambientala foarte romantica

5)Au fost momente de "dirty-talk" din belsug

 

Concluzia:

M-am simtit foarte bine cu Monica si o recomand, de revenit cu siguranta :)

 

iar o recenzie sablon de 10 chiar la asta. la urmatoarea sa n ai ambitie daca nu dai 11 pe linie

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tuicare tu ai fost la Monica ? Reformulez: xoxo ai fost in viata ta la femeia asta ca sa stii ce vorbesti ? Fmm de casalot coclit, pisamas pe coliva ma-tii

Cerrone?Ultravox, prostul și dementul forumului, Tuicarul nu e Xoxo, cretinule!

 

* pișa-m-aș ... analfabetule!

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Pantelimon
  • Oras:Pantelimon

Cerrone?Ultravox, prostul și dementul forumului, Tuicarul nu e Xoxo, cretinule!

 

* pișa-m-aș ... analfabetule!

Mos senil si impotent te bagi din nou in seama ??? Ba slug ordinara ai ajuns unealta proxenetilor pisamas pe tine de impotent si nespalat.
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mos senil si impotent te bagi din nou in seama ??? Ba slug ordinara ai ajuns unealta proxenetilor pisamas pe tine de impotent si nespalat.

Hai, ca-mi bag toată pula-n creșterea ta, de analfabet și de mârlan! Pune mâna pe cartea de gramatică, învață să scrii corect, apoi postează, boule!

* pișa-m-aș pe tine, analfabetule!

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...