Sari la conținut

New..Monica, pret 100 eur. tel 0756872548


Postări Recomandate

Frumoasa femeie, did you shaved your “papaya� Old-New baby face is back? 😊...nu de-alta intreb, dar imi place sa ling si cu freza nu ma atrage (no offence)...cred ca nici pe tine un barbat neelpilat nu te incita sa-i faci oral cu atentie la sateliti. Te pup!

 

 

 

quote name="newage" post="6043321" timestamp="1580995801"]

 

attachicon.gif 20200206_152432.jpgattachicon.gif 20200206_152346.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat pe tovarasa inginer saptamana asta. 

M-am tot chinuit sa o prind dupa revelion, sa vad de ce multi considera ca Monica e un ”must have”; dupa o ora petrecuta cu ea, sunt de acord cu ei: Monica nu trebuie ratata, te face sa te simti bine, se fute intr-un mare fel. Daca facea si ON, faceam abonament.

Nu ma apuc sa dau note, dar vizita s`a meritat si o sa mai revin. Deja imi pare rau ca nu am ajuns mai devreme la ea.

 

Spor sa aveti!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Probabil cand am fost eu la ea,era altcineva care sa dat drept ea,ptr ca experienta cu ea a fost mediocra,dpdv fizic la fel.

Am acceptat sa raman pt ca citisem recenzii pozitive si eram curios cum se comporta in pat.

Totul dezamagitor,pret mult prea mare platit pt experienta avuta

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Probabil cand am fost eu la ea,era altcineva care sa dat drept ea,ptr ca experienta cu ea a fost mediocra,dpdv fizic la fel.

Am acceptat sa raman pt ca citisem recenzii pozitive si eram curios cum se comporta in pat.

Totul dezamagitor,pret mult prea mare platit pt experienta avuta

Bună :*

Nu știu ce să-ți zic, probabil că m-ai prins într-o pasă proastă.

Singura pasă proastă majoră am avut-o în ziua în care am aflat că un tip a pus poze și filmulețe cu mine de la un outcall din 2016, obținute fără consimțământul meu.

În rest nu am avut momente majore care să îmi inducă dezamăgire.

De obicei mă mulez destul de bine pe partener.

Îmi pare rău pentru că experiența nu a fost pe placul tău :*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Frumoasa femeie, did you shaved your “papaya� Old-New baby face is back? 😊...nu de-alta intreb, dar imi place sa ling si cu freza nu ma atrage (no offence)...cred ca nici pe tine un barbat neelpilat nu te incita sa-i faci oral cu atentie la sateliti. Te pup!

 

 

 

quote name="newage" post="6043321" timestamp="1580995801"]

 

attachicon.gif 20200206_152432.jpgattachicon.gif 20200206_152346.jpg

 

Mă atrag bărbații neepilați. 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator geor.moca
Reputație: 0

Vizitat in ianuarie

dupa ani de zile de oua albastre am reusit sa ajung la tanara domnita. M-a surprins ca arata mult mai tanara decat zice.
Note obiective nu pot sa dau, deoarece combinatia blond plus ochi albastri atinge la mine o nota sensibila.
Mie mi se pare super frumoasa, nu stiu ce vorbesc altii pe aici.
Daca as avea-o acasa, i-as face program de sex dimineata, la pranz si seara. Si sunt convins ca nu s-ar satura.

Locatia: undeva pe la piata sf vineri, george cosbuc. Curat, cu tot ce trebuie la baie.

Am fost intampinat de Monica cu niste dresuri negre, si un neglijeu (sau ce naiba o fi) tot negru, oricum ceva de mi-a cazut fata. A spus ca sanii nu sunt ceea ce par, probabil vazandu-ma ca salivam deja cu ochii in decolteu. Servit cu o apa, m-am cerut iute la dus, fiind destul de stresat de prima mea astfel de intalnire.

Actiunea nu o relatez, nimic meritoriu din partea mea, dar notez doar ca as mai vrea N fise si o p*** mare de otel :))
La sfarsit s-a lasat cu pupaturi si limbi peste tot, m-as intoarce si doar pentru asta.

Stiu ca i-am stricat cheful aratandu-i videourile indecente cu ea, dar sunt convins ca am facut niscaiva bine. (**De nada!**)
De revenit cu siguranta, cand s-o mai ivi prilejul..

Halat: 300 ora


 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizitat in ianuarie

 

dupa ani de zile de oua albastre am reusit sa ajung la tanara domnita. M-a surprins ca arata mult mai tanara decat zice.

Note obiective nu pot sa dau, deoarece combinatia blond plus ochi albastri atinge la mine o nota sensibila.

Mie mi se pare super frumoasa, nu stiu ce vorbesc altii pe aici.

Daca as avea-o acasa, i-as face program de sex dimineata, la pranz si seara. Si sunt convins ca nu s-ar satura.

 

Locatia: undeva pe la piata sf vineri, george cosbuc. Curat, cu tot ce trebuie la baie.

 

Am fost intampinat de Monica cu niste dresuri negre, si un neglijeu (sau ce naiba o fi) tot negru, oricum ceva de mi-a cazut fata. A spus ca sanii nu sunt ceea ce par, probabil vazandu-ma ca salivam deja cu ochii in decolteu. Servit cu o apa, m-am cerut iute la dus, fiind destul de stresat de prima mea astfel de intalnire.

 

Actiunea nu o relatez, nimic meritoriu din partea mea, dar notez doar ca as mai vrea N fise si o p*** mare de otel :))

La sfarsit s-a lasat cu pupaturi si limbi peste tot, m-as intoarce si doar pentru asta.

 

Stiu ca i-am stricat cheful aratandu-i videourile indecente cu ea, dar sunt convins ca am facut niscaiva bine. (**De nada!**)

De revenit cu siguranta, cand s-o mai ivi prilejul..

 

Halat: 300 ora

 

 

 

:*

Am rezolvat-o cu videourile și pozele pentru moment. Îți mulțumesc pentru atenționare :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bună:*

Dragilor, dacă sunt în București asta nu inseamna că sunt disponibilă la orice oră din zi sau din noapte.

ÃŽn fiecare dimineață imi planific ziua, îmi prioritizez activitățile, văd la ce activități pot renunța pentru a aloca timpul unei alte direcții, etc.

Abordările de genul celor " în juma'de oră" nu funcționează în cazul în care îți dorești o întâlnire, ci este nevoie de putin mai mult timp.

Sunt zile și zile!

Pentru majoritatea oamenilor weekendul începe de vineri, în schimb weekendul meu este reprezentat doar de ziua de duminică.

De luni până sâmbătă inclusiv mă trezesc la ora 6 și mă bag la somn la 23.

 

Cine mă cunoaște știe că indiferent de ceea ce fac intotdeauna pun un pic de suflet, un pic de pasiune.

 

Pentru cârcotași sau ăi mai buni în ale contabilității : nu, nu mă fut de la 6 până la 23 🤣🤣🤣

 

Cineva mai sus scria :"Nu întorci capul după ea pe stradă " și mi-a dat un pic de gândit.

Idealul meu în viață nu este acela de scula puli pe stradă și nu pentru că nu pot, ci pentru că nu mi-am dorit niciodată să fac parte din turmă.

:* :* :*

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună:*

Dragilor, dacă sunt în București asta nu inseamna că sunt disponibilă la orice oră din zi sau din noapte.

ÃŽn fiecare dimineață imi planific ziua, îmi prioritizez activitățile, văd la ce activități pot renunța pentru a aloca timpul unei alte direcții, etc.

Abordările de genul celor " în juma'de oră" nu funcționează în cazul în care îți dorești o întâlnire, ci este nevoie de putin mai mult timp.

Sunt zile și zile!

Pentru majoritatea oamenilor weekendul începe de vineri, în schimb weekendul meu este reprezentat doar de ziua de duminică.

De luni până sâmbătă inclusiv mă trezesc la ora 6 și mă bag la somn la 23.

 

Cine mă cunoaște știe că indiferent de ceea ce fac intotdeauna pun un pic de suflet, un pic de pasiune.

 

Pentru cârcotași sau ăi mai buni în ale contabilității : nu, nu mă fut de la 6 până la 23 🤣🤣🤣

 

Cineva mai sus scria :"Nu întorci capul după ea pe stradă " și mi-a dat un pic de gândit.

Idealul meu în viață nu este acela de scula puli pe stradă și nu pentru că nu pot, ci pentru că nu mi-am dorit niciodată să fac parte din turmă.

:* :* :*

Bravo! Apropos.. Pana la ce ora ești de găsit în seara asta? 😋😋🤗😀
Link spre comentariu

Bună :*

Dragilor, dacă sunt în București asta nu inseamna că sunt disponibilă la orice oră din zi sau din noapte.

În fiecare dimineață imi planific ziua, îmi prioritizez activitățile, văd la ce activități pot renunța pentru a aloca timpul unei alte direcții, etc.

Abordările de genul celor " în juma'de oră" nu funcționează în cazul în care îți dorești o întâlnire, ci este nevoie de putin mai mult timp.

Sunt zile și zile!

Pentru majoritatea oamenilor weekendul începe de vineri, în schimb weekendul meu este reprezentat doar de ziua de duminică.

De luni până sâmbătă inclusiv mă trezesc la ora 6 și mă bag la somn la 23.

 

Cine mă cunoaște știe că indiferent de ceea ce fac intotdeauna pun un pic de suflet, un pic de pasiune.

 

Pentru cârcotași sau ăi mai buni în ale contabilității : nu, nu mă fut de la 6 până la 23

 

Cineva mai sus scria :"Nu întorci capul după ea pe stradă " și mi-a dat un pic de gândit.

Idealul meu în viață nu este acela de scula puli pe stradă și nu pentru că nu pot, ci pentru că nu mi-am dorit niciodată să fac parte din turmă.

:* :* :*

 

pa 100 euro fut 2 babe ca tine

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...