Sari la conținut

Masaj Bruneta Chubby Palady - 0720723613


rsexosul

Postări Recomandate

Am reușit sa o găsesc pe fata din pallady.este lafel cum o știam,dar nu mai face masaj erotic,sau finalizare am rămas dezamăgit,mi-a făcut doar un masaj dar masajul igiena,super ok dar din păcate finalizare total exclus și am încercat și cu preț dublu..nimic,dezamăgire în concluzie cine vreau un masaj profi în forță o recomand cu încredere.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 oră, Barbat.matur a spus:

Salut ai idee dacă aceasta fata mai face masaj? Mi-as dori sa o vizitez din nou,și nu mai am nr ei.

 

Daca dai o pagină in urmă îi vei găsi anunțul actual și numărul nou de telefon. Ce mai pot zice ? Uffff....😊😃🤗

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
Acum 3 ore, dragdetine a spus:

Am reușit sa o găsesc pe fata din pallady.este lafel cum o știam,dar nu mai face masaj erotic,sau finalizare am rămas dezamăgit,mi-a făcut doar un masaj dar masajul igiena,super ok dar din păcate finalizare total exclus și am încercat și cu preț dublu..nimic,dezamăgire în concluzie cine vreau un masaj profi în forță o recomand cu încredere.

Reusit sa fac o programare, pozele clar nu sunt recente ... am ales sa nu raman ... cand sa plec, surpriza cineva foarte aproape de usa se plimba dubios ... posibil domnu peste ... mare grija...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De curand am fost la mio,da si eu l-am vazut pe acel domn plimbanduse pe holul scari,si nu o data, tineam sa cred ca este sotul ei si el este motivul de ea nu mai face masaj cu finalizare,de aproape 2 ani nu mai face, dar merg saptamanal la ea,si m-am interesat mai exact si de domnul care o spioneaza,am aflat mai multe despre el,spre surprinderea mea este soțul golegei nevestemi de servici,ne-am intalnit o data fața in fața toti 4.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
Acum 17 ore, Barbat.matur a spus:

De curand am fost la mio,da si eu l-am vazut pe acel domn plimbanduse pe holul scari,si nu o data, tineam sa cred ca este sotul ei si el este motivul de ea nu mai face masaj cu finalizare,de aproape 2 ani nu mai face, dar merg saptamanal la ea,si m-am interesat mai exact si de domnul care o spioneaza,am aflat mai multe despre el,spre surprinderea mea este soțul golegei nevestemi de servici,ne-am intalnit o data fața in fața toti 4.

HUH???

 

Pai si pan'la urma, are peste sau nu?

Omul de la usa, ce hram poarta? Exista sau e vreo inchipuire?

Este de mers la fata sau nu?

Ca masajul pare ca nu (prea) mai este cu finalizare, corect???

Scuze pt multitudinea de intrebari, dar nu inteleg nimic, totul este contradictoriu.....

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De curand am fost la mio,da si eu l-am vazut pe acel domn plimbanduse pe holul scari,si nu o data, tineam sa cred ca este sotul ei si el este motivul de ea nu mai face masaj cu finalizare,de aproape 2 ani nu mai face, dar merg saptamanal la ea,si m-am interesat mai exact si de domnul care o spioneaza,am aflat mai multe despre el,spre surprinderea mea este soțul golegei nevestemi de servici,ne-am intalnit o data fața in fața toti 4.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu pe fata asta o cunosc de 5 ani,am incercat multe maseuze,dar masajul facut de ea este magnific,prezenta si vorbele ei stiul ei, tot ma relaxeaza,nu face finalizare sau erotic,ma multumesc cu masajul profi,si prezenta placuta.legat de acel barbat NU este peștele ei,ea nu face sex nici finalizare,pe tip il cunosc ca l-am mai vazut prin zona,si il cunosc si personal dar nu avem tangențe.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Barbat.matur a spus:

Eu pe fata asta o cunosc de 5 ani,am incercat multe maseuze,dar masajul facut de ea este magnific,prezenta si vorbele ei stiul ei, tot ma relaxeaza,nu face finalizare sau erotic,ma multumesc cu masajul profi,si prezenta placuta.legat de acel barbat NU este peștele ei,ea nu face sex nici finalizare,pe tip il cunosc ca l-am mai vazut prin zona,si il cunosc si personal dar nu avem tangențe.

Acum 2 ore, Barbat.matur a spus:

Eu pe fata asta o cunosc de 5 ani,am incercat multe maseuze,dar masajul facut de ea este magnific,prezenta si vorbele ei stiul ei, tot ma relaxeaza,nu face finalizare sau erotic,ma multumesc cu masajul profi,si prezenta placuta.legat de acel barbat NU este peștele ei,ea nu face sex nici finalizare,pe tip il cunosc ca l-am mai vazut prin zona,si il cunosc si personal dar nu avem tangențe.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Barbat.matur a spus:

Eu pe fata asta o cunosc de 5 ani,am incercat multe maseuze,dar masajul facut de ea este magnific,prezenta si vorbele ei stiul ei, tot ma relaxeaza,nu face finalizare sau erotic,ma multumesc cu masajul profi,si prezenta placuta.legat de acel barbat NU este peștele ei,ea nu face sex nici finalizare,pe tip il cunosc ca l-am mai vazut prin zona,si il cunosc si personal dar nu avem tangențe.

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 ore, Barbat.matur a spus:

Eu pe fata asta o cunosc de 5 ani,am incercat multe maseuze,dar masajul facut de ea este magnific,prezenta si vorbele ei stiul ei, tot ma relaxeaza,nu face finalizare sau erotic,ma multumesc cu masajul profi,si prezenta placuta.legat de acel barbat NU este peștele ei,ea nu face sex nici finalizare,pe tip il cunosc ca l-am mai vazut prin zona,si il cunosc si personal dar nu avem tangențe.

Lasă o recenzie completă.

Oricum ea nu răspunde la mesaje. 😄😊

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Salut,

daca nu face finalizare, imi inaginez ca tinuta doamnei este caciula de blana, suba si.bocanci.........

Macar spuneti-mi ca ma-nse...........desi fara finalizare, viata la masaj e greu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...