Sari la conținut

Masaj Bruneta Chubby Palady - 0720723613


rsexosul

Postări Recomandate

Salut colegi,

 

Am zis sa mai deschid putin piata nu am vazut sa fie topic deschis pentru ea, daca este... scuze.Am vizitat-o pe aceasta doamna in varsta de 38 de ani acum cateva saptamani. Este o doamna simpatica draguta si destul de permisiva. Locatia este putin departe, dupa calea ferata, locuri de parcare destul de putine. Doamna cam 1,64 inaltime, mai plinuta cu niste sani mari frumosi si un fund apetisant, carnea tare pe ea.

 

Locatia: 9/10 - Baia simpla nu are o varietate mare de geluri dar am primit prosop curat si papuci.

Doamna: 8,5/10- Tenul mai bronzat, sani mari, fund bombat, tatuata (merge)

Masaj: aici sunt doua variante: 1- cel la 100 simplu in care doar te maseaza, e destul de bunicel

                                                  2- cel de 200 la care am optat si eu 9/10, foarte ok o freaca o baga intre sani, iar finalizarea pe sani.

Concluzie:e o doamna ok, merita incercata.

 

Sarbatori fericite!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Salut,

 

Ceva mai multe detalii despre doamna? Cineva care totusi a calcat-o, sa faca o recenzie corecta

 

Multumesc in avans si astept un impuls de a o vizita

Link spre comentariu
  • Oras:Aici
  • Oras:Aici

Salut colegi,

 

Am zis sa mai deschid putin piata nu am vazut sa fie topic deschis pentru ea, daca este... scuze.Am vizitat-o pe aceasta doamna in varsta de 38 de ani acum cateva saptamani. Este o doamna simpatica draguta si destul de permisiva. Locatia este putin departe, dupa calea ferata, locuri de parcare destul de putine. Doamna cam 1,64 inaltime, mai plinuta cu niste sani mari frumosi si un fund apetisant, carnea tare pe ea.

 

Locatia: 9/10 - Baia simpla nu are o varietate mare de geluri dar am primit prosop curat si papuci.

Doamna: 8,5/10- Tenul mai bronzat, sani mari, fund bombat, tatuata (merge)

Masaj: aici sunt doua variante: 1- cel la 100 simplu in care doar te maseaza, e destul de bunicel

                                                  2- cel de 200 la care am optat si eu 9/10, foarte ok o freaca o baga intre sani, iar finalizarea pe sani.

Concluzie:e o doamna ok, merita incercata.

 

Sarbatori fericite!

 

 

 

 

anunt ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Multumim Domnilor,

 

In acest caz, incantat fiind de ce am citit, am decis sa fac si eu o vizita Doamnei. Nu stiu daca saptamana ce vine, dar cat de curand posibil

 

Succes maxim si va las 3 randuri dupa ce voi fi venit de la Doamna

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Zona Pallady Residence este situata cam la 700 m de Bd.Pallady.

La un moment dat , sunt câțiva metri buni de drum denivelat , înainte și după calea ferată. Grea încercare pentru mașina....In fine , dama ar merita testata...doar o data.

Este destul de departe de zona centrala

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Am fost si eu la dna.

 

Locatia este la Palladium Residence, f departe de mine.

 

Doamna este destul de corpolenta, mult mai mare decat ce se vede in poze. Dar este o fire placuta, conversatie ok, un suc, o tigara (in bucatarie) si hai la dus.

 

Masajul de relaxare este bunicel, dar totusi nu e atat de bun pe cat crede ea. Sau oi fi eu prea pretentios, cine stie? Facut in sufragerie (living, pardon) pe masa de masaj. Dupa ce termina cu spatele te duce in dormitor unde incepe partea erotica. "Masaj" erotic care a cam lipsit cu desavarsire, in sensul de frecat de tine cu corpul ei. Dar s-a ocupat f bine de junior, este permisiva, a acceptat limbute (igiena ok) si degetele inauntru. Finalizare manuala placuta.

 

Lasat 200 ron la sfarsit. door to door cam 85-90 minute.

Overall, o experienta placuta, dar nu exceptionala. Dar locatia este f departe, eu personal nu cred ca mai ajung prin zona aia. Daca era mai prin centru cred ca as mai fi mers inca o data.

Link spre comentariu

te rog mult..sterge pozele postate aici..nu sunt postate cu acordul meu..imi pot face mult rau..am familie si nu este o placere sa imi vad pozele postate pe un site fara acordul meu..pozele nu au fost date acestui dom in ideea sa le pisteze aici..au fost date lui personal..dar nu ma asteptam sa le vad postate aici

Link spre comentariu

te rog mult..sterge pozele postate aici..nu sunt postate cu acordul meu..imi pot face mult rau..am familie si nu este o placere sa imi vad pozele postate pe un site fara acordul meu..pozele nu au fost date acestui dom in ideea sa le posteze aici..au fost date lui personal..dar nu ma asteptam sa le vad postate aici

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

 

te rog mult..sterge pozele postate aici..nu sunt postate cu acordul meu..imi pot face mult rau..am familie si nu este o placere sa imi vad pozele postate pe un site fara acordul meu..pozele nu au fost date acestui dom in ideea sa le posteze aici..au fost date lui personal..dar nu ma asteptam sa le vad postate aici

Pe topic nu mai apare nici o poza.

Unde apar ?

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu

 

te rog mult..sterge pozele postate aici..nu sunt postate cu acordul meu..imi pot face mult rau..am familie si nu este o placere sa imi vad pozele postate pe un site fara acordul meu..pozele nu au fost date acestui dom in ideea sa le posteze aici..au fost date lui personal..dar nu ma asteptam sa le vad postate aici

 

Buna,

   Imi cer scuze daca te-a afectat intr-un fel postarea mea, nu am avut intentia de a te da de gol cu ceva, am vrut doar sa impartasesc experienta mea cu cei dornici de masaj. Am rugat pe cineva sa stearga acest topic sa nu te mai afecteze cu ceva, pozele au fost deja sterse!

 

Mersi si scuze inca odata! 

Link spre comentariu

De ce esti asa agitata ??? Cand faci ceva cu voia ta ,trebuie sa ti-o asumi,draga o-fata !!!

..exact..cand fac ceva cu voia mea..cum ai spus si tu...dar pizele nu au fost postate cu voia mea..nu cred ca ti-ar conveni sa-ti vezi pozele postate aici..ca si recenzie ca (uite el a fost la mine la masaj)..pozele au fost trimise acestui domn..in ideea sa vada cum arat la corp..nu ma asteptam sa le vad in toata splendoarea aici...eu ii multumesc..poate n-a fost cu nume de rau...dar nu imi doream asta.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...