Sari la conținut

Masaj Bruneta Chubby Palady - 0720723613


rsexosul

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

..exact..cand fac ceva cu voia mea..cum ai spus si tu...dar pizele nu au fost postate cu voia mea..nu cred ca ti-ar conveni sa-ti vezi pozele postate aici..ca si recenzie ca (uite el a fost la mine la masaj)..pozele au fost trimise acestui domn..in ideea sa vada cum arat la corp..nu ma asteptam sa le vad in toata splendoarea aici...eu ii multumesc..poate n-a fost cu nume de rau...dar nu imi doream asta.

Masaje mai faci , nu-i așa ?

La tarif de 100 Lei ora - relaxare și 200 Lei ora - relaxare + body ?

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Mai nea Derwall, tot ma gandesc sa o vizitez pe dna si nu mi se aliniaza deloc planetele......ai fost la ea, ai vb cu ea?

La ce ne-am putea astepta la o posibila intalnire......

 

Bafta si spor la futacit

 

Mr. Oki oki doky???

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Așa, așa, se amplifica....misterul....

Ce ne asteapta oare in spatele usii, in decembrie 2020, la ce pret ?

Adică ma refer la ce servicii...hmmm

Când fi-va momentul, karmele noastre se vor combina pentru una oră...

Vom vedea ce si cum...

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

sa va explic asa in mare pt ce,i care se da (barbati)80%..din voi nu vreti masaj..vreti sa dati limbi..nu-i nimic rau in asta..dar un barbat adevarat nu sta sa vb ce nu este adevarat..criticati calitatea masajului,ca nu ati primit mai mult..sau in alte cazuri scrieti ce v-ati fi dorit sa faceti..😂😂si nu ati facut

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Cel mai plăcut lucru este ca damă sa fie amabila , jovială, cu un comportament firesc.

Iar dacă masajul este combinat , relaxare, erotic, body , cu ceva picanterii stabilite de comun acord , este si mai bine.

Hai ca m-am infierbantat...de ce oare ?

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Si eu care ma gandeam sa incerc sa fac o programare si sa gust si eu din feminitatea ta.

Sa inteleg ca esti satula de limbute.

 

Ca ne incalzim prea mult si cerem oral nu e bine, ca vrem sa dam limbi nu e bine.

Pai .... atunci cred ca cel mai bine este sa facem si noi ca iepurasul din banc care dorea sa faca clatite dar nu avea tigaie.

Sau chiar putem sa platim sedinta si sa plecam imediat acasa ca sa fim siguri ca nu suntem obsedati de cuni.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Si eu care ma gandeam sa incerc sa fac o programare si sa gust si eu din feminitatea ta.

Sa inteleg ca esti satula de limbute.

 

Ca ne incalzim prea mult si cerem oral nu e bine, ca vrem sa dam limbi nu e bine.

Pai .... atunci cred ca cel mai bine este sa facem si noi ca iepurasul din banc care dorea sa faca clatite dar nu avea tigaie.

Sau chiar putem sa platim sedinta si sa plecam imediat acasa ca sa fim siguri ca nu suntem obsedati de cuni.

Dar poate ca fata asta si vrea, limbi...si atunci a aplicat psihologia inversa....

Pana la urma si femeile sunt la fel de perverse ca si barbatii, diferenta este ca nu recunosc...

 

Pana la urma a fost cineva, sa ne zica si noua ce epe la doamna, sefa de trib, pardon, de topic?

 

Maestre Derwall, nimica nimicutza???

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Sau mai bine poti face si tu recenzii amanuntite celor care te viziteaza.

Asa aflam si noi mai bine cum putem ajunge pe aceeasi frecventa sau poate ne cizelam.

Incerci?

Link spre comentariu

Si eu care ma gandeam sa incerc sa fac o programare si sa gust si eu din feminitatea ta.

Sa inteleg ca esti satula de limbute.

 

Ca ne incalzim prea mult si cerem oral nu e bine, ca vrem sa dam limbi nu e bine.

Pai .... atunci cred ca cel mai bine este sa facem si noi ca iepurasul din banc care dorea sa faca clatite dar nu avea tigaie.

Sau chiar putem sa platim sedinta si sa plecam imediat acasa ca sa fim siguri ca nu suntem obsedati de cuni.

dar masaj nu mai vrea nimeni??
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...