Sari la conținut

Bora Bora Sauna Club http://www.boraclub.ro/ro/


Postări Recomandate

Salutari ! Mi-as fii dorit safiu patronul :)) hehe .. Am vazut pe facebook intamplator si dupa am cautat pe google nu intentionez sa fac nicio reclama credeam ca ati fost pe aici ! De pe site am vazut ca e un event gen Swing party dar nu stiu cum sta treaba ! Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

@siwpaths1, daca nu ai fi fost patronul, te-ai fi exprimata asa "nu intentionez sa fac nicio reclama credeam ca ati fost pe acolo !", nu aici.

Felul in care te-ai exprimat te incrimineaza ca fiind patronul care vrea sa isi faca reclama.

 

Salutari ! Mi-as fii dorit safiu patronul :)) hehe .. Am vazut pe facebook intamplator si dupa am cautat pe google nu intentionez sa fac nicio reclama credeam ca ati fost pe aici ! De pe site am vazut ca e un event gen Swing party dar nu stiu cum sta treaba ! Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa va povestesc eu cum a fost la Bora Bora. :)

Prin primavara ies cu un prieten la o bere, doua si ne hotaram sa mergem si la un masaj ceva.

Ajungem la felele asta, intr-o vila pe Marasesti. Intram si ne ia o receptionista la discutii: 200 de lei intrarea (bautura free, striptease) si daca vrem sa intram cu una din fete si la alte nebunii ne costa halatu 1 euro / minutu  :eek 

Mi s-a parut super scump si drept urmare am facut stanga-imprejur. :))

Nici nu am mai intrebat ce anume se poate in camera cu fata si ce nu se poate.

Fetele erau destul de bune nimic de zis, dar pana mea... prea scump.

 

Cam asta a fost experienta cu Bora Bora. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Kabul
  • Oras:Kabul

Hmm... mai baieti, am fost si eu la Bora Bora...
Intr-adevar intrarea este 200 lei cu free drink. Iei loc intr-o camera gen disco, cu bara, la care fetele (bune, de altfel) danseaza... chiar ajung sa faca strip si show-uri erotice. Problema este pe urma, ca te infierbinti repede si ajungi la partea interesanta. Ca sa mergi intr-una din camerele private, costa (sunt vreo 3-4) diferit, unele 250 lei, altele vreo 450 de lei pe ora... cu o fata inclusa... dar fara sex. Daca mai vrei si sex, te mai costa (noua ne-au cerut) 150 de euro de fata.

Asa ca ii spun colegului de mai sus... ca oferta pe care el a primit-o ori nu este cea reala... fiind mult mai ieftin decat stiu eu, ori a fost el mai norocos. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hmm... mai baieti, am fost si eu la Bora Bora...

Intr-adevar intrarea este 200 lei cu free drink. Iei loc intr-o camera gen disco, cu bara, la care fetele (bune, de altfel) danseaza... chiar ajung sa faca strip si show-uri erotice. Problema este pe urma, ca te infierbinti repede si ajungi la partea interesanta. Ca sa mergi intr-una din camerele private, costa (sunt vreo 3-4) diferit, unele 250 lei, altele vreo 450 de lei pe ora... cu o fata inclusa... dar fara sex. Daca mai vrei si sex, te mai costa (noua ne-au cerut) 150 de euro de fata.

 

Asa ca ii spun colegului de mai sus... ca oferta pe care el a primit-o ori nu este cea reala... fiind mult mai ieftin decat stiu eu, ori a fost el mai norocos. :)

 

hmmm... noua asta ni s-a spus la intrare, 200 + 1 euro minutu cu fata in camera. dracu stie ce alte oferte mai au.

asta se intampla intr-o vineri noapte pe la 2, 3, locul era gol, doar fetele erau acolo. deci or fi zis ca poate muscam galusca si stam. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la bora bora sauna club! Hai sa va povestesc intamplarea mie mi se pare ridicola poate si voua dar tot odata amuzanta! Se intampla intro seara de mai dupa ora 00:00 eram cu un amic in centru vechi si ne intelegeam sa mergem la un masaj club etc sa ne mai destindem, urcam intrun taxi si intrebam soferu de ceva exvlusivist el ne ofera 2 variante mergem la prima locatie sugerata care era un salon de masaj nu mi sa parut nimik interesant cerem sa ne duc la a 2 a ce sa vezi ajungem la a 2 locatieee scria mare sus bora bora sauna club intram ne intampina o domnisoara blonda era ceva gen hostess pana aici totul bine ne conduce jos unde ne da pe mana unei alte domnisoare care ni se recomanda a fi Alisia nu vreau sau pocesc numele dar cam asa ceva am inteles ca o cheama, mirosea a alcool de la 1 km mai avea putzin si ne imbatam de mirosul de venea de la ea , ne explica ca platim 200 de lei intrare si beneficiem de la free bar si showul fetelor striptease , lesbi show , table dance si oriental show! Cad de comun acord cu amicu meu achitam suma si ramanem! Isi face aparitia ospatarita ne ia comanda si incepe de programul ! O voce se aude in boxe urandune bun venit si anunta programul la bara pana aici totul frumos! Fete erau 5 dintro data dupa vreo 20 de minute apar inca 2 nu stiu de unde au venit dar erau superbe una era creola cu niste silicoNe superbe! Mia atras atentia ! La un moment dat apare din nou Alisia si ma intreaba daca am vreo preferinta sami cheme la masa vreo fata eu aleg bruneta focoasa facem cunostinta minse recomana cu numele de Didi din vorba in vorba imi sugereaza sa luam o sampanie care costa 700 de lei eu refuz iar ea imi recomana alta sampanie la 500 lei zic pas la care se ridica de la masa isi cere scuze spunandumi ca nu poate sta fara a consuma ceva! Pana aici mi sa parut corect fiecare casa cu regulile ei! Dupa o perioada ospatarita care la randul ei era si ea imbibata cu alcool se aseaza langa mine incepem o conversatie si ciudat in loc sai propun eu imi propune ea sa mergem la separee! Ok fac pe interesatu imi prezinta un meniu cu preturi costa 200 de lei de persoana atentie mare ma decid sa urc cu ea ajung la receptie unde achit suma de 400 de lei deoarece costa 200 de lei de persoana dar mi se expkica ca si ea e o persoana si ca in total face 400 de lei! Suma o incaseaza un baiat amabil care purta ecuson fiind defapt managerul clubului! Primesc un bon fiscal pe suma cu descrierea Separeu! Urc sus unde ma astepta un vestiar cu prosoape halate si incaltaminte totul impecabil! Bunnnn!! Sus la jacuzzi mai achit catre ospatarita inca 600 de lei contravaloarea pt servicii extra plus inca 500 de lei sa luam o sampanie dupa ce managerul ma convins ca o ora e mult si ca cu un coktail care vroiam eu sa il iau mai mult o amagesc! Ok! Ea merge jos se intoarce skimbata in lenjerie intima ne dezbracam intram in jacuziiul unde apa era aproape oparita cu spuma multa si aici incepe caterinca: ospatarita pe numele ei de maria incepe dalea: ma duc pana jos ca nu am briketa dupa ce se intoarce mai sta 5 minute si imi spune ma duc jos ca nu avem scrumiera ciudat la intrarea in camera observasem scrumiera, dupa inka 10 minute imi spune ca nu are ,,cauciuc,, si ca se duce sa faca rost si uite asa din plimbari in plimbari aud niste ciocanituri in usa si surpriza se terminase timpul! Asta este incarcat plec dezamagit si la iesire ma abordeaza managerul intrebanduma daca a fost ok daca mia placut , hostesa la fel zambitoare imi da un pliant si imi ureaza sa mai revin etc etc etc! Ce spuneti in alta parte cu 1700 de lei oare ce faceam??? Si apropo amicul meu a urcat in alta camera cu alta fata si el a avut parte de actiune din toate punctele de vedere platind mai putzin ca si mine gen 400 camera + 400 la fata ! Fara sampanie si alte mofturi! Sfatul meu din aceasta intamplare este ca e bataie de joc deoarece la sfarsit iam Zs Ospataritei ca nu e cum mia spus ea si ea mia Zs ca daca numi convine sa ma duc pe Matasari! Deci din partea mea pentru lux servire si programul de showuri erotice bora bora sauna club are nota 10 iar pt servicii de separeu sau privat cum se mai zice e teapa pe fata! Nu am sa mai calc pe acolo niciodata! Nici nu recomand!

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

:slap2 + 1 de la mine ,ai facut "cea mai buna afacere"1700 ron si ai plecat cu outele pline!?pf...cu bani aia futeai piesa o saptamana intreaca cate o ora pe zi,dar asta e...sunt bani tai si poti face ce vrei cu ei.

Pe viitor ...multa bafta!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi se pare chiar tragic,dar tinand cont la cati bani sparg tinerii aiurea in cluburi nu ma mai mira nimic.De banii aia luai 2 fete de top toata noaptea si te faceau sa te simti leu pana dimineata,uitai si cum te cheama.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

escrocherie si jaf la drumul maare mai este un topic deschis unde am povestit despre BORA BORA si club BHUDIST sunt pe acelasi MENIU ,raman la parerea a sunt cluburi favute special pentru fraierit straini cu bani :) si daca mai picasi unu de al nostru spaga lor mi se pare absurd 2 mil intrarea 1 mil cocktailu si 200 de euro sa intri cu o fata pe camera atat au cerut ultima oara la budhist :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mam invatat minte ce pot sa spun! De atunci am schimbat placa: dau pe net, de exemplu ultima oara am adus o papusa de fata am luat o camera la un hotel ieftin si all night cu doar 600 de lei! Postarea cu bora bora am puso nu ca sa ma fac eu de rusine si sa arat cat de fraier am fost, am puso sa trag un semnal de alarma ! Adevarat e un loc de fraierit strainii cu bani! Am fost in locul nepotrivit la momentul nepotrivit! Ce sa mai asta este dar am invatat ceva din asta! Ca ospataritele nu sunt tot timpu ceea ce par :)))

Link spre comentariu

Mam invatat minte ce pot sa spun! De atunci am schimbat placa: dau pe net, de exemplu ultima oara am adus o papusa de fata am luat o camera la un hotel ieftin si all night cu doar 600 de lei! Postarea cu bora bora am puso nu ca sa ma fac eu de rusine si sa arat cat de fraier am fost, am puso sa trag un semnal de alarma ! Adevarat e un loc de fraierit strainii cu bani! Am fost in locul nepotrivit la momentul nepotrivit! Ce sa mai asta este dar am invatat ceva din asta! Ca ospataritele nu sunt tot timpu ceea ce par :)))

trebuia sa vorbesti cu managerul,doar ai spus ca te a asteptat la iesire.....mai,oameni,buni,daca nu faceti un pic de gura normal ca si o iau in cap....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...