Sari la conținut

Lia 0733653551


liafantasy

Postări Recomandate

  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti

SESIUNEA PLAY ME TOY este 400 ron/45 de minute. Te las pe tine sa ma intrebi in ce consta,dupa ce ne cunoastem personal. Sunt si eu curios in ce consta aceasta sesiune

Frumos din partea ta ca ai copiat toata propozitia :).

O sa mai scriu si eu o data daca prima data nu a fost clar: de acest serviciu discutam PERSONAL dupa ce ne cunoastem.

Prin urmare, te astept sa ne cunoastem personal si sa discutam despre acest serviciu.

Daca esti asa curios, viziteaza-ma si vei afla.

Cu drag,Lia!

Disponibila zilnic!

Doar cu programare in prealabil.

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti

Buna!

Zilele viitoare voi fi pt voi cu programul mai lung, începând cu ora 9 00 până la 21 00.

Deasemenea va pun la dispozitie masajul TAO si masaj prostatic pt doritori.

Va astept cu drag,Lia!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Foarte misterioase fetele astea. Sunt putine poze cu ele. Eu nu am vazut nicio poza cu randunica, e chiar asa discreta? Oricum, am inteles ca se retrage, deci va ramane legenda ei si bineinteles amintirile celor ce au vizitat-o. Eu nu am apucat, insa lupii tineri vin din urma, o noua legenda se va crea.

 

Cat despre Lia, as ruga-o sa puna si ceva poze aici actualizate, pentru eventuali "viitori clienti fideli".

 

Altminteri, ideea cu blogul si etc mi se pare originala.

 

Spor la bani tuturor:)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București

Foarte misterioase fetele astea. Sunt putine poze cu ele. Eu nu am vazut nicio poza cu randunica, e chiar asa discreta? Oricum, am inteles ca se retrage, deci va ramane legenda ei si bineinteles amintirile celor ce au vizitat-o. Eu nu am apucat, insa lupii tineri vin din urma, o noua legenda se va crea.

 

Cat despre Lia, as ruga-o sa puna si ceva poze aici actualizate, pentru eventuali "viitori clienti fideli".

 

Altminteri, ideea cu blogul si etc mi se pare originala.

 

Spor la bani tuturor:)

Salutare, eu am fost anul trecut la Lia, cred că undeva prin toamnă, merită toți banii. Frumoasă, brunețică, ten super fin, corp foarte bine întreținut, partener bun și pentru discuții, daca o faci sa râdă îți va etala o datura perfecta cu un zâmbet mișto. Ce sa mai, parcă mi s-a făcut dor de ea. Iar despre rândunica, pot sune aceleași lucruri mai puțin partea cu brunețică :) ea este blonduta. Masajul Liei este demențial, te face sa te deconectezi de tot. Îți recomand să o contactezi până nu se retrage, nu vei regreta.
Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti

Buna seara!

A fost o calatorie frumoasa pentru care va multumesc tuturor!

Eu va trimit tuturor calde imbratisari,un final de an minunat tuturor si fericire!

 

Ma retrag aici momentan dar va las pe mana celorlalte colege de exceptie cu care am impartit vreme de un an de zile locatia.

 

Pt epilare Randunica sau Bety

Pentru masaj Mirra iar pt servicii bdsm Natalia domina

 

Bafta tuturor!

A voastra,Lia!

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti

Hey! Va imbratisez cu drag!

M-am gandit sa revin pt o scurta perioada. Daca va era dor de mine si doriti sa ne revedem o sa va postez aici nr actual de telefon pt a ne putea revedea. 

De luni voi fi disponibila in fiecare zi dupa ora 11 00 pana la ora 17 00. Nu stiu sa va spun sigur pentru ce perioada de timp ma intorc. 

Aceeasi locatie, Titan, Rasarit de Soare. Aceleasi servicii, aceleasi tarife. Cu drag, a voastra Lia!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 4 ore, liafantasy a spus:

Hey! Va imbratisez cu drag!

M-am gandit sa revin pt o scurta perioada. Daca va era dor de mine si doriti sa ne revedem o sa va postez aici nr actual de telefon pt a ne putea revedea. 

De luni voi fi disponibila in fiecare zi dupa ora 11 00 pana la ora 17 00. Nu stiu sa va spun sigur pentru ce perioada de timp ma intorc. 

Aceeasi locatie, Titan, Rasarit de Soare. Aceleasi servicii, aceleasi tarife. Cu drag, a voastra Lia!

Bine ai revenit frumusețe mică! 😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti

Bună seara, oameni frumoși.

Scuzați-mă va rog întârzierea de a va răspunde. 

Rog un moderator sa schimbe nr din titlu.

Nr actual este 0733653551

 

Actualizări nu sunt, preturile și serviciile mele au rămas aceleași, vi le reamintesc: 300 RON sesiunea de 50 de minute sau 500 RON sesiunea de 90 de minute. 

Locația este tot acolo în Titan Răsărit de Soare. 

Pe whatsapp discutam individual ce va doriți fiecare. 

În principiu masaj de relaxare, body și stimulare erotica. Diverse fetișuri bdsm pt doritori. 

Dar cel mai bine discutam și stabilim împreună ce va doriți fiecare. 

Va îmbrățișez cu drag, Lia!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti

Buna dimineata,oameni frumosi!

Va imbratisez calduros.

Astazi sunt "in the mood" ca sa zis asa. M-am trezit cu o stare de bine extraordinara si mi-ar face deosebita placere sa o impartasesc cu voi. 

Daca aveti chef de momente relaxante va astept cu drag sa imi scrieti pe whatsapp si sa stabilim ce anume va doriti si cand.

Multe sarutari catre voi!

Lia!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Total neserioasa !

DE EVITAT !

Am incercat sa fac o programare insa a fost imposibil !

Ieri trebuia sa ajung la 17 si initial a confirmat ca este posbil. 

Mi-am facut tot programul in functie de acesta programare insa dra mi-a comunicat ca nu mai poate ! (fara nicio justificare)

Am incercat sa reprogramez nu a fost posibil !

Nu mai raspunde !

NU RECOMAND !

Cred ca este FAKE !

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Văzând că Lia s a reîntors am decis ca de data asta să nu o mai ratez și bine am făcut! Tipa este minionă, foarte drăguță la față, curată, piele fină, corp perfect! Ai ce să discuți cu ea înainte și după "ședință", simpatică și inteligentă...masaj de relaxare și apoi erotic super! 
Locație: garsonieră, curată, baie dotată cu ce trebuie, prosop curat.
Programare făcută cu 1 zi înainte pe wapp și confirmată cu 2 ore înainte, respectată întocmai.
Preț 300/1 oră dtd, plus ceva extra pentru câteva fetișuri discutate în prealabil.
Nota generală 9.5...nu dau 10 încă... să mai las loc pentru dățile viitoare 😂😂... pentru că e clar că am de gând să revin.
Mulțumesc mult Lia! Știi tu pentru ce! 😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
On 6/16/2021 at 11:54 AM, iubian said:

Total neserioasa !

DE EVITAT !

Am incercat sa fac o programare insa a fost imposibil !

Ieri trebuia sa ajung la 17 si initial a confirmat ca este posbil. 

Mi-am facut tot programul in functie de acesta programare insa dra mi-a comunicat ca nu mai poate ! (fara nicio justificare)

Am incercat sa reprogramez nu a fost posibil !

Nu mai raspunde !

NU RECOMAND !

Cred ca este FAKE !

nu e teapa fratioare, fata asta e bine rau pe nisa ei, senzatie chiar. poate a simtit ceva la tine dar pierderea ramane a ta. ti-o spune un vizitator fidel  care a vizitat-o de multe ori. am fost la multe fete in zona asta si multe pe forum dar pana acum nu am gasit alta mai bun, mai pro client, mai frumusica si cu servicii de aceeasi calitate. eu zic sa mai incerci, probabil dupa alt nr ca e posibil de acum sa ai deja nr la block daca i-ai dat cu minus dar crede-ma, e ce trebuie. bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, agarici mic a spus:

nu e teapa fratioare, fata asta e bine rau pe nisa ei, senzatie chiar. poate a simtit ceva la tine dar pierderea ramane a ta. ti-o spune un vizitator fidel  care a vizitat-o de multe ori. am fost la multe fete in zona asta si multe pe forum dar pana acum nu am gasit alta mai bun, mai pro client, mai frumusica si cu servicii de aceeasi calitate. eu zic sa mai incerci, probabil dupa alt nr ca e posibil de acum sa ai deja nr la block daca i-ai dat cu minus dar crede-ma, e ce trebuie. bafta!

subscriu...vizitata (descoperita) la Amazonia, apoi Fantasy, apoi Rasarit de Soare...

concluzia...emana erotism prin toti porii; cu mine destul de permisiva (nu e vorba de sex)

timpul in prezenta ei are alta dimensiune. As revizita o, doar ca am ceva "frica", dand o dependenta maxima (cel putin mie).

😏

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 minute, foldaj a spus:

subscriu...vizitata (descoperita) la Amazonia, apoi Fantasy, apoi Rasarit de Soare...

concluzia...emana erotism prin toti porii; cu mine destul de permisiva (nu e vorba de sex)

timpul in prezenta ei are alta dimensiune. As revizita o, doar ca am ceva "frica", dand o dependenta maxima (cel putin mie).

😏

...apropo de timp, tin minte ca la Amazonia, invariabil batea o colega la usa sa anunte "scurgerea nisipului din clepsidra", ea neavand niciun stres in zona asta... ce vremuri!!! 🙄

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...