Sari la conținut

Lia 0733653551


liafantasy

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
2 hours ago, foldaj said:

...apropo de timp, tin minte ca la Amazonia, invariabil batea o colega la usa sa anunte "scurgerea nisipului din clepsidra", ea neavand niciun stres in zona asta... ce vremuri!!! 🙄

o indiscretie se poate? care era numele la Amazonia?raspunsul  pe MP, daca nu aici

Link spre comentariu
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, 71laciport a spus:

o indiscretie se poate? care era numele la Amazonia?raspunsul  pe MP, daca nu aici

te salut! se poate, doar ca nu mai retin 😐🤗

poate ne ajuta chiar dra Lia, ea fiind si o persoana f f de treaba...🙄

Link spre comentariu
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, 71laciport a spus:

o indiscretie se poate? care era numele la Amazonia?raspunsul  pe MP, daca nu aici

 

Acum 22 minute, foldaj a spus:

te salut! se poate, doar ca nu mai retin 😐🤗

poate ne ajuta chiar dra Lia, ea fiind si o persoana f f de treaba...🙄

...pentru ca apreciez activitatea ta pe forum si modul civilizat in care comunici, am facut un efort si am gasit undeva in memorie numele domnitei 😊 ...singura problema fiind ca nu am MP 😟

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B
Acum 16 ore, foldaj a spus:

subscriu...vizitata (descoperita) la Amazonia, apoi Fantasy, apoi Rasarit de Soare...

concluzia...emana erotism prin toti porii; cu mine destul de permisiva (nu e vorba de sex)

timpul in prezenta ei are alta dimensiune. As revizita o, doar ca am ceva "frica", dand o dependenta maxima (cel putin mie).

😏

BA ESTE TEAPA  !

CE ESTEA AICI ESTE FAKE !

ESTE O NESIMTITA SI O MITOCANA !

NU ESTE NICI PE DEPARTE PESRSOANA DESCISA AICI !

AM DOVEZI 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 12 minute, iubian a spus:

BA ESTE TEAPA  !

CE ESTEA AICI ESTE FAKE !

ESTE O NESIMTITA SI O MITOCANA !

NU ESTE NICI PE DEPARTE PESRSOANA DESCISA AICI !

AM DOVEZI 

 

 

salut! nu te contrazic, eu vorbesc strict despre experiente din trecut. mentionez ca nu am fost acum la "revenire"... 😔

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
22 hours ago, iubian said:

BA ESTE TEAPA  !

CE ESTEA AICI ESTE FAKE !

ESTE O NESIMTITA SI O MITOCANA !

NU ESTE NICI PE DEPARTE PESRSOANA DESCISA AICI !

AM DOVEZI 

 

 

Da, ai dreptate!  A apărut o situație urgentă si am fost nevoită să te anunț cu 2 ore înainte că nu mai pot onora programarea. 

Dacă eram atât de mitocană :-)) oare te mai anunțam despre anularea programării, sau te aș fi lăsat să ajungi până la locație intr un stil miserupist, si să nu ti zic nimic?!

Universul lucrează misterios si probabil a aranjat ca noi doi să nu ne intâlnim, poate că ne am fi displăcut reciproc, si ai fi simțit că ai aruncat niste bani pe fereastră, nu stim. (nu mă astept să intelegi astfel de abordări ale vieții) 

Prin prisma empatiei iti inteleg frustrarea, ni se întâmplă tuturor. 

Înainte să postezi tâmpenii ca si cum ai avea de a face cu produse de pe Emag si Aliexpress, ia in considerare că ai de a face cu alti oameni care au sentimente, care pot fi ranite exact ca si ale tale. 

Fetele astea care si oferă serviciile in modul ăsta se expun zilnic la diverse situații, n am să numesc natura lor; fetele astea merită respect si apreciere pentru că vă stau la dispoziție și vă satisfac nevoile de bază, atât de esențiale. 

Cred că Parteneriatul ar trebui să descrie relatia ,, fată- client,, unde respectul mutual si aprecierea pentru reciprocitate ar inlocui acest dispreț uneori vadit, alteori mai ingropat. 

Ziua bună! 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, liafantasy a spus:

Da, ai dreptate!  A apărut o situație urgentă si am fost nevoită să te anunț cu 2 ore înainte că nu mai pot onora programarea. 

Dacă eram atât de mitocană :-)) oare te mai anunțam despre anularea programării, sau te aș fi lăsat să ajungi până la locație intr un stil miserupist, si să nu ti zic nimic?!

Universul lucrează misterios si probabil a aranjat ca noi doi să nu ne intâlnim, poate că ne am fi displăcut reciproc, si ai fi simțit că ai aruncat niste bani pe fereastră, nu stim. (nu mă astept să intelegi astfel de abordări ale vieții) 

Prin prisma empatiei iti inteleg frustrarea, ni se întâmplă tuturor. 

Înainte să postezi tâmpenii ca si cum ai avea de a face cu produse de pe Emag si Aliexpress, ia in considerare că ai de a face cu alti oameni care au sentimente, care pot fi ranite exact ca si ale tale. 

Fetele astea care si oferă serviciile in modul ăsta se expun zilnic la diverse situații, n am să numesc natura lor; fetele astea merită respect si apreciere pentru că vă stau la dispoziție și vă satisfac nevoile de bază, atât de esențiale. 

Cred că Parteneriatul ar trebui să descrie relatia ,, fată- client,, unde respectul mutual si aprecierea pentru reciprocitate ar inlocui acest dispreț uneori vadit, alteori mai ingropat. 

Ziua bună! 

 

...raspunsul imi confirma ca dra Lia este persoana pe care am intalnit o in trecut si care m a incantat mereu cu prezenta ei. 😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B
Acum 6 ore, liafantasy a spus:

Da, ai dreptate!  A apărut o situație urgentă si am fost nevoită să te anunț cu 2 ore înainte că nu mai pot onora programarea. 

Dacă eram atât de mitocană :-)) oare te mai anunțam despre anularea programării, sau te aș fi lăsat să ajungi până la locație intr un stil miserupist, si să nu ti zic nimic?!

Universul lucrează misterios si probabil a aranjat ca noi doi să nu ne intâlnim, poate că ne am fi displăcut reciproc, si ai fi simțit că ai aruncat niste bani pe fereastră, nu stim. (nu mă astept să intelegi astfel de abordări ale vieții) 

Prin prisma empatiei iti inteleg frustrarea, ni se întâmplă tuturor. 

Înainte să postezi tâmpenii ca si cum ai avea de a face cu produse de pe Emag si Aliexpress, ia in considerare că ai de a face cu alti oameni care au sentimente, care pot fi ranite exact ca si ale tale. 

Fetele astea care si oferă serviciile in modul ăsta se expun zilnic la diverse situații, n am să numesc natura lor; fetele astea merită respect si apreciere pentru că vă stau la dispoziție și vă satisfac nevoile de bază, atât de esențiale. 

Cred că Parteneriatul ar trebui să descrie relatia ,, fată- client,, unde respectul mutual si aprecierea pentru reciprocitate ar inlocui acest dispreț uneori vadit, alteori mai ingropat. 

Ziua bună! 

 

VORBE FRUMOASE SI ATAT !

ELE VOR SA-TI CREEZE O IMAGINE FALSA !  minciuna insa are picioare scurte !

FAPTUL CA PRACTICI CEA MAI VECHE MESERIE DIN LUME - IN DIVERSE FORME  (CARE SIGUR TREBIE SI EA RESPECTAT CA ORICE MESERIE) NU-TI DA DREPTUL SA TE CREZI SUPERIOARA  !

AU FOST SI VOR MAI FI MILIOANE CA TINE - MULT MAI TINERE SI MULT MAI FRUMOASE SI MAI INTELIGENTE 

RESPECTUL TREBUIE SA FIE RECIPROC SI NU A FOST

NU MAI POSOSI CUVINTE CARE NU LE INTELEGI = DACA ERAI ASA DE INTELIGENTA NU LUCRAI IN ACEST DOMENIU

MITOCANIA SI LIPSA TA DE RESPECT M-A DERANJAT !

PRIN URMARE INCERCA SA RESPECTI MAI MULT PE CEI CARE TE PLATESC !

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B
Acum 1 oră, foldaj a spus:

...raspunsul imi confirma ca dra Lia este persoana pe care am intalnit o in trecut si care m a incantat mereu cu prezenta ei. 😘🤗

HAI SA CEREM UN PIC DE RESPECT FATA DE SERVICIILE PE CARE LE PLATIM !

DACA I-SI CEREA SCUZE NU MAI COMENTAM

NU A FACUT-O IN SCHIMB FACE PE INTELECTUALA CU MINE !

MAI BINE RESPECTA PROGRAMARILE 

DACA SIMTE NEVOIEA DE DIZERTATII SA-SI SCHIME PREOCUPARILE 

DE LA TOAMNA SE PRIMESC NOI MEMBRII IN ACADEMIE - SA DEPUNA UN CV (E DREPTUL EI)

Link spre comentariu
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, iubian a spus:

HAI SA CEREM UN PIC DE RESPECT FATA DE SERVICIILE PE CARE LE PLATIM !

DACA I-SI CEREA SCUZE NU MAI COMENTAM

NU A FACUT-O IN SCHIMB FACE PE INTELECTUALA CU MINE !

MAI BINE RESPECTA PROGRAMARILE 

DACA SIMTE NEVOIEA DE DIZERTATII SA-SI SCHIME PREOCUPARILE 

DE LA TOAMNA SE PRIMESC NOI MEMBRII IN ACADEMIE - SA DEPUNA UN CV (E DREPTUL EI)

salut! e "razboiul" vostru... eu nu am nimic sa i reprosez 🙄

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B
Acum 1 minut, foldaj a spus:

salut! e "razboiul" vostru... eu nu am nimic sa i reprosez 🙄

"Femeia ne invita intotdeauna s-o privim asa cum vrea ea..." M. Eliade (apropo de intelectualis....)

Nu am nimic cu ea ! 

Da CINEVA e sus si vede tot.....

Am inchis subiectul 

Scuze foldaj

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 3 ore, iubian a spus:

HAI SA CEREM UN PIC DE RESPECT FATA DE SERVICIILE PE CARE LE PLATIM !

DACA I-SI CEREA SCUZE NU MAI COMENTAM

NU A FACUT-O IN SCHIMB FACE PE INTELECTUALA CU MINE !

MAI BINE RESPECTA PROGRAMARILE 

DACA SIMTE NEVOIEA DE DIZERTATII SA-SI SCHIME PREOCUPARILE 

DE LA TOAMNA SE PRIMESC NOI MEMBRII IN ACADEMIE - SA DEPUNA UN CV (E DREPTUL EI)

Vad ca într-un comentariu ulterior îl citezi pe Mircea Eliade. Bravo ție. Dar ce ai cu limba romana, de ce în 6 propoziții care conțin sub 60 cuvinte, de ce ucizi gramatica limbii romane de 3 ori? 

P.S.: are rost a mai menționa ca înscrisurile tale sunt cu majuscule cap coada? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, liafantasy a spus:

 

Prin prisma empatiei iti inteleg frustrarea, ni se întâmplă tuturor. 

 

 

Nu e cam mult empatie pentru o simpla frustrare, furie ?  Empatie e pentru sentimente,emotii profunde, nu superficiale. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București

Salutare, am reușit azi sa mă programez la un masaj marca Lia.

Tot ce pot spune este că a fost perfect.

Corp, zambet, atitudine, masaj, mișcări, atingeri, toate la superlativ.

Programare cu o zi înainte, confirmat azi dimineață.

Eu sunt subiectiv, nah, îmi place tare mult de ea :)

Am reușit să finalizez de două ori, prima finalizare a fost rapidă și neașteptată 🤦 cea de a doua a fost cu ceva muncă dar explozivă.

Rămâne între noi toată acțiunea, va spun că doar atât, sa nu o ratați, vă va surprinde.

Nu știu dacă o să reușesc să o mai prind in această vară, dacă nu, anul viitor 😃🤗

Te îmbrățișez cu drag Lia, see you next time 😘

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 1 oră, sabinmeeee a spus:

Salutare, am reușit azi sa mă programez la un masaj marca Lia.

Tot ce pot spune este că a fost perfect.

Corp, zambet, atitudine, masaj, mișcări, atingeri, toate la superlativ.

Programare cu o zi înainte, confirmat azi dimineață.

Eu sunt subiectiv, nah, îmi place tare mult de ea :)

Am reușit să finalizez de două ori, prima finalizare a fost rapidă și neașteptată 🤦 cea de a doua a fost cu ceva muncă dar explozivă.

Rămâne între noi toată acțiunea, va spun că doar atât, sa nu o ratați, vă va surprinde.

Nu știu dacă o să reușesc să o mai prind in această vară, dacă nu, anul viitor 😃🤗

Te îmbrățișez cu drag Lia, see you next time 😘

 

Accepta FK, atingeri?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 43 minute, hotzu2014 a spus:

Accepta FK, atingeri?

FK nu am încercat, nici nu cred că acceptă. Atingeri da, cred că va conta și compatibilitatea. O sa te atingă ea de nu te vezi :)

 

Link spre comentariu

am vizitat-o pe Lia de fooarte multe ori si ramane pt mine TOP TOP, fara sa fie cineva sa o detroneze pana in momentul de fata, atat ca aspect fiziv, atitudine, servicii, absolut totul este impecabil in prezenta ei. e cert faptul ca nu poate fi pt oricine, pt mine este ceea ce am cautat mereu sa gasesc la o maseuza.

uite asa mi s-a facut un dor de ea acum ca tot i-am recitit topicul!!! daca lucreaza in weekend poate reusesc si o programare si revin cu recenzie daca mai sunt ceva noutati.

La 20.06.2021 la 17:21, iubian a spus:

"Femeia ne invita intotdeauna s-o privim asa cum vrea ea..." M. Eliade (apropo de intelectualis....)

Nu am nimic cu ea ! 

Da CINEVA e sus si vede tot.....

Am inchis subiectul 

Scuze foldaj

bine faci! Inchide-l! ai luat si tu un apel inchis in nas, un refuz la propriu, poate a avut fata un feeling ca nu esti ce trebuie. sau poate chiar a intervenit ceva. din moment ce fata draguta ti-a dat mesaj cu 2 ore inainte nu vad de ce trebuie sa iti dea explicatii pt ca te anuleaza, e alegerea ei. urat era daca veneai pana la usa si nu mai raspundea, dar daca te-a anuntat cu 2 ore inainte nici nu plecasei spre ea. nu mai polua topicul cu frustrarea ta excesiva, plictisesti si nu are rost. noi toti cei care am fost confirmam cu superlative ca fata e super misto. ti-am inteles cu totii supararea, nu ai ajuns la ea, asta e, viata merge inainte, te comporti ca un copil de gradinita si bati apa in piu pe acelasi subiect ca e fake ca e nu stiu cum. pai cum sa fie fake ca nu ai ajuns tu la ea daca noi care am fost confirmam ca nu e fake si sustinem ca e cat se poate de reala, adevarat si senzationala? asta e, ai ratat si tu o zi, un sut in fund un pas inainte.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 minute, liafantasy a spus:

Va pupa Lia! Multumesc tuturor.

Astazi sunt in locatie,in caz ca va e pofta de o sedinta relaxanta. 

Calde imbratisari!

Draga Lia. Mai suntem cred cativa care am vrea sa te vizitam,dar am vrea sa vedem si noi o poza,ca blogul nu mai este valabil....chiar daca este blurata-sa ne facem o idee.

Link spre comentariu
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, henry jullien a spus:

Draga Lia. Mai suntem cred cativa care am vrea sa te vizitam,dar am vrea sa vedem si noi o poza,ca blogul nu mai este valabil....chiar daca este blurata-sa ne facem o idee.

Salut H.J.

greu sa fii nemultumit de aspectul, de atitudinea si de “indemanarea” Liei...

dar gusturile nu se discuta, asa ca poti urma sfatul Liei si sa te “risti”...

😉

  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
On 6/13/2021 at 7:06 PM, liafantasy said:

Bună seara, oameni frumoși.

Scuzați-mă va rog întârzierea de a va răspunde. 

Rog un moderator sa schimbe nr din titlu.

Nr actual este 0733653551

 

Actualizări nu sunt, preturile și serviciile mele au rămas aceleași, vi le reamintesc: 300 RON sesiunea de 50 de minute sau 500 RON sesiunea de 90 de minute. 

Locația este tot acolo în Titan Răsărit de Soare. 

Pe whatsapp discutam individual ce va doriți fiecare. 

În principiu masaj de relaxare, body și stimulare erotica. Diverse fetișuri bdsm pt doritori. 

Dar cel mai bine discutam și stabilim împreună ce va doriți fiecare. 

Va îmbrățișez cu drag, Lia!

Bis

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost curios si m-am bucurat si eu de la Lia: esperienta a fost foarte placuta.

E o fata frumoasa, curata si senzuala, si ceea ce îmi place este că emană o mare pozitivitate.

Dar din pacate nu mă voi întoarce la ea: pretul de 300 lei din punctul meu de vedere este prea scump si sunt oferte mai ieftine la aceeasi nivel sau mai bun.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...