Sari la conținut

Lia 0733653551


liafantasy

Postări Recomandate

  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
On 7/20/2021 at 4:00 PM, spablo35 said:

am fost curios si m-am bucurat si eu de la Lia: esperienta a fost foarte placuta.

E o fata frumoasa, curata si senzuala, si ceea ce îmi place este că emană o mare pozitivitate.

Dar din pacate nu mă voi întoarce la ea: pretul de 300 lei din punctul meu de vedere este prea scump si sunt oferte mai ieftine la aceeasi nivel sau mai bun.

 

Apreciez feedback ul, cu această ocazie vreau să vă mulțumesc tuturor celor care imi calcati pragul in mod constant, chiar dacă dincolo era mai ieftin, chiar dacă dincolo e loc de,, mai mai uri,, 

Si pentru că mizez pe alte aspecte decat cele,, pe bandă rulantă,, si,, pilot automat,, vă anunț că de astăzi trecem la circuit inchis. 

Așadar vă astept cu drag pe cei care sunteți deja trecuti de pragul curiozității si mă vizitati pentru că Sunt 🙂

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:p`aici
  • Oras:p`aici
On 7/20/2021 at 4:00 PM, spablo35 said:

am fost curios si m-am bucurat si eu de la Lia: esperienta a fost foarte placuta.

E o fata frumoasa, curata si senzuala, si ceea ce îmi place este că emană o mare pozitivitate.

Dar din pacate nu mă voi întoarce la ea: pretul de 300 lei din punctul meu de vedere este prea scump si sunt oferte mai ieftine la aceeasi nivel sau mai bun.

 

nici suta nu mai e ce-a fost

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 20 minute, liafantasy a spus:

Pentru orgasme mutuale ma gasiti de mâine până la orele 19:00

Să curgă, să se prelingă, să lingă 😛

Cam greu de realizat, dar nu imposibil :)

nu îmi dau seama cum am fi putut avea orgasm simultan la ultima noastră întâlnire, dar cu siguranță o sa incercam la următoarea. 🤗😘

Link spre comentariu

Atenție! Fata nu respectă prețurile pe care le scrie aici pe forum. Prețul pentru sesiunea de 90 de minute este de 550 de lei și nu 500. Când am arătat-o, ea a răspuns că este ciudat să vorbească despre aceste lucruri și mi-a spus noroc pentru a găsi serviciul potrivit.

Problema nu este de 50 de lei mai mult sau mai puțin, dar onestitatea și coerența.

Ce altă surpriză ar trebui să mă aștept de la fata asta dacă aș fi acceptat-o?

PS: Îmi pare rău pentru românul meu rău

Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 2 ore, mezzopieno a spus:

Atenție! Fata nu respectă prețurile pe care le scrie aici pe forum. Prețul pentru sesiunea de 90 de minute este de 550 de lei și nu 500. Când am arătat-o, ea a răspuns că este ciudat să vorbească despre aceste lucruri și mi-a spus noroc pentru a găsi serviciul potrivit.

Problema nu este de 50 de lei mai mult sau mai puțin, dar onestitatea și coerența.

Ce altă surpriză ar trebui să mă aștept de la fata asta dacă aș fi acceptat-o?

PS: Îmi pare rău pentru românul meu rău

te-a vazut italian si a zis ca merge sa te tzepuiasca nitzel (ie sa te fure :)

welcome to romania !

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti

Adevărul este că mă plictisesc fără frecat pula la propiu. 

Deci, cu sau fără pisicuțe (pentru cunoscători) mă gasiti in aceeași locație. 

Prețuri la Liuța:

300 sedinta masaj eroticos 45 min

200 epilare 

600 sedinta de 120 min, doar cu clientii fideli (poti să aduci frișcă, vin, ce te inspiră) 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 22 minute, liafantasy a spus:

Adevărul este că mă plictisesc fără frecat pula la propiu. 

Deci, cu sau fără pisicuțe (pentru cunoscători) mă gasiti in aceeași locație. 

Prețuri la Liuța:

300 sedinta masaj eroticos 45 min

200 epilare 

600 sedinta de 120 min, doar cu clientii fideli (poti să aduci frișcă, vin, ce te inspiră) 

 

Bine ai revenit, vb in privat pentru o programare in ianuarie pupici 😘😘😘

Abia aștept 🤗

Sărbători fericite!

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
1 minute ago, sabinmeeee said:

Bine ai revenit, vb in privat pentru o programare in ianuarie pupici 😘😘😘

Abia aștept 🤗

Sărbători fericite!

Sweet🤗🤗

Sărbători frumoase🥰

Link spre comentariu

   Tendinta fireasca dupa ce o vizitezi pe Lia este de a o tine cat mai departe de ochii altora. Si totusi... primul lucru care te surprinde la ea e cum de e in stare sa te primeasca cu atata prospetime de fiecare data, de parca te-ar fi asteptat toata ziua, masturbandu-se singura, numai pe tine. De fapt, asta e a doua surpriza. Prima e faptul ca e frumoasa, nu comparativ cu ceea ce te-ai astepta de la o maseuza, ci cu orice femeie in general. Are ochii expresivi (negri?), parul negru si ondulat cu fir gros ca al vechilor papusi din generatia mea '80, dantura superba ... si pe masura ce o cunosti constati ca papusa asta se si misca si ca o face bine, surprinzandu-te si avand initiativa de multe ori. Micuta, la vreo 1,60, bine proportionata, deloc vulgara, desi provocatoare si suficient de isteata cat sa aiba niste limite ale curiozitatii senzuale destul de largi, e posibil ca la 5 minute dupa ce ti-a frecat pula sau ti-a scuipat pe ea sa vorbiti despre efectul benefic al durerii in dezvoltarea personalitatii...

   singura durere pe care ti-o provoaca Lia este de a nu duce pana la capat ceea ce sugereaza, de a nu putea afla cum geme si cum ar arata cu parul ala transpirat de la prea multa pula. Talentul ei e de a deschide unele porti ale fanteziei, ea e acolo pentru cei care stiu ca erotismul si senzualitatea se nasc in imaginatie si ca atingerea unor anumite butoane ale acesteia poate fi mai placuta uneori ca sexul, tocmai pentru ca creierul e pus sa umple golurile, eliberand imaginatia. Tensiunea creste ca pe parcursul unui film, fara sa simti ca ar grabi climaxul. Ultima data cu ea am avut unul dintre cele mai lungi orgasme, dureros aproape. La final ramai cu impresia ca pe parcursul acelei ore Lia a fost prezenta acolo cu tine, ca singurul lucru aspirat de planurile ei financiare de viitor au fost banii aia lasati pe coltul mesei.

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 2 ore, fridolin a spus:

La final ramai cu impresia ca pe parcursul acelei ore Lia a fost prezenta acolo cu tine, ca singurul lucru aspirat de planurile ei financiare de viitor au fost banii aia lasati pe coltul mesei.

nu prea are sens ce zici tu.  pai ce vrei ca "planurile ei financiare de viitor" sa aspire la prezenta ta?  la pula ta?  prin definitzie planurile financiare sunt axate pe $$$

 

deci mai Kafka - te-ai futut bine sau nu ?

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pana la urma am vizitat-o eu si bine am facut. Nu imi place sa povestesc romane dar la felul cum ptesteaza serviciile sar merita. Programare facuta pe whatsapp respectata si ajuns pa Rasarit de Soare binecunoscuta locatie a Randunicai. Acolo am gasit-o pe Lisa o superba pustoaica frumoasa cu un cur bombat niste sani atat cat trebuie pentru inaltimea ei foarte frumosi si fermi, o brueta de te indragostesti de ea. Locatia curata si dotata cu tot ce trebuie. 

Masaj de relaxare mai are de invatat dar nu este rau, ce mi-a placut cel mai mult ca nu te umple de ulei ca si cum ai baga un pui la cuptor asa cum fac marea majoritate a masozelor. 

La masajul erotic aici e de top se vede ca a avut-o ca profesoara pe Randunica, parerea mea e ca a depasito. Aici face intr-un fel de te zapaceste la modul placut si te duce pe toate culmile, daca ar fi acceptat si FK ar fi fost ce-a mai buna masoza pe care am intalnit-o. O recomand cu cea mai mare placere pentru toti pretentiosii si pentru toti barbatii care vor ceva deosebit si elegant

Masaj relaxare 9

Masaj erotic 10

Locația 9 

Lia 10+

Gfe 10

Platit 300lei aproximativ 50 min, nu ma grabit si nici nu a batut vre-un apropo ca expira timpul, chir m-a intrebat de ce plec 🤣🤣

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 02.01.2022 la 18:52, valentin4321 a spus:

Buna

 

de ce imi spune ca numarul din titlu este incorect?

Nr actual este 0733653551

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...