Sari la conținut

Lia 0733653551


liafantasy

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Lia 0733653551
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 03.03.2022 la 2:10, unaltu a spus:

Asta e clar o gluma proasta🤣🤣😂

Nr asta 0733653551 este cel valabil. 

Lia este colega mea si pot garanta ca aspectul ei fizic este waw wow si cum mai vreti voi sa spuneti cand vedeti ceva frumos. E superba! Si nu ca e colega mea dar e fantastica. Plus ca face un masaj demential si are super atitudine proclient. Daca sunteti atenti un pic la poza ei de pe whatsapp puteti vedea ca mai mereu are alta. Plus la stari cateva incendiare aproape in fiecare zi. E greu de dat de ea dar nu imposibil. Insa e pacat sa ratati o vizita la Lia pentru ca e genul de tipa pe care ati cautat-o peste tot si la care visati. Eu stiu. Am fost acolo. Si au fost persoane care vin si la mine la epilat sj mi-au confirmat ca exceleaza in tot ceea ce face. 🙂🙂.  Bafta!

Link spre comentariu

Salut lume, am gasit pozele astea pe whatsapp-ul fetei, le pun cu link extern ca pisicuts a luat-o razna si vrea bani ca sa-i produci content la forum, dar am ramas uimit de poze si sunt curios daca cei care au fost le pot confirma ca fiind reale.
Mi se pare un fizic fantastic, si tare as vrea sa fie reale pozele.

https://imgur.com/2dFPura
https://imgur.com/B5ijx5O

https://imgur.com/NQGhswE

https://imgur.com/1llLjdH

[img]https://i.imgur.com/1llLjdH.jpg[/img]

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
La 18.05.2022 la 21:11, hannibal lecter a spus:

Salut lume, am gasit pozele astea pe whatsapp-ul fetei, le pun cu link extern ca pisicuts a luat-o razna si vrea bani ca sa-i produci content la forum, dar am ramas uimit de poze si sunt curios daca cei care au fost le pot confirma ca fiind reale.
Mi se pare un fizic fantastic, si tare as vrea sa fie reale pozele.

https://imgur.com/2dFPura
https://imgur.com/B5ijx5O

https://imgur.com/NQGhswE

https://imgur.com/1llLjdH

[img]https://i.imgur.com/1llLjdH.jpg[/img]

Îți pot confirma eu că pozele sunt reale 😉

Chiar recente,sincer eu îi tot zic că arată mult mai bine in realitate decât în poze. 🙈

 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
2 hours ago, sabinmeeee said:

Îți pot confirma eu că pozele sunt reale 😉

Chiar recente,sincer eu îi tot zic că arată mult mai bine in realitate decât în poze. 🙈

 

wow, atunci e must have, mai ales daca si persoanalitatea e la fel de misto precum pozele, si se pare ca este, din unele recenzii.

acum, sa vedem cand prin loc liber

multumesc sabinmeeee pentru confirmare

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fratilor, in sfarsit, am vizitat-o astazi pe Lia si pot spune SINCER ca realitatea mi-a depasit asteptarile, este peste poze, stari la WhatsApp, samd.
Poti crede ca @Randunica e subiectiva in ceea ce o priveste pe Lia, dar credeti-ma ca nu, este foarte obiectiva si fara nici un marketing ieftin, tipa chiar este WOW!
Am stabilit intalnirea prin WhatsApp de ieri pentru azi. I-am scris ce vreau si a fost OK, eu optand pentru un masaj si o picanterie de tip soft domina.
Am ajuns la „biroul” ei, s-a deschis usa si-n spatele ei era o bruneta pe tocuri cu un body negru, sani medii si fermi, de-ti venea s-o iei in brate!
Am intrat, am facut cunoastinta, am respectat protocolul, am mers la dus, am iesit si am povestit pret de 1 min cum mi-as dori sedinta.
Totul a decurs extraordinar pentru ca tipei chiar ii face placere sa faca asta, fara sictir, fara repezeala, fara ochi pe ceas, comunicativa, deschisa, zambitoare, feminina!
La inceput e o pretty lady, dupa care intra in rolul profesionistei care stie sa atinga, unde sa atinga, cum sa atinga si pe langa fizicul ei foarte placut are 2 ingrediente fara de care nu poti avea reusita-n domeniu : privire si atitudine, iar spre final devine kinky, naughty cu un limbaj murdar, extrem de placut, a nu se confunda cu vulgar!
Asaadar, in viziunea mea, Lia este asemanatoare Larisei de la Fantasy dpdv atitudine, deschidere, jovialitate si pricepere, este fix ce trebuie!

Ca si timp, totul a durat cca 50’ si a meritat fiecare minut!

Asadar, Lia are in jur de 30 de ani, cca 1.60-1.65m si vreo 50-52Kg

Masaj : 9
Aspect : 9.5
Atitudine : 10
GFE : 9.5 (daca era si cu kisses era de 10)
Tariful a fost : 300lei si meritat fiecare banutz!


   

  • Like 6
  • Mersi 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti
  • Oras:Rasarit de Soare Titan Bucuresti

Buna!  Disponibila in weekend. Fac si o actualizare de preturi:

Sesiunea de masaj este 300 ron

Dominare soft 300 ron

Iar pentru sesiunea de strapon este 400 ron. 

Pt orice nelamuriri discutam in privat. 

Ma mai gasiti available pana in august, asa ca va rog sa va grabiti coitele :-)) 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ei bine, nu vreau sa fie o recenzie, ci mai mult o semi-recomandare către ceva cel puțin frumos.

Suplimentar, față de celelalte review-uri, mi-e greu să cred că am. Vreau să spun în câteva cuvinte că d-șoara/d-na Lia este o adevărată profesionistă și, din păcate pentru cei care am fost acolo și mai vrem să mergem, recomand cu mare deschidere.

Dacă sunteți domni, o amintire hedonistă în plus va fi asigurată. Te pup! 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

eu sunt deja un fidel al locului, mi-am facut un obicei din a vizita cel putin o data pe saptamana pe Lia si pe Randunica.

Lia este o femeie absolut superba, cu un copr foarte ingrijit, frumoasa de la a la z. este o fata pe care nu trebuie sa o ratati. eu am avut parte de servicii de nota 0. este frumoasa, este implicata, este ce trebuie. de cativa ani e locul preferat unde merg si inca nu am gasit pe nimeni cu care sa o inlocuiesc pentru partea de masaj piperata cu mici fetishuri bdsm. cel mai mult ma atrage felul ei de a fi, are o perversitate extraordinara, privire de domina dar delicata in acelasi timp, un zambet extraordinar. am numai cuvinte de lauda la adresa ei pentru ca este momentan in topul preferintelor mele. o recomand oricui. macar o data in viata trebuie sa treci prin mainile ei. din experienta proprie va spun ca dati greu de ea dar sa nu va dati batuti, ce e frumos se obtine mai greu. nu cred ca mai multe cuvinte va sunt necesare. e ce trebuie fara doar si poate. am fost si eu reticent la inceput ca nu avea poze dar acum stiu si inteleg motivele pentru care nu se poate expune. insa va zic ca  realitate bate orice poze,. in realitate fiind mult mult mult mai misto. fizic impecabil.nu mai zic de fata si zambet, ceva frumos de tot

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 9 minute, agarici mic a spus:

eu sunt deja un fidel al locului, mi-am facut un obicei din a vizita cel putin o data pe saptamana pe Lia si pe Randunica.

Lia este o femeie absolut superba, cu un copr foarte ingrijit, frumoasa de la a la z. este o fata pe care nu trebuie sa o ratati. eu am avut parte de servicii de nota 0. este frumoasa, este implicata, este ce trebuie. de cativa ani e locul preferat unde merg si inca nu am gasit pe nimeni cu care sa o inlocuiesc pentru partea de masaj piperata cu mici fetishuri bdsm. cel mai mult ma atrage felul ei de a fi, are o perversitate extraordinara, privire de domina dar delicata in acelasi timp, un zambet extraordinar. am numai cuvinte de lauda la adresa ei pentru ca este momentan in topul preferintelor mele. o recomand oricui. macar o data in viata trebuie sa treci prin mainile ei. din experienta proprie va spun ca dati greu de ea dar sa nu va dati batuti, ce e frumos se obtine mai greu. nu cred ca mai multe cuvinte va sunt necesare. e ce trebuie fara doar si poate. am fost si eu reticent la inceput ca nu avea poze dar acum stiu si inteleg motivele pentru care nu se poate expune. insa va zic ca  realitate bate orice poze,. in realitate fiind mult mult mult mai misto. fizic impecabil.nu mai zic de fata si zambet, ceva frumos de tot

Sper ca ai vrut sa spui de nota 10🤣😂. Ai cam scris de nota 0. Si daca pun mana pe tine data viitoare cand vii nu te mai pup, te bat direct

  • Haha 2
Link spre comentariu

'n seara!

In primul rand tin sa mentionez confratilor care au lasat recenzii despre Lia altfel nu as fi reusit sa imi fac curaj sa o vizitez pe aceasta minune de fata care din punctul meu de vedere a ridicat masajul la rang de arta. Genul de maseuza pe care o cauti prin toate saloanele si o gasesti extrem de rar.  De la aspectul fizic absolut deosebit pana la igiena absolut ireprosabila si mai ales la tehnica excelenta de a oferi masaj in adevartul sens cum rar gasesti. am avut parte de o sedinta excelenta cu tot ce ii trebuie unei sesiuni bune bune de tot. pana acum este top fara nici un fel de exagerare. nu am absolut nimic ce as putea sa reprosez ca nu a fost la gradul de excelent. o recomand si eu celor care cauta o maseuza curata, implicata, cu servicii highclass, atitudine super proclient.

Si ca sa nu ma trageti de maneca o sa va si spun cum au decurs lucrurile.

Am vazut recenziile, am luat nr, cu greu m-am programat, am discutat cateva zile pana am reusit sa ma sincronizez cu programul ei (dar ma bucur ca nu am renuntat, a meritat asteptarea).

Am ajuns la locatie la ora stabilita,

Lia mi-a deschis usa si am ramas practic inmarmurit de frumusetea ei. Nici cum ma cheama nu cred ca am mai stiut sa spun. Un zambet super frumos. am fost invitat sa ma fac comod, sa pun armele, pardon hainele pe un scaun si dus la dus. Dupa igienizare Lia ma astepta imbracata doar in pantofi. Copr de milioane, sani superbi, fermi, ea una dintre cele mai frumoase femei pe care le-am intalnit.

 

Am inceput cu un masaj deosebit de bine executat pe partea dorsala si m-am bucurat de tot ce poate sa cuprinda o sedinta. Dupa mangaieri tandreturi si mult erotism am finalizat intr-un fel deosebit.

recomand. decartat 400 ron ceva mai bine de o ora door to door

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 33 minute, gorunescu a spus:

'n seara!

In primul rand tin sa mentionez confratilor care au lasat recenzii despre Lia altfel nu as fi reusit sa imi fac curaj sa o vizitez pe aceasta minune de fata care din punctul meu de vedere a ridicat masajul la rang de arta. Genul de maseuza pe care o cauti prin toate saloanele si o gasesti extrem de rar.  De la aspectul fizic absolut deosebit pana la igiena absolut ireprosabila si mai ales la tehnica excelenta de a oferi masaj in adevartul sens cum rar gasesti. am avut parte de o sedinta excelenta cu tot ce ii trebuie unei sesiuni bune bune de tot. pana acum este top fara nici un fel de exagerare. nu am absolut nimic ce as putea sa reprosez ca nu a fost la gradul de excelent. o recomand si eu celor care cauta o maseuza curata, implicata, cu servicii highclass, atitudine super proclient.

Si ca sa nu ma trageti de maneca o sa va si spun cum au decurs lucrurile.

Am vazut recenziile, am luat nr, cu greu m-am programat, am discutat cateva zile pana am reusit sa ma sincronizez cu programul ei (dar ma bucur ca nu am renuntat, a meritat asteptarea).

Am ajuns la locatie la ora stabilita,

Lia mi-a deschis usa si am ramas practic inmarmurit de frumusetea ei. Nici cum ma cheama nu cred ca am mai stiut sa spun. Un zambet super frumos. am fost invitat sa ma fac comod, sa pun armele, pardon hainele pe un scaun si dus la dus. Dupa igienizare Lia ma astepta imbracata doar in pantofi. Copr de milioane, sani superbi, fermi, ea una dintre cele mai frumoase femei pe care le-am intalnit.

 

Am inceput cu un masaj deosebit de bine executat pe partea dorsala si m-am bucurat de tot ce poate sa cuprinda o sedinta. Dupa mangaieri tandreturi si mult erotism am finalizat intr-un fel deosebit.

recomand. decartat 400 ron ceva mai bine de o ora door to door

Provoacă dependență 😋

Odată ce ai întâlnit-o pe Lia, nu vei mai incerca masaj in alte părți 🫣

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

I love this girl! she is beautiful, smart and attentive to my needs. I visited it several times and tried sessions of all kinds.

erotic massage, sports massage, domination, fetishes ,. combinations.

-cleaned neat location -physical appearance of grade ten 

-very atractive attitude

-high quality services at the price of common sense at the moment it is the top of my preferences both for the massage part and for fetishes and especially for the way it looks and behaves

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Impresii la cald (încă) si bineinteles, subiective:

Am avut si eu bafta sa ma bucur de prezenta ei. Pe scurt, această femeie e din alta liga.

Totul fluid, trecerea de la masajul de relaxare la cel erotic este ușoară, naturală. Despre erotism... mi-a arătat cu subiect si predicat ca am facut umbra pamantului degeaba pana acum. A știut sa apese exact butoanele care trebuiau ca sa ma treacă în altă lume (prezență, atingeri, gesturi, priviri, vorbe, muzică, lumini, miros). M-a dezarmat complet. Si colac peste pupăza, e frumoasa de pică!

Din câte am "patimit" eu, nu cred ca are concurența.

 

Link spre comentariu

BEST MASSAGE IN TOWN.

unfortunatly she doesnt make outcall but she is amazing!

erotic and relaxing massage 10++++ AND ANOTHER 10++++++ FOR THE AMAZING HAPPYEND BY HANDS AND BODY.

NO SEX

she is beautifful and her smile OMG!!!!!!!! PERFECT!

THANKS LIA! you are my favorite !!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

0733653551

Am salvat numărul și la Whatsapp mi-au apărut 4 poze de-ale Liei...

Numarul asta îl confirmă și Rândunica cu câteva pagini înainte ☺️🤗😉

  • Like 4
Link spre comentariu

Intradevar, cine a zis ca Lia este din liga BEST MASSAGE IN TOWN a avut foarte mare dreptate.

O femeie absolut superba care ofera servicii highclass intr-o locatie foarte placuta, atmosfera relaxanta iar ea genul de iubita din adolescenta cu GFE maxim.

O femeie foarte desteapta cu care poti vorbi despre orice, cu un aspect fizic absolut deosebit.

Cred ca ma repet in cuvinte dar asta doar pentru ca sunt placut suprins sa va povestesc o intalnire absolut memorabila.

Lia este cu siguranta o tipa care nu poate fi ratata macar pentru o singura data in viata.

Am stabilit detaliile intr-o scurta conversatie pe whatsapp si la ora stabilita am ajuns la locatia domnisoarei care m-a intampinat intr-o costumatie super sexy, cu tocuri si cu un zambet de milioane. am fost invitat la dus si apoi ne-am delectat cu un masaj deosebit.

Insa partea cea mai misto incepe abia cand Lia te roaga sa te intorci si iti ofera o priveliste de neuitat.

Sanii superbi, zvelti, foarte prietenosi, mijlocel tras prin inel, fund bombat si exact conform cu restul coprului, genul de bruneta dupa care in liceu alergam cu limba scoasa.

Partea the end este o joaca despre care ai impresia ca nu se mai termina.

Nu stiu ce face, fara graba, prelungeste misterios momentul si revine si te amageste pentru ca finalul sa fie intradevar foarte dorit si exploziv.

Alte momente intime si dupa finalizare.

Este tandra dar nu in felul clasic, nu stiu cum sa zic, are un fel ceva aparte, cum zice ea in descriere, ludic.

Am doar cuvinte de lauda pentru ea si o recomand cu toata sinceritatea.

Pentru sesiunea aceasta de neuitat am achitat 400 ron, nu am intrebat cat costa, eu am lasat banii la inceput pe biroul din fata patului unde se gasesc o groaza de prosoape si produse de genul (aleze si servetele si alte chestii).

Sedinta a durat aproximativ o ora dar nu stiu cand a trecut ceasul pentru ca m-am simtit extraordinar si imi doresc sa revin cat mai curand.

Atentie: creaza dependenta!

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 13.07.2022 la 13:12, w0land a spus:

 la numarul din titlu nu raspunde nimeni. nici whatsapp nu e valabil

vreau sa ma programez si eu la ea, ma ajutati cu un contact valabil, va rog!

multumesc!

E valabil nr din titlu. Poate esti la block. Sau poate ai salvat nr gresit cu vreo cifra ceva. Mai verifica un pic, se mai intampla. 

Link spre comentariu
13 hours ago, mucl3s said:

Intradevar, cine a zis ca Lia este din liga BEST MASSAGE IN TOWN a avut foarte mare dreptate.

O femeie absolut superba care ofera servicii highclass intr-o locatie foarte placuta, atmosfera relaxanta iar ea genul de iubita din adolescenta cu GFE maxim.

O femeie foarte desteapta cu care poti vorbi despre orice, cu un aspect fizic absolut deosebit.

Cred ca ma repet in cuvinte dar asta doar pentru ca sunt placut suprins sa va povestesc o intalnire absolut memorabila.

Lia este cu siguranta o tipa care nu poate fi ratata macar pentru o singura data in viata.

Am stabilit detaliile intr-o scurta conversatie pe whatsapp si la ora stabilita am ajuns la locatia domnisoarei care m-a intampinat intr-o costumatie super sexy, cu tocuri si cu un zambet de milioane. am fost invitat la dus si apoi ne-am delectat cu un masaj deosebit.

Insa partea cea mai misto incepe abia cand Lia te roaga sa te intorci si iti ofera o priveliste de neuitat.

Sanii superbi, zvelti, foarte prietenosi, mijlocel tras prin inel, fund bombat si exact conform cu restul coprului, genul de bruneta dupa care in liceu alergam cu limba scoasa.

Partea the end este o joaca despre care ai impresia ca nu se mai termina.

Nu stiu ce face, fara graba, prelungeste misterios momentul si revine si te amageste pentru ca finalul sa fie intradevar foarte dorit si exploziv.

Alte momente intime si dupa finalizare.

Este tandra dar nu in felul clasic, nu stiu cum sa zic, are un fel ceva aparte, cum zice ea in descriere, ludic.

Am doar cuvinte de lauda pentru ea si o recomand cu toata sinceritatea.

Pentru sesiunea aceasta de neuitat am achitat 400 ron, nu am intrebat cat costa, eu am lasat banii la inceput pe biroul din fata patului unde se gasesc o groaza de prosoape si produse de genul (aleze si servetele si alte chestii).

Sedinta a durat aproximativ o ora dar nu stiu cand a trecut ceasul pentru ca m-am simtit extraordinar si imi doresc sa revin cat mai curand.

Atentie: creaza dependenta!

 

Cu scuzele de rigoare. Cadoul prezentat este de 300, plusul reprezintă bonus. Right ?

Link spre comentariu

8 hours ago, roninn2 said:

Cu scuzele de rigoare. Cadoul prezentat este de 300, plusul reprezintă bonus. Right ?

Din detaliile discutate pe whatsapp am inteles ca este 300 ron sesiunea de 45 de minute. Eu am apreciat ca nu m-a grabit desi am stat o ora intreaga si pentru faptul ca am fost satisfacut intocmai am considerat ca merita un tips. Dar da, ea cere 300 ron sedinta de masaj. Eu vreau sa raman in whitelist si poate chiar in clientii favoriti si sper ca am reusit.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...