Sari la conținut

Emma 0733618753


emmaemma93

Postări Recomandate

  • Oras:Unknow
  • Oras:Unknow

Topic cluj!

Serviciile mele sunt:

Oral protejat/Neprotejat in functie de igiena

Normal doar PROTEJAT

FK in functie de chimie

GFE

PSE

CIM/COF 50 EXTRA

Plus alte fantezii pe care le putem discuta telefonic.

Preturile sunt:

100 finalizarea

200 ora

Locația e in Park lake

Acuma e treaba ta la ce preturi lucrezi nu zic in nume da rau dar dc ai alte prteuri in cj ? Din cate stiu chiria e mult mai mare decat la noi! No offence!

Link spre comentariu
  • Oras:Unknow
  • Oras:Unknow

Te astept. Ai grija unde parchezi B.......:)))

Acuma vad:)) am parcat si am fost la "gagica"😄

Nu am fost de ceva vreme la ea dar tot o minunatie am gasit.pt mine e de nota 10 si ca aspect si ca servicii! ON 10 NP 10+. Da recomand cu incredere!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

 

A trecut ceva vreme de când nu m-am mai intersectat cu frumoasa Emma și chiar nu puteam să o ratez și de data asta. Programare whatsapp cu o zi înainte și respectată de ambele părți cu confirmare înainte cu o jumătate de oră.

Locația o cunoșteam dinainte și chiar mă bucur că a ales din nou același apartament întrucât e foarte ok și destul de discret.

Cat despre fată..Pff.. Schimbată cu mult în bine fată de vizita trecuta și mă refer că și-a tras un fund super tare, numai bun de dat în el ca-n dușman 😠foarte profi fata, zâmbăreață și pusă pe treburi mari. I-mi place mult la ea gramul acela de nebunie și glumele pe care le face.

ÃŽn pat super tare și deschisă la orice propunere. Igiena impecabila.

Tras linie și achitat 250 pentru o oră de răsfăț pe care îi merită fata cu vârf și îndesat.

La sfârșit am avut ocazia să o cunosc și pe colega ei la o tigară în bucătărie care și ea foarte deschisă și frumoasă.Sper ca în viitorul apropiat să bifez o vizită și la ea întrucât de mult o am în plan.

Despre Emma nu pot sa am decat cuvinte de lauda. O fată de nota 10 și o super întâlnire.

Ms frumos pupăcioaso pentru ziua de azi! 😘🤗

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...