Sari la conținut

0767537360 sau 0767537290


Postări Recomandate

  • Oras:buc
  • Oras:buc

http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/oferim-sex-total-oral-si-anal-neprotejat-cu-fin-unde-vrei-tu-sa-te-simti-bine_6690056.html+

 

OFERIM sex total oral si anal neprotejat cu fin. unde vrei tu sa te simti bine anilingus, cunilingus, pozitia 69, uro, discretie totala si alte fantezii, poze reale, zona Budapesta, non stop, 08 Aug 01:42 - 100 L

 

Sunat facut programare cu 30 de min inainte, mi se spune sa ajung la budapesta la saorma zis si facut parkez dupa care ma pune sa merg 10 minute pe ajos aproape am ajuns la cealalta intersectie , dupa care sa astept 10 minute ca fetele sunt la saorma , astept vin 2 tipe 1.60 de etnie amandoua, una bruneta , cealalta blonda tatuata.

Mi-am cerut scuze pt deranj dar trebuia sa aplic altceva.Dupa care ma suna alt numar sa-mi zica sa urc ca fetele au ajuns, (fetele deja ma sunasera ca ajung in 5 minute ) si am presupus ca ar fi pestele (feminin , o voce plictisita ) i-am spus ca deja am plecat , pozele sunt false , la care a inchis instant.

 

Nu va pierdeti timpul.

 

post-75760-0-98611800-1376013781_thumb.jpg

post-75760-0-58259200-1376013785_thumb.jpg

post-75760-0-10625800-1376013789_thumb.jpg

post-75760-0-34765500-1376013793_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

hello!

Dat fiind faptul ca adresa mea de domiciliu se afla la Tineretului si in perioada asta temperaturile sunt ''nesimtit'' de ridicate,m-am gandit sa ma racoresc cu ceva ''prospaturi''!. Fetele sunt noi pe site(cred eu) pt ca nu mai vazusem anuntul pana ieri.Whatever,sun sa fac o programare,imi raspunde o voce cu tupeu,ma alinta ''pisoi'' (bleah) si imi spune ca fetele sunt disponibile in 40 de min!Zis si facut! dupa apx 35 de min ma postez in fata bancii Reifeissen de la Budapesta si sun!(eu cu si mai mult tupeu:))Stupoare!nu raspunde nimeni,mai astept poate fetele sunt ocupate!Sun iar...si iar nimic!:(

Dupa o plimbare prin 45678 de grade Celsius,ajung acasa si ma ''racoresc'' cu un dush ''proaspat''....tot la mine acasa!

 

Poate aveti voi mai multa bafta!

 

P.S: Zilele astea o voi vizita pe Alice ....revin cu detalii picante:)

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunat la fete, ele sunt in numar de 3 , o blonda obosita si cam uratica, o satena mai plinuta si cu cosuri multe pe fata si a treia este o bruneta f f frumoasa,avea lentile albastre cand am fost eu la ele.

Chestia este ca la telefon fetele au spus ca se face fara prezervativ,2 finalizari, finalizarea unde vrei, timp de 1 h. cand am ajuns acolo si am ales bruneta respectiva, am mers in camera din fata cu ea, avea un echipament f sexy pe ea, dar nu a dat jos nici chilotii nici sutienul pe motiv ca se da f greu prin acel echipament, am observat cutia cu prezervative pe pat,i-am zis ca nu vreau cu prezervativ... si imi spune" eu nu o fac fara prezervativ" daca vrei sa te simti bine,mai  pune 50 lei". culmea, i-am zis ca sa vb cu fetele celalalte sa ma duc cu una din ele,imi spune, fetele s-au ocupat,nu mai sunt libere, asta era la ora 4!!! in fine, a pus balonu , a trecut la supt, sugea bine dar cu prezervativ   e ca si cum ar juca fotbal orbu', dupa ce a sculat-o, s-a pus pe spate , a dat chilotii intr-o parte si a descoperit pasarica, o pasarica tare buna, epilata , cu buze carnoase, destul de evidentiate, am luat-o la lins apoi i-am bagat-o, fata cam scandura, fara miscari pe ea, patul era varza, batea o scandura daca ii dadeam mai tare si cu siguranta deranjam vecinii. dupa ce am dat in ea, mi-am dat drumul, fata deja ma poftea afara, m-am imbracat si in timp ce imi luam pantalonii pe mn, suna la usa cnv, cand ma uit, un papitzoi, cu barba ,dar nu mare de inaltime,probabil pestele, ca se uita prin camere  pe acolo. am trecut pe langa el si am plecat.

F neserioase!!! am stat numai ca sa o bulesc pe bruneta sexy,o fata f f frumoasa

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...