Sari la conținut

Adela - 0763238052 (Militari)


Postări Recomandate


  • Telefon: deepinout
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: deepinout
  • Oras:Bucuresti
 

Salut (din nou) onorabila audienta,

In pana de inspiratie si apasat de problema lipsei de oferte in zona, pun frumos mana pe AT si incep sa caut. Fiind eu mai fan mature asa, ma opresc asupra gazelei cu anuntul:

 

"ADELA, doamna matura, 40 ani, atenta si rabdatoare cu dorintele tale, ofer companie intima domnilor manierati si generosi in locatia mea din zona Militari, ofer sex oral, normal, 69, cunni, poze reale".

 

Atras de poze dar si de pretul rezonabil imi iau inima in dinti si sun la numarul din anunt. Imi raspunde o voce placuta, imi ofera absolut toate detaliile (oferta: OP/ON, NP, CIM, COB, 69, cunni, no FK, no A - totul pentru 120 RONINI/h sau 60/finalizare; adresa locatie) cu un calm iesit din comun si ma hotarasc pe loc sa-i fac o vizita. Stabilim pentru a doua zi, cu conditia unui telefon (deja clasic) pentru confirmare cu 30 minute inainte.

Zis si facut, revin a doua zi cu telefonul pentru programare, mai confirmam odata oferta si scorul si la ora programata ma prezentam la usa scarii doamnei (undeva pe Valea Lunga, cum treci de biserica la vreo 150m pe aceeasi parte, un bloc turn de 10 etaje - se ajunge extrem de simplu). Sun la interfon, urc la etajul indicat si doamna ma astepta deja in usa. Intru, o scanez rapid (nu prea seamana cu cea din poze) si ma hotarasc sa raman. Madama este o faptura la vreo 35-40 de ani, cam 1,60m, popou destul de OK, sani capitulati in fata gravitatiei - marimea 2 spre 3 as aprecia eu, urme vizibile de burtica. La fata nu este manechin, dar nici sa fugi daca o vezi nu e. Tenul destul de colorat, nu bag mana in foc pentru origini... Vorbeste insa foarte politicos si incearca sa se faca placuta. Ma invita in camera de activitati, stabilim scopul si durata vizitei, imi inmaneaza un prosop si papuci si ma ghideaza spre baie.

Apartamentul este destul de vechi, stilul comunist - nu cred ca a mai investit de mult in renovarea lui. Destul de ordine insa. Am "mirosit" inca o persoana in bucatarie: la plecare aveam sa vad ca era inca o demoazela blonda acolo insa nu am cerut mai multe detalii. Ma duc asadar la baie, baia destul de cazuta - insa si aici domnea ordinea si era chiar curat. Un singur gel de dus - bun si ala - apa calda vine repede. Ma igienizez si ma intorc pe futodrom.

Gazela ma asteapta dezbracata - daca nu ar avea burtica si sanii lasati eu as zice ca e de un 8 (altminteri ii acord un 6) - si ma invita sa ma asez. Ma intreaba cum doresc oralul, ii propun fara caciula si se apuca sarguincios de treaba, fara prea multe politeturi. Se foloseste destul de mult de manutza asa ca o ghidez putin si se executa rapid. Oralul destul de simplu, fara artificii insa cu putina atentie la punguta si continutul sau. Incearca si cateva deep-uri si intr-un final decartez cu presiune. Asteapta rabdatoare sa termin, imi arata niste servetele cu care sa ma sterg si o intinde la baie. Revine destul de rapid si incercam sa umplem golul dintre numere cu ceva conversatie. Nu am discutat cine stie ce insa tot timpul s-a straduit sa se faca placuta si sa raspunda politicos la intrebari. Cu parere de rau confirm ca nu a existat nici un click... Doar amabilitati si dorinta de a face pe plac.

Nu pierdem prea mult timp si trecem la numarul 2: oral identic cu primul numar, frecat soldatul putin cu sanii, explorat putin piersicuta cu degetelele (desi curata si frumos mirositoare la corp, nu am indraznit sa cer un 69) si convenit de comun acord ca e timpul pentru un normal - direct in doggie style. Luat pozitia de lupta, umezit putin intrarea si bagat soldatul la cazarma (destul de stramta pentru varsta ei). Fata nu prea are initiativa insa geme frumos si nu comenteaza la adancime sau viteza. Pompez cateva minute bune si termin cu brio in caciulita.

Ma igienizez rapid, ma imbrac, decartez amenda si o sterg fara a sta prea mult la discutii.

Acum notele juriului:

Locatie: 7, apartament vechi, destul de curat, baie curata si dotata cu strictul necesar

Gazela:

fata: 8 (ten ingrijit, destul de imbatranita insa)

fizic: 6 (cum spuneam mai devreme, burtica si sanii lasati o penalizeaza). In plus nu are nici o legatura cu pozele, desi in anunt spune in mod expres ca sunt reale

Prestatie:

normal: 8 (destul de cooperanta, atenta la nevoile si doleantele clientului). Pentru cei alergici la HEMOROIZI nu recomand pozitia doggie. Da, am uitat sa mentionez surpriza pe care am avut-o cand cautam intrarea in pozitia doggie si am descoperit probleme destul de avansate la sistemul de evacuare... Am avut nevoie de putina concentrare pentru a termina a doua oara.

oral: 7 (se foloseste destul de mult de mana, nu are initiativa, stil destul de liniar si fara artificii)

GFE: media generala 7 (incearca destul de mult sa fie pe plac, nivel conversational mediu, se "vinde" destul de bine la telefon)

 

De recomandat - Eu unul nu am sa revin.

Acestea fiind inchei respectuos aici cu:

Futere non-futere, lab(i)a necessarum est

post-29971-0-85157100-1376039877_thumb.jpg

post-29971-0-85216300-1376039878_thumb.jpg

post-29971-0-82289900-1376039879_thumb.jpg

post-29971-0-82680700-1376039880_thumb.jpg

post-29971-0-80885800-1376039881_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...