Sari la conținut

Lara 0741558286


Vizitator crazy lara

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna seara domnilor!

Cum e vara si soare si eu nu pot sta locului,saptamana viitoare,mai exact Marti,Miercuri si Joi (13,14,15 august)voi face o vizita si in Cluj.Da,vin impreuna cu Ancuta http://1.1.1.2/bmi/nimfomane.com/forum/public/style_emoticons/default/girly.gif

 

Serviciile si tarifele,ca si pana acum: -1 fin ON+NP (30 min)-100 lei

                                                          -2 fin ON+NP (60 min)-150 lei

 

La care bineinteles se adauga FK,CIM,COB,COF,69 indiferent de varianta.

 

Alte detalii despre mine gasiti aici: http://nimfomane.com/forum/topic/12804-tanara-plinuta-0754577355/

 

Modalitatile de contact raman aceleasi,nr de tel:0754577355 sau ID de messenger larasimona_xoxo

 

Weekend placut si va :*

 

Prin SAtu Mare cand mai esti?

Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Aloha domnilor :)

Doresc sa va anunt,ca saptamana viitoare,Luni (03.03) ma intorc in Cluj pentru cateva zile,mai exact pana Vineri (07.03.).

Serviciile si tarifele,ca si pana acum: -1 fin ON+NP (30 min)-100 lei

                                                          -2 fin ON+NP (60 min)-150 lei

La care bineinteles se adauga FK,CIM,COB,COF,69.

Poze,detalii,recenzii despre mine gasiti aici:http://nimfomane.com/forum/topic/15312-lara-0741558286/page-5.

 

Locatia va fi in cartierul Marasti.Intalnirile se vor programa prin PM sau pe ID-ul de mess: larasimona_xoxo si incepand de Luni si la numarul de telefon: 0741558286.

 

:* :* 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna dimineata, am fost in vizita si pe la dominsoara Lara,este o prezenta agreabila destul de comunicativa si placuta.Eu am ales varianta de jumatate de ora cu 100 de ron. Locatia este in marasti bloc nou ,unde am fost intampinat de frumoasa catelusa a Larei. Primit prosop curat,baia curata nu apa pe jos a fost ok. Atitudinea domnisoare este una buna chiar destul de calda(cred ca ii place ceea ce face).Oralul este bun chiar stie,se excita destul de tare si se umezeste mult. Am avut din toate cate putin dar de calitate zic eu.

 

Locatia 8 ap.cu o camera regim hotelier

 

Aspect  am vazut pozele si am fost deacord nu notez

 

Atitudine 9

 

Prestatie O 9, N 8,5

 

Cred ca merita incercata raport calitate pret ok.Toate bune

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Buna dimineata domnilor :)

M-am intalnit ieri cu un domn priceput sa faca pozici frumoase.Si cum e topicul asta n-m pus poze inca,cred ca e cazul sa le pun aici.

 

post-62847-0-54541000-1394004646_thumb.jpg

 

post-62847-0-67451600-1394004631_thumb.jpg

 

post-62847-0-14236700-1394004656_thumb.jpg

 

post-62847-0-90237300-1394004721_thumb.jpg

 

post-62847-0-03870100-1394004732_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Aflând de intenţia domnişoarei Lara de a vizita Clujul, am facut o programare din timp pe mess.

Locaţia Mărăşti strada Tribunul Vlăduţiu, bloc nou.Ajuns în faţa locaţiei sun pentru a-mi da nr. de intefon, primesc informaţia intru înauntru, iau liftul şi într-un final ajung în faţa apartamentului.Bat la uşa şi mă deschide unde sunt întâmpinat de Lara şi de catelsul ei foarte drăgălaş.Mă roagă să-l prind să-l ducă în bucătărie, dar a reuşit ea mai repede.

Locaţia curată, baie mare însă nu are papuci de casă şi poţi aluneca când ieşi de la duş.Sunt servit cu un suc , ea în acest timp fumând o ţigară.Am achitat 150 lei pentru 2 finalizări şi mă invită la duş.

După duş revin în cameră,mă aşez lângă ea pe pat şi începem să ne sărutăm pătimaş timp de câteva minute.A continuat cu pupături pe gât şi piept, coborând uşor în jos.Mi-a oferit un oral neprotejat bun pot să spun umed, cu deep, însă se putea şi mai bine.Pt a intârzia finalizarea şi a mă bucura mai mult de oralul primit i-am oferit şi eu un oral alternâd cu sărutări.Nu am mai rezistat mult şi am finalizat CIM.A mers a decartat la baie şi s-a reintors in camera.Mi-a oferit şi mie un serveţel pentru igienizare, am mers la baie pt un dus şi am revenit in camera .Am stat cateva minute intinsi pe pat, am vorbit despre vizita ei la CLuj şi alte cele .

Am inceput al doilea număr cu inca o portie de oral oferit din partea ei.La un moment dat am rugat-o să trecem la normal, a montat un prezervativ şi am penetrat-o în misionar poziţie în care am şi finalizat.

 

Igiena: 10;

 

Locaţie: 9 pentru ca nu a avut slapi, fiind riscul să cazi cand ieşi din vană;

 

Oral: 9 nu insista pe zonele adiacente.O ia in gura şi nu o mai lasa pana te termina ;

 

Normal:10 nu am ce reproşa.Se umezeşte şi gâfăie tot timpul acţiunii.Îţi ofera o senzaţie plăcută;

 

Aspect:9 pentru fată, 5/6 pentru corp.In general prefer mai slim;

 

GFE:7 Nu e foarte comunicativă.Îţi răspunde la orice, dar nu vine ia cu initiativa de a deschide un dialog;

 

Concluzie: Recomand

  • Like 11
Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Aloha dragilor!

Doresc sa va anunt ca incepand cu 26 mai o sa fiu prezenta cateva zile in orasul vostru.Inca nu stiu exact cate zile,voi anunta si plecarea din timp.

 

Toate detaliile sunt mentionate mai sus,nu cred ca mai trebuie sa spun ceva,nu a intervenit nici o schimbare.

 

Va pup :*

Link spre comentariu

Sa fie doar o intamplare ?

Exact in aceasi perioada ( 26 - 29 ) , clujencele ( atat cele locale - Sidonia , cat si cele adoptate - Ancuta si Amanda ) fac o vizita de lucru ....la Oradea.

Acum , curiozitatea mea e simpla....e doar un schimb de experienta , sau a inceput deja transhumanta...?

 

Una peste alta ( se poate citi si unu peste alta ) , o revitalizare a celor doua zone , e bine venita.

 

Succes fetelor !

Link spre comentariu

Frate , suntem ardeleni , ce naiba !

Ne miscam noi un uneori mai incet , dar suntem domni chiar si atunci cand suntem in ....fundul gol .

Aveti grija , doar sa nu se " arda " fetele prea tare...la soare.

In Bai ( Felix & 1 Mai ) soarele e puternic.

Contam ca veti avea voi grija sa le ungeti cu vreo "lotiune" de protectie....

 

Bafta .....fetelor !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Este pura coincidenta domnilor.Eu am stat deja prea mult pe acasa,adica din Martie.As fi vrut sa plec deja,dar m-a tinut in Oradea o problema personala (desi nu e problema,dar ma rog,ceva pentru care a fost nevoie sa fiu prezenta in Oradea).Se pare ca s-a rezolvat,deci pot pleca.Ce-i drept am oscilat putin intre Cluj si Timisoara,dar am ales Clujul,pentru ca in Timisoara vreau sa ajung in alta perioada,tot din motive personale.

 

Si uite asa se face ca facem schimbul,Clujencele la Oradea,eu la Cluj.Eu zic ca e frumos si o sa fie frumos atat pentru mine,cat si pentru fetele care viziteaza Oradea. :girly

 

Va tzuc....in frunte :* :P

Link spre comentariu

Vei fi in Cluj si sapt viitoare? Pe luni? Ma gândesc la o programare.

 

Si eu ma gandesc sa ma gandesc daca ma gandesc sa gandesc....

 

Pls nu poluati topicul cu cugetaril inutile pentru ceilalti membri ai forumului. Pentru asta exista PM, email sau nr. de telefon al domnisoarelor.

Link spre comentariu

dragi colegi, eu am fost cred printre primii vizitatori ai domnisoarei. Nu pot sa spun ca a fost o surpriza placuta, dar nici ca am plecat dupa ce a deschis usa. Fata este plinuta bine, chiar mai plinuta decat in poze, dar este o prezenta placuta. Nu mi-a placut faptul ca, desi m-a intrebta daca fumez si am raspuns ca nu, si-a aprins totusi o tigara inainte de a trece la actiunea. Am primit un prosop micut si am purces la dus. Baia ok. Curatenia putin lasa de dorit in camera, pe jos. Poate ca fata tocmai venise si nu a mai apucat sa dea o tura cu mopul, dar eu, descult fiind, am simtit ca nu este chiar o podea curata. In fine. Am purces la actiune. A inceput cu un FK foarte bun, cu sentiment, pasionala, sarutari peste tot. A coborat apoi in zona importanta si a inceput un oral bunicel, cu DT, atentie la OO si priviri perverse spre mine. Nu pot sa spun ca a excelat, dar a fost destul de ok. I-am spus la inceput ca pe mine ma va cuceri cu oralul (mai ales ca fizicul ei nu prea ma incita la normal), asa ca fata s-a conformat si a insistat pe oral pana cand i-am propus eu sa trecem la normal. Aici am incercat doar un doggy, pentru ca alta pozitie nu prea vedeam posibila datorita gabaritului ei si dimensiunilor mele nu foarte generoase. Putin miros am simtit, dar nu foarte deranjant. Niste cosuri pe buca dreapta, putin deranjante, dar oricum nu pot spune ca am facut mare lucru la normal. Ea a incercat sa se implice destul de bine dar din pacate eu nu putea continua prea mult. Asa ca am revenit la oral unde dupa cateva pozitii am finalizat CIM. A cules tot si decartat la baie. 

 

Ca prezenta este destul de ok. Mi-a spus ca la Oradea este una din cele 3 fete de top. Nu imi dau cu parerea despre asta. Fizionomia nu este cea mai reusita, asta avand in vedere ca un coleg spunea ca compenseaza cu fatza lipsa unui corp filiform. Exista si o urma de mustata destul de vizibila, desi la FK nu am simtit nimic deranjant. Per total, nu ceva de care sa fugi, dar nici sa te pasioneze prea tare, decat eventual pentru amatorii de BW (nu BBW).

 

Note:

locatie: 7

curatenie: 6

fizionomie: 6

corp: 4 (poate sa fie mai mare daca comparam cu BBW)

oral: 8

normal: 5 (irelevanta nota)

GFE: 8

atmosfera: 8

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Aloha dragilor!

Vizita mea la Cluj va lua sfarsit astazi.Va multumesc pentru tot,a fost o saptamana frumoasa. :D

 

Va tzuc si ne mai vedem ;) :*

Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Buna dragilor,

As dori sa va anunt,ca maine voi ajunge in Cluj si voi sta 3 zile,adica Miercuri,Joi si Vineri.

 

Modalitatile de contact raman aceleasi: ID de mess larasimona_xoxo si nr de telefon 0741558286.

 

Va tzuuuuc!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare.

Daca tot nu aveam ce face azi am zis ca nu ar fi rau sa ii fac o vizita domnisoarei, mai ales ca nu o poti gasi oricand si noroc ca azi este in cluj.

Zis si facut.

Sun si raspunde o voce ok nici rece dar nici foarte calda, fac o programare in 30 min cu toate ca nu stiu clujul dar din telefon aflu adresa str tribunul vladuta sau ceva de genul asta, introduc in gps si ajung in 10 min.

Sun cand ajung si aflu ca am de asteptat 20 de min pentru ca aveam programare in 30 min.

Zic asta e.

Primesc telefon ca am cale libera si urc, ajung la usa si zic waw..... Pozele sunt ale ei dar facute de un destept care stie sa ascunda in poza dimensiunile, zic asta e stiam ca este BWB dar nici chiar asa, diferentele dintre poze si realitate sunt considerabile, dar totusi hotarasc sa raman.

Fata e ok ca si deschidere.

Actiunea: deoarece petrecusem toata ziua in sedinte si negocieri pe la birou cer direct la dus primesc prosop (mic , asta e un minus) curat fac repede un dus pe colo pe colo si ma intorc i camera, baia ok curata maricica si gel de dus barbatesc. Camera ok o garsoniera in regim hotelier curat dar simplu mobilat. Face si Lara un dus si vine peste mine.

Incepem prin FK super ok, ea coboara catre ionel care deja avea o inaltime oarecare si incepe cu un ON bun chiar spre foarte bun, doresc sa vad ce ascunde fata intre picioare si o intorc ontr-un 69 o pizda mai rar vazuta, grasuta si cu labii parca lipsa dar buna la gust si lipsita de mirosuri gemete excitante nu cu decibeli ridicati adica ok.

Dupa un timp zic ca r fi ok sa punem caciulita si incepem un LOT pentru ca ma repet dupa un ON asa de bun simpteam ca nu mai am mult si ionel dorea sa vada si interiorul sa fie un serviciu full interior-exterior. Aici finalizez glorios in caciula.

Note:

Fata: 8 (imi plac BWB)

Atitudine: 9

ON : 9(exista loc de mai bine mereu)

NP : 7 dimensiunile sunt problema

Accepta CIM nu am probat

GFE : 8

Halat 100 finalizarea, 150 ora

 

Daca recomand : doar pentru celor ce le plac BWB.

Sper ca e o recenzie ce ajuta nu prea ma pricep la scris mai mult la vorbit.

Bafta si ciocane tari.

  • Like 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...