Sari la conținut

0732229327 Irina Bucurestiului Straulesti -Baneasa Doamna matura cu sani frumosi siliconati


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Bună tuturor! 

Am ajuns și eu la doamna. 

Din punctul meu de vedere m-am simțit foarte bine. Locație ușor de găsită, parcare ok, punctuala. Apartament curat, frumos, gel de dus la alegere, m-a servit cu apă. 

La față arată vârsta doamna, dar la trup nu, e foarte frumoasa și are o piele fina, sânii faini, fund bombat. 

La partea de masaj m-am simțit bine, a făcut foarte profi, n-am ce sa reproșez. A inițiat ea discuții, e foarte comunicativa. 

La partea erotică iar a fost totul în regulă, nu e ca in saloane de masaj, știe cum sa te ghideze, iar faptul ca se umecteaza natural și din abundență e un extra. 

Am lăsat 200 ron bine meritați, poate se putea mai mult pentru mai mult, dar nu am optat. 

Spor la ciocane! 

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Inimioara 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
Reputație: 4541
1 oră în urmă, palosulgros a spus:

Bună tuturor! 

Am ajuns și eu la doamna. 

Din punctul meu de vedere m-am simțit foarte bine. Locație ușor de găsită, parcare ok, punctuala. Apartament curat, frumos, gel de dus la alegere, m-a servit cu apă. 

La față arată vârsta doamna, dar la trup nu, e foarte frumoasa și are o piele fina, sânii faini, fund bombat. 

La partea de masaj m-am simțit bine, a făcut foarte profi, n-am ce sa reproșez. A inițiat ea discuții, e foarte comunicativa. 

La partea erotică iar a fost totul în regulă, nu e ca in saloane de masaj, știe cum sa te ghideze, iar faptul ca se umecteaza natural și din abundență e un extra. 

Am lăsat 200 ron bine meritați, poate se putea mai mult pentru mai mult, dar nu am optat. 

Spor la ciocane! 

Mulțumim pentru micile detalii, dar pana la urma ce servicii au fost in cei 200?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Servicii de masaj de relaxare si erotic, cu atingeri mangaieri, se putea reciproc si finalizare manuala...

  • Like 2

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
Acum 23 ore, palosulgros a spus:

Bună tuturor! 

Am ajuns și eu la doamna. 

Din punctul meu de vedere m-am simțit foarte bine. Locație ușor de găsită, parcare ok, punctuala. Apartament curat, frumos, gel de dus la alegere, m-a servit cu apă. 

La față arată vârsta doamna, dar la trup nu, e foarte frumoasa și are o piele fina, sânii faini, fund bombat. 

La partea de masaj m-am simțit bine, a făcut foarte profi, n-am ce sa reproșez. A inițiat ea discuții, e foarte comunicativa. 

La partea erotică iar a fost totul în regulă, nu e ca in saloane de masaj, știe cum sa te ghideze, iar faptul ca se umecteaza natural și din abundență e un extra. 

Am lăsat 200 ron bine meritați, poate se putea mai mult pentru mai mult, dar nu am optat. 

Spor la ciocane! 

 

FK si Cuni a permis?

Inteleg ca a fost dedicata clientului.

 

Am evitat-o, stiu ca am fost la ea la cosbuc - salon sweet pleasure - si mi s-a parut foarte grabita, incercand sa scape de mine, sa se eschiveze. Poate o confund eu, poate s-a schimbat daca este pe cont propriu.

Multumesc!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
43 minutes ago, cafea_mare said:

 

FK si Cuni a permis?

Inteleg ca a fost dedicata clientului.

 

Am evitat-o, stiu ca am fost la ea la cosbuc - salon sweet pleasure - si mi s-a parut foarte grabita, incercand sa scape de mine, sa se eschiveze. Poate o confund eu, poate s-a schimbat daca este pe cont propriu.

Multumesc!

Nu era FK, nici nu am întrebat... Cunni iar nu am făcut, doar am simțit cum se umecteaza natural.... 

Per total m-am simțit foarte bine. 

  • Like 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
Reputație: 4541
Acum 19 minute, palosulgros a spus:

Nu era FK, nici nu am întrebat... Cunni iar nu am făcut, doar am simțit cum se umecteaza natural.... 

Per total m-am simțit foarte bine. 

Mulțumim, dar sincer oricât de bine ar fi masajul fără sarea și piperul a unui ON/OP și un NP…nu are farmec, iar sa între in pachet și acestea la 400….mi se pare cam lux; plus ca pana in Băneasa …ți se taie sau mi se taie și nu intra in aria mea de Căutare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Am aruncat o privire peste postările mai vechi.

Să înțeleg că este de fapt Tania de la sp și nu este Irina de la sp, ambele având cam aceleasi caracteristici fizice.

?!

Mai poate confirma careva ?

Mulțumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 3 ore, cafea_mare a spus:

Am aruncat o privire peste postările mai vechi.

Să înțeleg că este de fapt Tania de la sp și nu este Irina de la sp, ambele având cam aceleasi caracteristici fizice.

?!

Mai poate confirma careva ?

Mulțumesc!

Tania este.

Accepta si fk si cuni si tot ce vrei

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 5/7/2022 at 7:34 AM, palosulgros said:

Bună tuturor! 

Am ajuns și eu la doamna. 

Din punctul meu de vedere m-am simțit foarte bine. Locație ușor de găsită, parcare ok, punctuala. Apartament curat, frumos, gel de dus la alegere, m-a servit cu apă. 

La față arată vârsta doamna, dar la trup nu, e foarte frumoasa și are o piele fina, sânii faini, fund bombat. 

La partea de masaj m-am simțit bine, a făcut foarte profi, n-am ce sa reproșez. A inițiat ea discuții, e foarte comunicativa. 

La partea erotică iar a fost totul în regulă, nu e ca in saloane de masaj, știe cum sa te ghideze, iar faptul ca se umecteaza natural și din abundență e un extra. 

Am lăsat 200 ron bine meritați, poate se putea mai mult pentru mai mult, dar nu am optat. 

Spor la ciocane! 

Cum sa platesti ma 200 ron ca sa-ti dai o laba

Link spre comentariu

In experienta pe care am avut-o eu, nu a permis fk/ cunni la pachetul de masaj (200ron). Probabil ca ar fi permise la suplimentarea cu inca 200, dar nu am incercat. Ea e ok, e buna, dar nu mi s-a parut atat de permisiva. Daca incerc si varianta extinsa la 400ron, revin cu detalii.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Cam mult 200 Ron doar masaj fara cuni și fara fk.

Am sunat-o sa o întreb ce fantezii sunt permise la masaj. A răspuns ceva de genul că nu-i place să vorbească la telefon despre asta.

Deci asta este faza. Să te duci la masaj și să te bage la tarif de sex.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...