Sari la conținut

In curând in frumosul vostru oraș.0728923512


Vizitator andreutza13

Postări Recomandate

Bună seara.In urma recenziilor bune pe care le are D-ra am zis sa o vizitez și eu în seara aceasta,sunat stabilit la tel locatia(Avantgarden 3 Str Pelicanului). Am ajuns din zona Steagu cu taxiul în 20 min și surpriză D-ra nu a mai răspuns la tel.Neserioasa din punctul meu de vedere. Nu recomand ptr a nu păți la fel ca mine.O seara frumoasă

Link spre comentariu

Bună seara.In urma recenziilor bune pe care le are D-ra am zis sa o vizitez și eu în seara aceasta,sunat stabilit la tel locatia(Avantgarden 3 Str Pelicanului). Am ajuns din zona Steagu cu taxiul în 20 min și surpriză D-ra nu a mai răspuns la tel.Neserioasa din punctul meu de vedere. Nu recomand ptr a nu păți la fel ca mine.O seara frumoasă

Link spre comentariu

Bună seara.In urma recenziilor bune pe care le are D-ra am zis sa o vizitez și eu în seara aceasta,sunat stabilit la tel locatia(Avantgarden 3 Str Pelicanului). Am ajuns din zona Steagu cu taxiul în 20 min și surpriză D-ra nu a mai răspuns la tel.Neserioasa din punctul meu de vedere. Nu recomand ptr a nu păți la fel ca mine.O seara frumoasă

Eu am sunat-o ieri si mi-a spus ca locatia e undeva in zona Profi pe Zizin..

Ma bucur ca nu am stabilit o programare😂

Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Bună seara.In urma recenziilor bune pe care le are D-ra am zis sa o vizitez și eu în seara aceasta,sunat stabilit la tel locatia(Avantgarden 3 Str Pelicanului). Am ajuns din zona Steagu cu taxiul în 20 min și surpriză D-ra nu a mai răspuns la tel.Neserioasa din punctul meu de vedere. Nu recomand ptr a nu păți la fel ca mine.O seara frumoasă

Nu am mai raspuns din motive personale si imi pare foarte rau ca te-am dezamagit dar eu de regula nu dau tepe...te astept cu drag astazi sa te convingi.multumesc si inca odata imi cer scuze.

Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Eu am sunat-o ieri si mi-a spus ca locatia e undeva in zona Profi pe Zizin..

Ma bucur ca nu am stabilit o programare

Am stat pe zizinului doar in ziua aceea...ieri m-am mutat in avangarden 3.
Link spre comentariu

Curios de fel am zis sa incerc aceasta fata.

Locatie-avang 3 blocuri noi

Aspect 6-7- putina burtica, sanii lasati, dar e prietenoasa si vorbareata deci are un +.

Referitor la servicii..

ON 6-la un moment dat simteam dintii pe GIGI dar a stat cum am vrut fara sa obiecteze+CIM care o mai salveaza

NP-am incercat doar o pozitie(mama iedului)-cam de nota 7

Achitat 100 de lei/finalizare

 

Raport calitate/pret sa zicem ca e ok.De recomandat,eu personal zic nu,dar fiecare cu gusturile lui si e liber sa incerce cine vrea.

De revenit, eu nu!

 

PS pozele alea sunt antice -nu mai seamana deloc😂😂

Sper sa nu te superi ,dar e ok sa relatam realitatea! Succes pe viitor!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Curios de fel am zis sa incerc aceasta fata.

Locatie-avang 3 blocuri noi

Aspect 6-7- putina burtica, sanii lasati, dar e prietenoasa si vorbareata deci are un +.

Referitor la servicii..

ON 6-la un moment dat simteam dintii pe GIGI dar a stat cum am vrut fara sa obiecteze+CIM care o mai salveaza

NP-am incercat doar o pozitie(mama iedului)-cam de nota 7

Achitat 100 de lei/finalizare

 

Raport calitate/pret sa zicem ca e ok.De recomandat,eu personal zic nu,dar fiecare cu gusturile lui si e liber sa incerce cine vrea.

De revenit, eu nu!

 

PS pozele alea sunt antice -nu mai seamana deloc

Sper sa nu te superi ,dar e ok sa relatam realitatea! Succes pe viitor!

Ms de recenzie oricum esti un dragutz...si imi pare rau ca te-am dezamagit...un an nou fericit plin de tot ce iti doresti.
Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

La multi ani tuturor si un an nou plin cu bucurii si tot e va doriti!

Maine revin.va astept cu programări după ora 18:00...va pup si va aștept cu drag!!!

Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

A fost cineva mai recent la domnisoara? Poate sa ne dea si noua niste detalii? Mulțumesc anticipat.

Te astept la mine sa vezi tu cu ochii tai detalii ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Heiiii futaciosii mei,ce faceti?va astept in cuibusorul meu de nebunii

200 lei 1h

100 lei 30 de minute

Sex oral protejat/neprotejat

Sex normal doar protejat

CIM (fara inghitire)

Masaj de relaxare

69...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...