Sari la conținut

magic blue - FINAL


Postări Recomandate

Stiam ca va veni candva si acest moment, as putea spune ca stiam asta inca de la inscrierea mea pe forum. Poate ca totusi nu credeam ca va fi sa vie atat de repede.

Voi mai ramane o vreme ca simplu spectator pe forum, fara a mai scrie nimic, daca mi se va permite.

Asa cum am mai spus-o, intrarea in lumea sexului platit si in acest spatiu virtual, a constituit o incercare de a umple un gol din viata si din sufletul meu. Faptul ca, acum, el nu mai exista, inseamna automat ca povestea lui magic blue a ajuns la ultima fila.

Am petrecut momente placute aici, am avut ocazia de a cunoaste oameni deosebiti, de la care am avut multe de invatat. Pe unii chiar i-am indragit si am devenit prieteni.

Atat lor, cat si fetelor in compania carora am trait multe clipe frumoase, le multumesc si le doresc ca, la momentul incheierii acestei experiente de viata, sa fie la fel de bogati sufleteste cum ma simt eu acum.

Sa fiti iubiti!

 

PS... Rog un moderator sa editeze titlul topicului: magic blue - FINAL

Link spre comentariu
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

Da, din pacate (si, in alte cazuri, din fericire), totul are un sfarsit...

Iti multumim mult pentru contributia ta atat de echilibrata si eleganta pe forum!

Fiindca ai spus ca motivul iesirii tale din acest gentlemens corner este umplerea golului din viata, nu imi ramane decat sa ma bucur! :) 

Link spre comentariu

Iti multumesc si eu magic blue pt contributia la acest forum si-ti urez ca acel gol despre care vorbeai sa nu mai apara niciodata in viata ta.Cat despre fete,probabil nu o sa mai treci o vreme pe la ele, dar mai tarziu cate o escapada nu strica, din contra.este benefica.

Te salut cu sincera simpatie!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Din pacate,forumul pierde un memebru intr-adevar, exemplu de echilibru si eleganta. Ti-ai unplut coane, golul din viata dar ai lasat un gol aici. Fie ca toate sa-ti mearga "unse" si viata sa-ti fie ...magica!

Din fericire,pastra-vom legatura si bea-vom beri si de-acum inainte, ca doar  parasit-ai forumul,nu si prietenii.

Toate cele bune, Maestre!

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ocqWetxCulc

 

 

...sau poate doar "la revedere"!

  • Like 1
Link spre comentariu

Odata ce s-a format acel gol cu greu il vei mai umple, insa nicioadata speranta nu va muri. Va trebui sa iti aduci aminte doar de noi, de cei pe care i-ai cunoscut pin intermediul acestui forum si nu, acel gol nu va disparea, insa nu vei mai fi singur, ci vei avea pe cineva alaturi de tine. Vei avea pe cineva cu care vei ineca amarul intr-un pahar de licoare magica precum cuvantul ce te caracterizaza atat de bine.

 

Cu drag,

V

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Retraiesc emotia din armata cand un camarad veteran se lasa la vatra inaintea mea. Cu un ochi radeam si cu unu plangeam. Ma bucuram pentru el ca a scapat si plangeam de golul ce-l lasa in preajma mea prin lipsa lui. M-am obisnuit cu prezenta unor BAIETI pe aici,acum am ramas mai mult inconjurat de  fetitze. Asta e! Viata merge inainte. Sa ai parte de impliniri nebanuite!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am avut si eu un unic prieten pe forum si pleaca ....

Asta este .....la vita e una merda !

Cadoul meu pentru tine este cel mai bun Figaro din istoria operei , imi asum tot riscul cand spun asta :

 

 

 

Ah, bravo Figaro! Bravo, bravissimo;
Ah, bravo Figaro! Bravo, bravissimo;
Fortunatissimo Fortunatissimo per verita!
Ah, bravo Figaro! Bravo, bravissimo;
Ah, bravo Figaro! Bravo, bravissimo;
Fortunatissimo Fortunatissimo per verita!


Sono il factotum della citta,
Sono il factotum della citta,
Della citta, della citta,
Della citta!!!

 

 

Respecte Albastrule Magic !

Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Mestere Magic Blue, imi pare tare bine ca am avut ocazia sa te cunosc. Ma bucur mult pentru tine si iti urez sa ai parte de o viata frumoasa.

Si sa stii ca nu te astept inapoi. Cel putin asta este ceea ce iti urez eu!

Hai sa traiti frumos!

Link spre comentariu

Pana nu demult consideram ca fiind stupid un asemenea gest.

Astazi, insa, mi s-a parut minunat sa scriu si eu asa ceva pe trunchiul unui copac dintr-un parc situat intr-un oras anost.

Si, avand in vedere ca aceasta inscriptie ar putea fi stearsa de ploile ce vor veni, m-am gandit ca ea ar trebui sa ramana macar aici, pentru ca aici a inceput totul.

 

 

 

Multumesc tuturor pentru gandurile frumoase.

Ramas bun!

Link spre comentariu

Salut magic.

Ma bucur ca traiesti clipele acestea asa cum crezi tu.Si ca ne spui si noua.Sunt unul dintre cei care te-au cunoscut si apreciat atat aici cat si in real life.Dar ...mereu exista un dar...in orice...ma uit la acea poza si vad ceva ce lipseste.Cu sau fara acordul vostru...

 

 

 

Sa fiti iubiti amandoi !

 

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Magic, poate vei învăţa cândva că exclusivismul amoros al bărbatului este compatibil cu regulatul altor femei - şi atunci vei reveni aici. Mă gândesc la acea ipoteză, nu la sfârşirea pasiunii, căci ţin prea mult la tine ca să mi te închipui în suferinţa consecutivă finalului unei iubiri.

Până când te voi regăsi aici, îţi spun şi eu la revedere, prieten drag şi necunoscut! Graţia cuvintelor tale, echilibrul şi... luminozitatea lor (ce te aruncau mereu deasupra celorlalţi prin inteligenţă, stil şi cumpănire) vor fi pentru mine, în absenţa ta, în egală măsură o delectare şi un regret.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...