Sari la conținut

Stefania 0753177139


Vizitator bull94

Postări Recomandate

Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Hello .. eu lucrez și noaptea ma poți suna!

Atât am vrut să aud. :)

Deci, venim 3 e vreo problema ? Intrăm pe rând...si vorbesc serios. Tu sa fii de comitet, asta conteaza. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut , am avut inspiratia de a suna la numarul de mai sus si bine am facut desi in prealabil aveam ceva retineri .

Eram ieri pe circumvalatiuni si cu ceva timp liber la dispozitie incerc sa sun la ceva numere al fetelor ce au loctie in aceasta zona si sun si sun si hop imi raspunde Stefania si cateva vorbe la tel bla , bla ,bla intreb daca esti in acel moment disponibila ca sunt in zona si as vrea sa merg la ea .

Primesc raspuns afirmativ imi da cateva indicati sa ajung la locatie si in 10 min eram la usa .

Am intrat , am facut cunostinta , am trecut in camera , am platit am punctat si plecat 😅😅.

Loactia fata in fata cu parcarea de la Iulius , mare , curata dotata cu tot ce trebuie pentru astfel de sporturi.

Fata undeva la 25 de ani , 160 inaltime , blonda cu ochi verzi , cumsecade , sociabila , in poze arata super in realitate cateva kg in plus daca ar reusi sa le dea jos ar fi tun . Insa mie mi a placut maxim de ea .

Ca servici , oral fara prezervativ executat bine soft cu multa saliva , limbute pe oua nota 10 .

Normal mai toate pozitile ce mi au trecut prin cap fara sa comenteze chiar incerca sa ma surprinda ,

Finalizarea a fost la final tot oral insa m a atentionat sa ii spun cand termin . Probabil nu face Cim

Nu a existat saruturi pe buze .

A fost o intalnire reusita in care m am simtit foarte bine , 150 de lei m a costat distractia .

Pot sa o recomad cu placere pentru atitudine si celor carora le plac labile expresive am vazut ca sunt persoane interesate de asa ceva .

Ca o nota finala pot sa dau un 9.

Multumesc frumos Stafania

Numai bine ...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

Salut , am avut inspiratia de a suna la numarul de mai sus si bine am facut desi in prealabil aveam ceva retineri .

Eram ieri pe circumvalatiuni si cu ceva timp liber la dispozitie incerc sa sun la ceva numere al fetelor ce au loctie in aceasta zona si sun si sun si hop imi raspunde Stefania si cateva vorbe la tel bla , bla ,bla intreb daca esti in acel moment disponibila ca sunt in zona si as vrea sa merg la ea .

Primesc raspuns afirmativ imi da cateva indicati sa ajung la locatie si in 10 min eram la usa .

Am intrat , am facut cunostinta , am trecut in camera , am platit am punctat si plecat .

Loactia fata in fata cu parcarea de la Iulius , mare , curata dotata cu tot ce trebuie pentru astfel de sporturi.

Fata undeva la 25 de ani , 160 inaltime , blonda cu ochi verzi , cumsecade , sociabila , in poze arata super in realitate cateva kg in plus daca ar reusi sa le dea jos ar fi tun . Insa mie mi a placut maxim de ea .

Ca servici , oral fara prezervativ executat bine soft cu multa saliva , limbute pe oua nota 10 .

Normal mai toate pozitile ce mi au trecut prin cap fara sa comenteze chiar incerca sa ma surprinda ,

Finalizarea a fost la final tot oral insa m a atentionat sa ii spun cand termin . Probabil nu face Cim

Nu a existat saruturi pe buze .

A fost o intalnire reusita in care m am simtit foarte bine , 150 de lei m a costat distractia .

Pot sa o recomad cu placere pentru atitudine si celor carora le plac labile expresive am vazut ca sunt persoane interesate de asa ceva .

Ca o nota finala pot sa dau un 9.

Multumesc frumos Stafania

Numai bine ...

Și eu îți mulțumesc , mă bucur că ai plecat satisfăcut . Mult succes!

Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

Buna dimineața dragilor :*

Disponibilă zilnic între orele 08:00-05:00

<3

150 finalizare oral neprotejat in funcție de igiena și normal protejat

,cunnilingus ,annilingus pasiv,69 ,diferite poziții

300 o ora oral neprotejat in funcție de igienă și normal protejat

69,diferite poziții ,masaj

100 in plus pentru anal protejat depinde de mărime

Outcall doar la hotel cu verificare înainte 400 o ora

După ora 00:00 prețurile sunt :

200 finalizarea

400 o ora

100 in plus pentru anal depinde de mărime

Outcall la hotel cu verificare înainte 500 1h

O noapte maraton de sex 00:00 - 06:00 pret 1000

Nu fac FK, CIM!

O zi frumoasă!

<3

post-316729-0-02977400-1594711702_thumb.jpeg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pune și tu filmulețe cind te futi

Am vorbit cu ea și mi-a zis ca o sa pună doar când îți vei pune și tu creierul în funcțiune când vorbesti !

Aaaa...stai ! Pardon ! Asta am zis eu... !

Așadar, facem târgul ?

 

:laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

 

Am vorbit cu ea și mi-a zis ca o sa pună doar când îți vei pune și tu creierul în funcțiune când vorbesti !

Aaaa...stai ! Pardon ! Asta am zis eu... !

Așadar, facem târgul ?

 

:laugh2

😂😂😂..

Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

Buna dimineața dragilor :*

 

Disponibilă zilnic între orele 08:00-05:00

<3

150 finalizare oral neprotejat in funcție de igiena și normal protejat

,cunnilingus ,annilingus pasiv,69 ,diferite poziții

300 o ora oral neprotejat in funcție de igienă și normal protejat

69,diferite poziții ,masaj

100 in plus pentru anal protejat depinde de mărime

Outcall doar la hotel cu verificare înainte 400 o ora

După ora 00:00 prețurile sunt :

200 finalizarea

400 o ora

100 in plus pentru anal depinde de mărime

Outcall la hotel cu verificare înainte 500 1h

O noapte maraton de sex 00:00 - 06:00 pret 1000

Nu fac FK, CIM!

O zi frumoasă!

<3

post-316729-0-37953300-1594886033_thumb.jpeg

post-316729-0-67128700-1594886055_thumb.jpeg

post-316729-0-14657000-1594886070_thumb.jpeg

post-316729-0-67543400-1594886091_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...