Sari la conținut

Erika brunetă reală 100%, Hunedoara 0770896050


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare,

 

In zilele care au trecut am vizitat-o pe Erika. O surpriza foarte placuta. M-a intampinat o Domnisoara de 1,65 cm, supla, cu un corp bine lucrat si proportionat, sani sunt siliconati, dar realizezi doar la atingere (foarte misto lucrati), cu o atitudine foarte placuta. Dupa amabilitatile de la sosire, am facut rapid un dus, si am trecut la treaba.

Cand a aparut in lenjeria de corp dantelata (asa cum solicitasem), reactia lu’ Gogu nu a intarziat. Am avut parte de tot ce isi poate dori un om, in doua reprise, intr-un mod relaxat si fara graba. Va recommend cu caldura sa o vizitati pe Eirka. Locatia a fost intr-o pensiune din Hunedoara, curate si bine aranjata, cu tot ce trebuie.

Locație: 10

Eirka: 9 - exact cum am vazut in poze (9 pt ca mi-ar fi placut sa fie mai inalta)
Oral: 10 - cu tot ce trebuie
Normal: 9 - se mișcă bine și pune pasiune

Gfe: 8 - top la acest capitol / mi-ar fi placut si FK
Halat: 250 lei / dar bazat pe atitudine si servicii, ar merita si mai mult.

 

Spor la munca! Ca e mult de muncit.

  • Like 2
Link spre comentariu

la ce pensiune?

Salutare,

 

In zilele care au trecut am vizitat-o pe Erika. O surpriza foarte placuta. M-a intampinat o Domnisoara de 1,65 cm, supla, cu un corp bine lucrat si proportionat, sani sunt siliconati, dar realizezi doar la atingere (foarte misto lucrati), cu o atitudine foarte placuta. Dupa amabilitatile de la sosire, am facut rapid un dus, si am trecut la treaba.

Cand a aparut in lenjeria de corp dantelata (asa cum solicitasem), reactia lu’ Gogu nu a intarziat. Am avut parte de tot ce isi poate dori un om, in doua reprise, intr-un mod relaxat si fara graba. Va recommend cu caldura sa o vizitati pe Eirka. Locatia a fost intr-o pensiune din Hunedoara, curate si bine aranjata, cu tot ce trebuie.

Locație: 10

Eirka: 9 - exact cum am vazut in poze (9 pt ca mi-ar fi placut sa fie mai inalta)
Oral: 10 - cu tot ce trebuie
Normal: 9 - se mișcă bine și pune pasiune

Gfe: 8 - top la acest capitol / mi-ar fi placut si FK
Halat: 250 lei / dar bazat pe atitudine si servicii, ar merita si mai mult.

 

Spor la munca! Ca e mult de muncit.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare,

 

In zilele care au trecut am vizitat-o pe Erika. O surpriza foarte placuta. M-a intampinat o Domnisoara de 1,65 cm, supla, cu un corp bine lucrat si proportionat, sani sunt siliconati, dar realizezi doar la atingere (foarte misto lucrati), cu o atitudine foarte placuta. Dupa amabilitatile de la sosire, am facut rapid un dus, si am trecut la treaba.

Cand a aparut in lenjeria de corp dantelata (asa cum solicitasem), reactia lu’ Gogu nu a intarziat. Am avut parte de tot ce isi poate dori un om, in doua reprise, intr-un mod relaxat si fara graba. Va recommend cu caldura sa o vizitati pe Eirka. Locatia a fost intr-o pensiune din Hunedoara, curate si bine aranjata, cu tot ce trebuie.

Locație: 10

Eirka: 9 - exact cum am vazut in poze (9 pt ca mi-ar fi placut sa fie mai inalta)

Oral: 10 - cu tot ce trebuie

Normal: 9 - se mișcă bine și pune pasiune

Gfe: 8 - top la acest capitol / mi-ar fi placut si FK

Halat: 250 lei / dar bazat pe atitudine si servicii, ar merita si mai mult.

 

Spor la munca! Ca e mult de muncit.

Mulțumesc frumos pt recenzie ma bucur ca ai fost mulțumit de mine! Te mai aștept cu drag!🤗🥰

 

Am 1.69cm!🙈

  • Like 1
Link spre comentariu

Zis si facut

Am plecat de ceva vreme de la superba erika, dragilor vo recomand cu tot dragul, este extrem de sexi, sanii sunt incredibili, am avut placerea ca in momentul final sa ii pictez si sa ma bucur maxim de iei.

Recomand tuturor o super doamna !!!

Link spre comentariu

Nu fac finalizare orala! Si apropoo de oral nep ma sunați pe mine și ma întrebați dacă fac sau nu fac!

Erika,este un forum sa nr intrebam noi intrei noj despre servicile tale! De aia am intrebat daca faci oral neprotejat ca ai niste buze sexy rau. Te pot intreba si aici sau pe alti clienti care au onorat servicile tale. Cer doar o parere!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...