Sari la conținut

ANTONIA din SIBIU 0756505862


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Ofer urmatoarele servicii:

- Sex oral (neprotejat in functie de igiena , daca este impecabila )

- Sex normal (protejat)

-Sărut(nu l-aș cataloga serviciu deoarece, nu pot face asta dacă nu există chimie, cu toate astea dacă igiena permite, accept)!

- accept sa mi se facă anilingus

- COB

- mici fantezi : PSE, Dildo show, limbaj vulgar.

Dominare soft : spit , uro , feet/hand fetish, masaj prostatic, facesitting, footjob, handjob

SUNT deschisa la orice cu exceptia:

- finalizare orala, sexului anal si a sadismului (aceste servicii nu le pot oferi)

Dragilor doresc sa îmbunătățesc calitatea serviciilor mele de aceea ma voi baza pe calitate și domni potenți financiar. Îmi place sa tratez oaspeții în primul rand ca oameni și nu doar ca clienți.

Igiena și bunul simt sunt definitorii !!!

Programul este de la 11:00 la 20:00, metoda de contact pt programări sms sau whatsapp la numărul 0756505862 . Rugămintea mea este sa specificați pana la ce ora va pot răspunde.

Locația este in spate la Mall Vitan

CADOUL

-400 lei-60min

Îmi rezerv dreptul de a îmi selecta clientela mai ales după modul în care mi se solicita o întâlnire, ma adresez doar acelor bărbați care au citit despre mine, nu răspund mesajelor legate de servicii și preț!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCHAREST
  • Oras:BUCHAREST

Atat de controversata, hulita de majoritate, este peste toate tarfele de pe Nimfomane.

Cu stil, prezenta si carisma, va prezinta ceea ce inseamna o dama de companie, in adevaratul sens al cuvantului.

Aviz celor bolnavi de priapism, dependenti de dopamina si oxitocina, care isi imagineaza orice, cu oricine.

Nu este de nasul vostru, stati linistiti! 

Nu este cazul s-o luati cu vrajeala ieftina, pentru ca va da lectii, iar la sex, sunteti corigenti in fata ei.

Cand va raman 500 lei in buzunar, dupa ce luati salariu si va platiti facturile, puteti uita de-un meeting.

Femeia este professional, top pentru intelesul multora si n-aveti voi pula si nici imaginatie, pentru un asemenea specimen.

Cu nefiresc de mult bun simt, desi practica cea mai veche meserie, nu se etaleaza si nu intra in polemica cu nimeni.

Daca aveti bani, femeia face orice, cu exceptia celor mentionate in prezentare.

Felicitari Antonia !

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...