Sari la conținut

Alexandra - 0734702214


Postări Recomandate

  • Oras:Banatistan
  • Oras:Banatistan

Si-a schimbat locatia? Nu de alta dar eu sunt mai friguros ....

Cat despre ochii aia ....iti vine sa o iei acasa

Mai bine sa fie frig decat cald am fost sambata si ieri la 2 adrese si aproape am lesinat de cald,caloriferu la maxim si afara 15 grade,geamu inchis,sauna.Daca e frig imediat te incalzesti dar daca e foarte cald dupa cateva minute curg toate apele pe tine si e mai rau

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

VIZITAT ALEXANDRA. DIN NOU

 

Am trecut in aceasta dupa-amiaza din nou pe la Alexandra. N-am sa descriu cum s-a desfasurat actiunea, doar ce s-a schimbat fata de prima intalnire.

Locatia: 9,5 (cald si bine, cu toate cele trebuincioase de data asta. Inclusiv servetele umede. Am scazut jumatate de punct din cauza ca nu ai deloc discretie, locatia fiind in buricul targului si risti sa te intalnesti cu niste cunoscuti veniti la Targul de Craciun)

Igiena: sigur 10 (am facut dus impreuna)

GFE: 10 (pe toata durata intalnirii de data asta. A invatat repede sarutul cu limba)

Sex normal: 9,5 (de data asta a fost mai lung si mai intens)

Fetei ii place sa i se faca sex oral si chiar participa activ (sonor si prin usoare spasme). Nu am reusit din pacate sa "o termin", desi cred ca am fost aproape. Poate data viitoare).

 

P.S. Fata mai sta pana vineri in oras, asa ca ar fi cazul sa va grabiti daca vreti sa ajungeti la ea. Din cate mi-a spus se va intoarce pe la sfarasitul lunii ianuarie.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM

CONTRASTE

 

Ieri, chiar inainte de a-si posta Alexandra anunturile pe forum, am sunat-o sa aflu detalii despre servicii si preturi. Cum adresa nu imi inspira deloc incredere, am tot stat sa ma gandesc daca sa-i fac o vizita sau nu. Am decis totusi sa o vizitez, aseara, motivul fiind felul in care a vorbit la telefon. Se apropia de Kataleya, ceea ce mi-a dat incredere ca poate iesi ceva bun. Si a fost bun, insa nu chiar de tot. De ce spun asta? Pentru ca retinerile mele legate de locatie s-au adeverit. Apartament intr-o casa cum vii dinspre Enel catre Piata Traian, nu foarte curat, cu un miros deloc imbietor si, ce e cel mai important, fara caldura. Noroc ca nu a fost foarte frig ieri. Baia mare si foarte racoroasa (e buna vara), dotata doar cu un sapun lichid insa cu prosop curat. Oricum, fata zicea ca vrea sa se mute. Si cam atat cu lucrurile negative. De ce spun asta, pentru ca fata e de o naturalete cum rar mi-a fost dat sa intalnesc. Tanara (19 ani), cu forme (se vede si in poze), frumusica la fata (daca s-ar machia ar fi chiar frumoasa – spun asta pentru ca are trasaturi faine), cu un pierce deasupra buzei. Piesa de rezistenta sunt sanii, mari si foarte... naturali. Dupa dusul de rigoare am revenit in camera si am inceput giugiuleala. Cum altfel decat cu un sarut pasional, bine intretinut de Alexandra insa nu chiar cum mi-as fi dorit eu. Asta la inceput. Dupa cateva minute, am intrebat-o ce ii place ei sa i se faca? Mi-a raspuns ca prefera sa faca ea decat sa i se faca. Asa ca am lasat-o sa evolueze. Si a facut-o foarte bine. Venita peste mine a inceput sa ma sarute peste tot, insa am indemnat-o sa insiste pe gura. La un moment dat, mi-a spus ca ea nu stie sa sarute cu limba. Si atunci am intervenit eu care m-am oferit sa o invat. Iar ce a urmat a fost intr-un mare fel. Supt de limba (cand eu, cand ea), de buze, o nebunie, ce mai. Dupa cateva minute de sarut, fata a coborat incet incet spre junior care dadea semne vizibile de inviorare (asta desi in jurul pranzului mai avusesem o escapada cu o fatuca). Oralul destul de bun, umed, cu lins instrumentul si cu atentie la zonele adiacente. Si cel mai important, cu mai multe pozitii. Am inceput cu mine intins pe spate, apoi cu mine in picioare pe pat, ocazie cu care o mai si trageam de cap sa intre cat mai adanc. La un moment dat i-am propus sa o facem si intre sanii ei frumosi. Pentru inceput in pozitia eu in picioare si ea in genunchi, dar cum nu se prea potrivea pozitia am continuat cu fata stand intinsa pe spate si eu un genunchi deasupra ei. Aici lucrurile au fost mult mai OK, in timp ce fata isi tinea sanii, scotea si limbuta pentru a-l mai dezmierda si cu limba pe soldatel. Am terminat oralul cu fata stand intinsa pe spate si eu indesandu-i soldatul in gurita (are gurita mica si nu ii iese deep-ul, insa se straduieste si nu comenteaza absolut deloc). Cum fata nu face finalizare orala, am cerut montarea anvelopei. Aici, m-a rugat pe mine sa rulez prezervativul pentru ca avand unghii mari, ii era frica sa nu il perforeze. Fata nu foloseste lubrifiant (un mare plus pentru asta), asa ca abia am intrat. Ca o paranteza, e una dintre cele mai “stramte” fete la care am fost eu vreodata. O simti atat de bine, incat nu ai cum sa nu “iti dai drumul”. Normalul foarte bun cu sarut din plin, cu fata traind momentul la intensitate maxima. Dupa cum am simtit-o poate ca si-ar fi dat si ea drumul daca nu capitulam eu inainte de termen. Cum nu doream sa mai revad o data baia, am preferat sa ma sterg cu niste hartie igienica (nu are servetele umede, insa mi-a zis ca o sa-si cumpere) si sa plec. Nu inainte de a plati consumatia: 150 de lei, binemeritati. Timp total petrecut: in jur de 25 de minute (fara tigara, asa cum obisnuiesc. Asta pentru ca locatia nu m-a atras deloc, desi fata e o companie foarte placuta. E chiar o dulceata as putea spune). Jurizare:

  • locatie: 7 (am explicat de ce. Singurul lucru pozitiv e ca asternuturile erau curate)
  • aspect general fata: 9 (mie mi-a placut tare mult de ea. E foarte tanara si naturala. Daca ar fi fost machiata sigur i-as fi dat 9,5)
  • igiena: 10 (desi nu mi-am bagat botul la savarina, sunt convins ca era OK. Nu de alta, dar tocmai ce facuse dus inainte de a ajunge eu. Igiena orala in schimb a fost ireperosabila. Am ajutat-o si eu cu juma’ de guma Orbit :laugh2)
  • atitudine: 10 (pe mine m-a cucerit prin naturaletea ei)
  • oral (neprotejat): 9 (desi nu a fost foarte spectaculos, a fost cu de toate si mai ales...lung. Si poate ce e cel mai important, fata nu comenteaza deloc. La nimic din ceea ce ii ceri)
  • normal: 9 (foarte stramta si cu participarea activa a Alexandrei)
  • GFE: 10 (mai ales pentru partea a doua cand a invatat cum sa sarute cu limba :laugh2)
  • raport calitate/pret: foarte bun (a fost cu de toate. Daca era si cu fnalizare orala as fi spus ca e chiar excelent)
  • de recomandat: DA, cu toata increderea. Fata are potential si ii prevad un viitor bun daca se hotaraste sa stea mai mult pe la noi. Eu cu siguranta o voi mai vizita. Bineinteles, intr-o alta locatie.

 

P.S. Cei care veti beneficia de sarut cu limba din partea Alexandrei sa imi dati un suc pentru ca am invatat-o :laugh2.

Ai un suc, bere sau vin fiert! Spune data si locul! M-ai omorat cu recenzia! Si m-a muscat sarpele sa o vizitez !

Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM

Dupa cum spuneam m-a muscat sarpele sa o vizitez! Un telefon si o programare sper prima pe azi (ei aș). Am fixat intâlnire e langa catedrala vizavi de biblioteca poli.

Urs cum sunt nu sunt atent ca blocul are lift și o iau pana la etajul 6 pe scari (asta dupa ce am avut o zi la munca groaznica). Ajung RUPT de picioare DAR ... ma intampina o dominsoara minona foarte bine proportionata "NUMAI IN RUJ DE BUZE SI PARFUM". Daca mai era si pe tocuri o pupam de doua ori, ma uitam 5 minute la ea plateam si plecam. (Nu-l omorati pe poeticistul din mine). Incep o tigară și ma cer la dus, ma intorc si se cere ea la dus, eu mai incep o tigara (cred ca in mine se da o lupta pe cauza mortii TIGARI SAU GAGICI). Trecem in dormitor aici mangaieri pupaceli,torcea ca o pisicuța... pus cauciuc (cam de vara, subtire) si incepe ... am facut 69 pozitii de mangaieri peste tot si pus pe treaba. Am fost in cea mai proasta forma a mea dar ea a fost cu participare, gemete mangaieri sâruturi si GATA. Se cam uita la mine si ma intraba dragastos E OK CA DE NU MA URC PE TINE ACUS SI TE MAI OMOR ODATA! Eu  ... nu trage dom' SEMACA!

Si dupa bunul OBICEI

- Locatie usor de gasit nota 9 (pui mei de lift), locatia curatica dar ciudat amenajata nota 7 (jumate din sufragerie cu gresie si trepte iar patul 2 paturi tineret unite) dar astea toate sunt MOFTURI OP 10 (e 10 pentru mine) NP 9,50 cu implicare, Pe la Spate super nota 10 contre chestii (cu asta m-a omorat repede mama lor de scari).

 

Concluzia: cine vrea sa faca dragoste si nu-l primeste mândra, domnisoara e perfecta! Pentru a face AVIOANE cautati la cele HIGH CLASS. Lasati-o asa incepatoare si naiva, dulce si timida caci sunt destule Aline, Denise unde sa va dovediti inaltul standard al potentei!  REPET ... NU OMORATI POETICISTUL DIN MINE! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM

Era o gluma " Concluzia: cine vrea sa faca dragoste si nu-l primeste mândra, domnisoara e perfecta! Pentru a face AVIOANE cautati la cele HIGH CLASS. Lasati-o asa incepatoare si naiva, dulce si timida caci sunt destule Aline, Denise unde sa va dovediti inaltul standard al potentei!"

Recomand ... e de toata isprava si ii place ce face!

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Daca tot sa vb despre a ea la superlativ am zis haide sa vedem ..

 

. Astăzi am ajuns și eu la Alexandra .. cand a deschis ușa hmm o simpatica de, nu pot spune femeie datorita Vârstei fragede dar o frumușică și zâmbăreață.. Am făcut cunoștință , m-a întrebat de dus , iar după dusul de rigoare am ajuns in camera unde ea era întinsă dezbrăcată .. faina priveliște .. am inceput prin niste săruturi peste tot și a terminat ea cu un oral ,,

 

Am ajuns la partea sexului unde pot spune că e făină și da strâmtă așa cum zicea un predecesor înainte 😉😉

Am schimbat câteva pozitia unde ea s-ar comportat așa cum trebuie ...

 

Că și note ..

 

ON: 8.5 pt că trebuie să mai învețe

Normal: 9 ( se mulează după tine ,geme foarte real și plăcut , chiar îi place sexul)

Igena:10

 

Că și comportament 9..

 

Speram sa se întoarcă ..

 

 

Te pup Alexandra 😉😉

  • Like 1
Link spre comentariu

Am revizitato eu ieri pe alexandra ,am sunat la numarul din anunt, mia comunicat oferta, aceeasi ca la ultima vizita(150 nr cu on np si sarutari si 250ora), locatia este in centru pe bvd republicii , vis a vis de orange.

Domnisora este foarte amabil ca prima data iar servicii proclient fara graba cu pasiune si rabdare.

Notele raman aceleasi ca in prima recenzie,fb.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...