Sari la conținut

Rebeca 0732504369


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Si eu entuziasmat sa impartasesc cu voi...

uite asa iau iar pauza de la postat recenzii...

Multumim de recenzie. Chiar nu e cazul sa te superi. Mi s-a părut prea amuzanta faza ca să nu comentez 😇

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator bara77
Reputație: 0

Salutare, nu creed ca mai este nevoie sa pun link-uri sau telefon deja au fost puse si le confirm ...am fost si eu la posesoarele paginii, mai precis am sunat la rebeca si m-am trezit cu blonda cu sani mari Gabriela...am zis sa raman, ideea este ca mi-a parut rau dupa ce am plecat... am sunat si am fost programat rapid cred ca 10 sau 15 minute. Am ajuns in IOSIA si am primit indicatiii sa ajung la destinatie, este foarte usor de ajuns, locuri de parcare suficiente, un pic locatia imi pare expusa dar "all in all" totul a fost OK. Apartament nou, prosop curat si uscat baie cu gel. Am fost intampinat la usa de GABRIELA cred ca asta e numele intr-un costum 2 piese cu jartiere... am ramas impresionat de sanii ei ...destul de mari si un fund marisor cam peste limita (sunt adeptul; celor mai slabute... gusturile nu se discuta), am zis sa raman pt. un numar fara sa leg discutie unde este colega. Pe fund am vazut un cos sau furuncul si niste bubite mici care mi-au schimbat un picut dispozitia... ei bine... o inceput cu un oral protejat (la cererea mea si apoi am zis sa sa trec la fapte pe la spate).. nu a comentat nimic chiar am auzit si niste gemete sper ca nu se prafacea....problema a fost ca din cand in cand venea de jos un miros cam naspa care ma facut sa imi pierd "elanul", dupa cateva minute am zis ajunge m-am gandit ca dau ca surdu in toba degeaba cu "PL" pe jumate sculata cred ca puteam sa o tin asa cam o ora... ei bine am cerut sa ma termine oral ceea ce a si facut... am terminat in gurita ei ..pot sa zic ca mi-a PLACUT LA NEBUNIE.

OP-8 a fost bine facut mi-a placut la inceput cu atentie la OO

NP-7 miros suspect, implicare cam de 8, 

atitudine 9. fata este OK. vorbeste rade comunicativa 

apartament - 9 - este de fapt o garsoniera iar patul este ascuns intr-un intrand, 

cadou 100 RON, la ce ofera este ok.

de recomandat - eu unul NU .. imi pare rau igiena e mai presus de orice acel miros ma face sa zic PAS

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Vizitat astazi domnisoara Rebeca .

O fire vesela, binedispusa

Nu mia placut ca intre timp colega ei primise un alt vizitator si e destul de stanjenitor sa te ascunzi prin camere .

Locatie de 9

OP 9

NP10

Halat 100 ron o fin sau 200 ora

Per total de revenit . Pret ok raportat la servicii .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

da...fute-ma cucu ... imi pare rau am postat aiurea pe topicul altcuiva ... se poate un moderator sa-l mute ...scuze

😀😀😀 Săracă fata... numai de zăpăciți are parte.

Eu zic asa, decât sa te rogi de moderatori să-ți mute recenzia du-te și la titulara topicului și ai grija sa o futi conform recenziei 🤩

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator bara77
Reputație: 0

Săracă fata... numai de zăpăciți are parte.

Eu zic asa, decât sa te rogi de moderatori să-ți mute recenzia du-te și la titulara topicului și ai grija sa o futi conform recenziei

Sincer ma simt vinovat fata de titulara contului am inteles ca e fata faina . ..nu s-a mai intamplat pana acum sa scriu ceva pe o pagina si sa postez pe alta ...nu stiu ce naiba o fost in capul meu... poti sa ma ajuti ...sa imi spui ce trebuie facut sa dispara de pe pagina lor recenzia si sa fie mutata... 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

am fost acum cateva zile si eu la domnițele astea si desi ma cam asteptam la o noua teapa planetele s-au aranjat bine pt mine. dupa incercări repetate si eșuate pe numarul Rebecăi am renunțat si am sunat pe cel al blondei (Gabriela parcă). am stabilit la telefon ca as vrea sa aleg la fața locului pe cea care imi va fi pe plac am pusces catre locatie. acolo am avut surpriza ca Gabi cu care vorbisem inițial sa fie ocupata așa ca m-am ales in pana la urmă tot cu Rebeca (așa imi și doream de la inceput). fatuca subțirica si micuță , delicată si frumușica foc cu sâni micuți tare dar obraznici. dupa ce am trecut pe la baie au inceput ostilitațile in camera de lucru (un minus mic pt lenjeria de proasta calitate de pe pat). si cand spun ostilități nu exagerez. pustioaica are un stil de SUPT bestial , trage cu poftă din ea , o linge si o inghite până la capat intr-un ritm susținut fara să se plângă vreo secunda ca "-am obosit". desi nu prea dau note oralul asta merită de la mine nota 12  :blowj0b . am trecut apoi la un LOT unde deasemenea excelează . din pacate insă Gigel al meu s-a emoționat si s-a hotarât să nu coopereze. asa ca cu toate eforturile fetei si schimbari de pozitii si reluat ON nu a vrut si basta. de remarcat ca desi am platit o fin nu mi-a sugerat nici o clipă si in nici un fel că ar trebii sa ma grabesc sau ca mi-a expirat timpul. pt asta din nou felicitari. pentru ca din cauza mea (si a lu Gigel) finalul a fost un fiasco imi opresc aici relatarea. 

  Asa ca din partea mea pt domnița Rebeca   felicitări si te sărut cu foc pe sânii tăi obraznici

 

P.S. nu stiu de ce dar am o fantezie cu drăguța asta sa o vad imbracată intr-o rochie de seara neagră si cu părul pieptănat pe o parte . cam ca in foto:https://www.dhresource.com/600x600/f2/albu/g9/M00/49/93/rBVaVV3KYAOACbVkAAF9GNOY4_4961.jpgsi bineințeles eu sa fiu cel care o dezbracă.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Încurajat de recenziile de aici, am vizitat-o pe Rebeca. Am stabilit întâlnirea prin telefon, am ajuns puțin mai devreme, cu vreo 15 minute, m-a primit și mi-a prezentat-o și pe colega ei,Gabriela.

Am optat pt un număr, fiind umpic grăbit.

Prestația Rebecai a fost bună, oral foarte bun, trecut la LOT, doggy, si terminat cu missionary.

Am întrebat dacă mai pot trece sâmbătă, a zis că nu știe dacă rămâne până sâmbătă. Notele:

Oral: nota 9, normal: nota 9, gfe: nota 9, locația: nota 10.

Multumesc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Vă mulțumesc de vizită dragilor :*

》pokpok《 și 》dutymah《 vă pupăcesc si sper să ne mai revedem!

De astăzi sunt disponibilă în orașul vostru până la ora 00:00 . Pupici :*

vineee băiatu cât de curând 😜
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

M-am întors la Rebeca pt o altă partidă. Fata a respectat programarea, a fost ok, halat 100 lei op, np, achitat înainte de începerea acțiunii.

Oral fb, nota 10, normal bun, nota 9,gfe nota 9, fără fk, locația de nota 10 pt mine, onestilor e super ok.

De revenit, da!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...