Sari la conținut

Rebeca 0732504369


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Da chiar și așa, accept și donații de la cei timizi care vor să rămână sub anonimat🙄🤣🤣🤣

Lăsând gluma la o parte, dacă voiam să îmi pun o făceam de mult dragul meu @sanyi2020 dar eu chiar mă plac așa cum sunt . Vrei fete cu sâni mari? Apăi sunt o grămadă și naturale și cu silicoane de unde poți alege . 😉

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
2 hours ago, Brunetaa_XXX said:

 

Bună, dragii mei! :)

De mâine voi fii disponibilă la voi începând cu ora 12:00 . :*

Servicii:

❤Sex normal DOAR protejat;
🖤Sex oral protejat/neprotejat(daca igiena corespunde);
❤Finalizare orală;
🖤Finalizare corporală;
❤Finalizare facială +50 extra 
🖤69;
❤Sex în diferite poziții;
🖤French kiss(in functie de igienă)+50 extra;
❤Masaj de relaxare.

Preț:
❤ 150 finalizarea (25-30 minute)
🖤 250 ora (60 minute) 

Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp. :*

Vă pup și vă doresc o zi minunată!  :*

Bine ai venit Rebeca😁😘😍

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
26 minutes ago, Brunetaa_XXX said:

Bună dimineața dragilor!🥰

De astăzi sunt disponibilă în Oradea. 😇

Servicii:

❤Sex normal DOAR protejat;
🖤Sex oral protejat/neprotejat(daca igiena corespunde);
❤Finalizare orală;
🖤Finalizare corporală;
❤Finalizare facială +50 extra 
🖤69;
❤Sex în diferite poziții;
🖤French kiss(in functie de igienă)+50 extra;
❤Masaj de relaxare.

Preț: 
🖤30 min -150 lei 
❤60 min - 250

Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp sau mă puteți contacta la nr din titlu. 😁😙😙

Astăzi voi fi disponibilă de la ora 11:00 până la ora 22:00 , pupicei dulci 💋💋💋

Bine ai revenit Rebeca🤗😘

Link spre comentariu

Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Trecusem și eu recent pe la Rebeca în Oradea înainte de a pleca, rămăsesem dator cu o recenzie și pe Oradea, că la Deva mi-am căutat vreo jumătate de oră chiloții. Credeam că i-am uitat dar nu îi aveam pe mine. La Oradea am venit mai dimineață să fiu un pic mai fresh așa. De unde atâta energie? Ma întrebat (și) Rebeca. Nici eu nu știu de unde o am.

   Programare! Destul de ușor cu ceva timp înainte, am avut ceva discuții ca mai spre momentul întâlnirii să rămână să mă programez la ea pe dimineața să ne vedem (și) la o cafea de dimineață. 

     Aspect! Rebeca e o fată destul de frumoasă, emană un vibe al ei care prea puțini oameni îl au, eu când ajung la ea mă simt ca la o prietenă deja, deși sunt la a doua întâlnire cu ea. Ca și costumație..... Era dimineața destul de devreme, am luat-o din pat direct la cafea, colega ei abia se aranja pentru muncă.
   
     Acțiunea! Am intrat la duș apoi în cameră, nu știu cum a reușit să mă excite că am zis direct să pună prezervativul și să trecem la normal, am trecut peste oral. Aici a fost o nebunie totală, în pat se transformă Rebeca, e ca o leoaica. După câteva poziții am reușit de am finalizat în balon. După o mică conversație și o igienizare între numere, am început runda a doua. Ma luat cu un oral neprotejat foarte bine executat, scurt cât să îmi trezească apetitul, apoi după un sex nebun am finalizat la normal, într-o poziție în care îmi place mie la Rebeca. Nu mai povestesc toată întâmplarea dar mi-a plăcut. 

   Locația! Un apartament prin Oneștilor dotat cu toate necesare. Nu știu dacă aveau măști că nu am întrebat. Chiar pe hol ma luat doi oameni că cică să stau fără griji lângă ei că erau vaccinați, aveau chiar și măști pe față, eu nu aveam.  O dau jos în spații necirculata închise iar în spații deschise nu prea o mai  port. Mi-a ajuns deja cât am purtat. 

    Notare! 
    Aspect. 9. E destul de frumoasă, cu un vibe al ei, destul de prietenoasă. Ai ce discuta cu ea. De fapt mai mult eu am vorbit în dormitor despre diferite domenii. Cred că am plictisit-o.
     ON 9, 50 a fost scurt și plăcut, am dat nota să fie dată și merg mai departe.
    NP 10 cu felicitări e punctul ei forte pentru, noi ne înțelegem mai mult din priviri/gesturi și mai puțin comunicare chiar și la schimbarea de poziții.
    Locația 10 un apartament prin Oneștilor (vestita zonă) cu toate necesare.

   Tarif 250 de Ron și am depășit puțin o oră. 
  
     Concluzie personală . M-am văzut cu ea, la amiază, dimineața și mai urmează să mă văd seara. Oare la fel mă vede? Cu aceeași energie? 
 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...