Sari la conținut

Gabriela blonda 0738151431


Postări Recomandate

  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Salutare.

Azi am fost la Gabi.Am contactat pe wharsapp., raspun confirmat pentru a doua zi.

Ajuns in locatie pe Onestilor, unde ma astesptat in chilotei.Am avut ocazia sa vad sanii in toata splendoarea lor.Ca si aspect am stiut la ce merg,gusturile nu se discuta.Am primit prosop curat, dusulet de 3 ori.Totul ok.

Actiunea a fost foarte ok.Am primit tot,pentru ce am platit.Doar la fk era mai retinuta pentru ca sunt fumator si se simtea umpic.Dar a compesat cu pupat pe buze.A fost ok.Oral bune stie sa resusciteze daca e nevoie ,nu comentez, sex normal ok, nu comenteaza la pozitii.Dar la anal nu am rezistat mult.

Amenda 500 o ora,normal+anal+fk.

Multumesc Gabi.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 4 minute, Mihai390 a spus:

Salutare.

Azi am fost la Gabi.Am contactat pe wharsapp., raspun confirmat pentru a doua zi.

Ajuns in locatie pe Onestilor, unde ma astesptat in chilotei.Am avut ocazia sa vad sanii in toata splendoarea lor.Ca si aspect am stiut la ce merg,gusturile nu se discuta.Am primit prosop curat, dusulet de 3 ori.Totul ok.

Actiunea a fost foarte ok.Am primit tot,pentru ce am platit.Doar la fk era mai retinuta pentru ca sunt fumator si se simtea umpic.Dar a compesat cu pupat pe buze.A fost ok.Oral bune stie sa resusciteze daca e nevoie ,nu comentez, sex normal ok, nu comenteaza la pozitii.Dar la anal nu am rezistat mult.

Amenda 500 o ora,normal+anal+fk.

Multumesc Gabi.

Mtumesc frumos de vizita dragule  te mai aștept cu drag 🤗😘🤗💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...