Sari la conținut

Irina 0764538772


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în irina 0764538772
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare
Acum 2 minute, popescu_george a spus:

Ca sa fie bine pentru toata lumea, nu vrei sa facem schimburi? 🤪

Pai, la noi majoritatea sunt centuriste care si-au luat apartament. Daca vrei ia-le pe toate🤣noi nu ne suparam. 

 Scuze de off topic.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

Punctat a doua oara la Irinaaaaa19, parca mai deschisa ca si prima oara, atitudine pro, frumoasa, corp fain,

 Am inceput cu un mic joculet cu un dildo +limbute continuat cu un oral soft,( as fi vrut mai cu presiune, dar nu putem vorbi caci aveam gura cufundata in gaurele, dar si ragusit) si la sfarsit am finalizat anal din pozitia umeri-craci. A fost superb. 

Locatie 10 cu de toate

Per total nota 9(10 nu exista)

Halat 200 un numar cu anal

O sa mai revin 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare
1 oră în urmă, ciriooo1 a spus:

Punctat a doua oara la Irinaaaaa19, parca mai deschisa ca si prima oara, atitudine pro, frumoasa, corp fain,

 Am inceput cu un mic joculet cu un dildo +limbute continuat cu un oral soft,( as fi vrut mai cu presiune, dar nu putem vorbi caci aveam gura cufundata in gaurele, dar si ragusit) si la sfarsit am finalizat anal din pozitia umeri-craci. A fost superb. 

Locatie 10 cu de toate

Per total nota 9(10 nu exista)

Halat 200 un numar cu anal

O sa mai revin 

 La cat de bine s fost am uitat sa  platesc.Cand sa ies pe usa mi-a amintit ea subtil. Ce rusine m-a prins

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ieşit acuma de la Irina am prins-o în sfârşit în oraş:)) Deci tipa chiar ştie ce vrea şi ce îi place. Am început cu o țigărică şi o poveste , foarte deschisă şi te face să te simți lejer cu ea nu ca unele care stau încordate şi nu ştiu ce fac. Ne am bagat în pat am scăpat de haine , am început cu mângâieri şi sărutări pe corp totu' chill , mă pun îi sug tztzişoarele nu o deranjează e super permisivă tipa daca o iei frumos şi cu respect , se pune la pulă o suge bine se vede că ii place ,i o bat de obraz frumos , după mă pun în picioare ea la marginea patului am şi am început face-fucking agresiv , se îneacă ea puțin dar ii plaace şi se simte bine pula în gurița ei şi mai ales cu buzele alea mmm , o întind pe spate îi pun picioarele pe umerii mei şi incepe pedeapsa , îi place sexul agresiv deci pe asta ne am conectat frumos , are şi pizduța strâmtă chiar e ce trebe fata , i o mai bag în guriță unde îmi şi dau drumul , epuizați amândoi mai mergem la o țigară şi o poveste , la nr.2 n am mai rezistat mult am pus-o doggy şi tot aşa dăi , îi place doggy se vede după cum geme , vorbeşte cu tine îți spune ce vrei sa auzi , finalizat in doggy ne am mai dus la o țigară am mai vorbit un pic şi atât a fost , petrecut cu ea cam 1h15 min cu tigările cu tot. La note eu nu pot decât să o punctez cu 10  deoarece nu m am simtit grăbit eram ca doi prieteni care voiau doar să şi o tragă ca 2 nebuni şi să uite de tot;)))) Eu sper să vină mai des pe la noi că şi aşa suntem varză ca oraş tre' să mergem în vecini să futem. Seară bună Irina te pup;**

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...