Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu prea inteleg vorba asta ca nu se implica o fata, este doar o pozitie unde eu imi doresc sa lucreze fata asta este calare, ca restul ma cam deranjeaza in ritm daca misca si ea cand dau eu sa o fut adica nu are nici un rost sa se balangane si ea cand dai tu.... despre ce este vorba??

 

ps1. da este cam scump, dar daca lacustele isi permit din start 200/400 ea dece sa nu ceara??

ps2. mie mi a placut mult de partida de sex cu alice

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Bună băieții!

Sunt disponibilă astăzi până în jurul orei 23:00 și în următoarele zile aproximativ circa și ceva la fel :))

Dacă doriți să îmi faceți o vizită eu va aștept cu drag si cu o programare :*

 

 

 

P.s.

Eu chiar nu am chef si timp să mă cert/contrazic cu voi pe subiectul prețului! Așa că va rog sa va abțineți de la a comenta, este simplu ca bună ziua, dacă va deranjează sau nu va încadrați în noile mele schimbări NU SUNAȚI!

Pupici si să aveți o zi frumoasă și un început de săptămâna asa cum este sufletul vostru ;) :*

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Nu e concurenta nene e specula si tupeu. Eu am fost la ea, arata bine si cam atat, implicare minima. Dar ma rog, vorba ei o sa caut alte corpuri ca al ei e cam scump.

La implicare, daca o ajuți un pic o sa vezi ca nu e minima deloc
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

si acolo este bine, macar are un ascunzis gogu, cand am fost la alice ma clarit frumos nitel si pe urma am lucrat eu dar din cauza ca am vrut, am bagat botu intre sanii ei aia pufosi si mari si am intrat adanc si incet mhh ce pofta mi sa face.

 

La 20 ani o gaseam si eu cu ochii inchisi acum am nevoie de indrumare , nu de alta dar pot nimeri in alte gauri  :atm

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

daca ii suporti ,o sa fi asaltata de toti batrineii , si batrineii fut mai cu grija ,nu te demoleaza ca armasarii tineri ,asa ca... avantaj tu .

 

Da, dar o tin in pula o ora fix pe cand armasarii dupa 10 min dau semne de oboseala ... asa ca dezavantaj ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

hehe doar o informatie pentru popor, 10 minute focoase sunt suficiente pentru orice femeie si le va prefera mereu fata de ora in pula si cheful tot pe acolo.

 

alice daca gasesc timp si trec pe la tine si este iara chiala am sa plec plangand :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor! Buna Alice.

 

Eate prima recenzie din partea mea asa ca nu ma criticati, cei care sunt cunoscatori pot intelege mai bine ceea ce vreau sa descriu iar cei noi sigur vor avea o mare curiozitate si vor pune mana pe telefon sa o sune pe aceasta frumoasa fata.

 

Voi incepe cu un sfat: lasati pozele si intrebarile si mergeti la ea...la fata aia din poze da!!! E frumoasa si buna!

 

Avand o zi libera si cautand ceva de facut, Alice de pe forum mi-a trecut prin minte si am zis sa incerc inca odata dupa 3 4 5 saptamani de sunat si negasit. Iata ca raspunde si ea somnoroasa o voce usoara care parca ma astepta sa o trezesc. Am stabilit ora , am ajuns si ma indruma catre ea. Deschide usa, ma asteapta in spatele usii si dau sa intru scoate capul de parca era curioasa si ea de vizitatorul nou. Ne-am asezat frumos la o tigara, am povestit una alta de parca ne stiam si nu ne mai vazusem de mult. M-am hotarat sa iau initiativa si sa o invit in patul ala care ne astepta singur si pustiu:)). I-am spus ca vreau sa ma relaxeze si asa a si fost. Am luat pozitia de oral si acolo am ramas pana la finalizare. Face un oral bun de tot pt mine, m-a trezit bine si urca pe mine dupa ce imi pune fesul. Un sex reusit pentru mine ii multumesc.

 

Notele de la juriu:

Oralul 9,5

GFE 10

Fizic 9,5 (frumoasa, inalta, slabuta, sanii si fund belea rau)

Locatie 9 racoroasa

Anal nu face.

 

P.S mai vin pentru masajul ala ca am uitat :)) te pup😗

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...