Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Daca tot nu am mai ajuns de mult timp la ea, azi am zis sa testez serviciile acestei don'soare 🤣🤣 intodeauna am avut parte de servicii beton asa ca nu prea am ce sa spun doar ca locatia este in mamaia vis a vis de hotel apollo, acolo unde au stat ema si beatrice :) in rest...

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, talibanu a spus:

Daca tot nu am mai ajuns de mult timp la ea, azi am zis sa testez serviciile acestei don'soare 🤣🤣 intodeauna am avut parte de servicii beton asa ca nu prea am ce sa spun doar ca locatia este in mamaia vis a vis de hotel apollo, acolo unde au stat ema si beatrice :) in rest...

Am vrut sa iti scriu in PM, dar o fac public:  multe detalii nu fac bine (recenziile sunt baza,restul nu sunt informatii necesare) .

Te salut cu drag 🍻

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 22 ore, talibanu a spus:

Daca tot nu am mai ajuns de mult timp la ea, azi am zis sa testez serviciile acestei don'soare 🤣🤣 intodeauna am avut parte de servicii beton asa ca nu prea am ce sa spun doar ca locatia este in mamaia vis a vis de hotel apollo, acolo unde au stat ema si beatrice :) in rest...

Trebuia să nu comentezi tu 😂😂🥰😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna ...ii cer scuze lui rubinio...am vrut sa i fac o surpriza de ziua lui si nu mi a iesit..sa i cant multi ani traiasca de la balconul lui Alice..la ora 22 ..si el sa asculte la interfon..😅..dar am incurcat fetele cu numele de Alice..in graba am facut programarea la alice-ali...in loc de alice city...mi am dat seama dupa 20 min..dar nu am anulat..am zis ca asta e soarta....norocul lui rubinio si norocul meu...ca am dat de perla neagra...o frumusete de fata ...respectat programarea...primit cu cafea..cola..baie dotata...prosop mare si curat..  Note

On - 10

Np - 9

Gfe - 9

Spor la baieti....😅😅😅

  • Like 3
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 12 ore, Pandishpan a spus:

Buna ...ii cer scuze lui rubinio...am vrut sa i fac o surpriza de ziua lui si nu mi a iesit..sa i cant multi ani traiasca de la balconul lui Alice..la ora 22 ..si el sa asculte la interfon..😅..dar am incurcat fetele cu numele de Alice..in graba am facut programarea la alice-ali...in loc de alice city...mi am dat seama dupa 20 min..dar nu am anulat..am zis ca asta e soarta....norocul lui rubinio si norocul meu...ca am dat de perla neagra...o frumusete de fata ...respectat programarea...primit cu cafea..cola..baie dotata...prosop mare si curat..  Note

On - 10

Np - 9

Gfe - 9

Spor la baieti....😅😅😅

Mulțumesc frumos pentru recenzie si te aștept cu nerăbdare cu ce mi-ai promis 💋😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 01.06.2021 la 1:18, Pandishpan a spus:

Buna ...ii cer scuze lui rubinio...am vrut sa i fac o surpriza de ziua lui si nu mi a iesit..sa i cant multi ani traiasca de la balconul lui Alice..la ora 22 ..si el sa asculte la interfon..😅..dar am incurcat fetele cu numele de Alice..in graba am facut programarea la alice-ali...in loc de alice city...mi am dat seama dupa 20 min..dar nu am anulat..am zis ca asta e soarta....norocul lui rubinio si norocul meu...ca am dat de perla neagra...o frumusete de fata ...respectat programarea...primit cu cafea..cola..baie dotata...prosop mare si curat..  Note

On - 10

Np - 9

Gfe - 9

Spor la baieti....😅😅😅

Băiat,una la mină nu te-ar fi promit aliscyty să faci asta că aveam programare eu, și doi la mînă dacă ajungeai la aliscyty te futea de îți tremurau genunchi aveai sanse 0 să ajungi din pat la balcon plus ca eu sunt mai bandit ca voi și mi-am decalat programarile la ea am avut la 21:00!Și la cristina criss la 22:00pot confirma ele daca vad postarea mea.. !fă la altu asta cu mintea mai scurtă cu mine e foarte greu crede-mă!baftă succes la urmatoru🤣

Link spre comentariu
14 minutes ago, Rubinio said:

Băiat,una la mină nu te-ar fi promit aliscyty să faci asta că aveam programare eu, și doi la mînă dacă ajungeai la aliscyty te futea de îți tremurau genunchi aveai sanse 0 să ajungi din pat la balcon plus ca eu sunt mai bandit ca voi și mi-am decalat programarile la ea am avut la 21:00!Și la cristina criss la 22:00pot confirma ele daca vad postarea mea.. !fă la altu asta cu mintea mai scurtă cu mine e foarte greu crede-mă!baftă succes la urmatoru🤣

Ejti nebun! Din interfon s-a transformat în de la pat la balcon. Plm, o fi autocorectorul de vina. . 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Chiar acum, g2br13l a spus:

Ejti nebun! Din interfon s-a transformat în de la pat la balcon. Plm, o fi autocorectorul de vina. . 🤣

Tie nu-ti mai dau curs ai mintea slabă din auzite nu din capu meu ti-o zic !Nu team jignit ca aș putea ai eu să o fac dar mă respect pe mine după pe tine !Nu forta limita!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 5 minute, g2br13l a spus:

Ejti nebun! Din interfon s-a transformat în de la pat la balcon. Plm, o fi autocorectorul de vina. . 🤣

Dacă ai fi văzut că eu am specificat că am schimbat orele...Nu era nevoie să te mai bagi si in seama cu mine,oricine ar fi fost  nu avea cum sa-mi facă vreo surpriza neplăcută!inteligentilor!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 16 minute, g2br13l a spus:

Ejti nebun! Din interfon s-a transformat în de la pat la balcon. Plm, o fi autocorectorul de vina. . 🤣

Mai citeste de cel puțin 10 ori ce a vrut să facă băiatu,!dar ai dreptate poate auzeam de pe balcon de la cristina la ora aia🤣🤣🤣

Link spre comentariu
2 minutes ago, Rubinio said:

Dacă ai fi văzut că eu am specificat că am schimbat orele...Nu era nevoie să te mai bagi si in seama cu mine,oricine ar fi fost  nu avea cum sa-mi facă vreo surpriza neplăcută!inteligentilor!

Ba tu citești ce scrii, sau nici măcar tu nu înțelegi ce dracu mai scrii. Colegul Pandishpan a scris ca a vrut să-ți facă o surpriza și să-ți cânte "la mulți ani" la interfon. Și tu ii răspunzi ca îl futea aia de ii tremurau genunchii de la pat la balcon. Ce plm a zis el și ce dracu i-ai răspuns tu. 

Restul sint bulshituri pe care le scrii de obicei. Cum omul a spus ca a încurcat fetele, faptul ca ai devansat tu programările, e un zero barat. 

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 minut, g2br13l a spus:

Ba tu citești ce scrii, sau nici măcar tu nu înțelegi ce dracu mai scrii. Colegul Pandishpan a scris ca a vrut să-ți facă o surpriza și să-ți cânte "la mulți ani" la interfon. Și tu ii răspunzi ca îl futea aia de ii tremurau genunchii de la pat la balcon. Ce plm a zis el și ce dracu i-ai răspuns tu. 

Restul sint bulshituri pe care le scrii de obicei. Cum omul a spus ca a încurcat fetele, faptul ca ai devansat tu programările, e un zero 

De pe balcon sa imi cînte  iar eu sa ascult la interfon a zis vezi ca nu ai inteles tu ți-am zis mai citeste inca de 9 ori și vei intelege ce a vrut să facă dacă îmi cinta la 22:00 de pe balcon de la alicecyty oricum afara bătea vintu,și ploaia eu il auzeam din balconul cristinei 🤣🤣🤣 astea le făceam acum ani in urma !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...