Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

3 minutes ago, Rubinio said:

De pe balcon sa imi cînte  iar eu sa ascult la interfon a zis vezi ca nu ai inteles tu ți-am zis mai citeste inca de 9 ori și vei intelege ce a vrut să facă dacă îmi cinta la 22:00 de pe balcon de la alicecyty oricum afara bătea vintu,și ploaia eu il auzeam din balconul cristinei 🤣🤣🤣 astea le făceam acum ani in urma !

O fi ca prea zici cu foc. Oricum, la cum scrii nici dracu nu mai înțelege nimic. 

Daca am greșit, îmi cer scuze. Dacă nu, încearcă sa scrii mai citeț. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 9 minute, g2br13l a spus:

O fi ca prea zici cu foc. Oricum, la cum scrii nici dracu nu mai înțelege nimic. 

Daca am greșit, îmi cer scuze. Dacă nu, încearcă sa scrii mai citeț. 

Mai degrabă iti cereai scuze fetei ce deține contu nu mine,că neam permis să scriem aici ce nu ar fi trebuit!!!Eu mi-am cerut din bun simț te salut

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 6 minute, Rubinio a spus:

Tè inteleg că nu ai ce face dar nu te mai baga in seamă cu mine!

Las...bine ca ai tu ocupatie ;) macar asa sunt linistit 🤣🤣 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 minute, talibanu a spus:

Las...bine ca ai tu ocupatie ;) macar asa sunt linistit 🤣🤣 

Păi din cîte vad tu te-ai băgat în seamă cu mine ca să ai ocupatie!

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 6 minute, Rubinio a spus:

Păi din cîte vad tu te-ai băgat în seamă cu mine ca să ai ocupatie!

De data asta cred ca tu cauti bagare de seama...eu prin ce am scris nu era nimic adresat tie :), am subliniat faptul ca nu sunt singurul care nu intelege ce scrii...asta nu inseamna ca am incercat sa ma bag in seama...dar la cum scrii...nu ai cum sa intelegi prea bine ce scriem noi...si nu ar fi prima data cand esti pe langa subiect...

Tu cred ca esti frate cu 2peu2peu...numai ala e in asa hal ca intelege doar el ce scrie 🤣🤣 macar tu mai futi cate ceva cald din cand in cand 🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Chiar acum, talibanu a spus:

De data asta cred ca tu cauti bagare de seama...eu prin ce am scris nu era nimic adresat tie :), am subliniat faptul ca nu sunt singurul care nu intelege ce scrii...asta nu inseamna ca am incercat sa ma bag in seama...dar la cum scrii...nu ai cum sa intelegi prea bine ce scriem noi...si nu ar fi prima data cand esti pe langa subiect...

Eu nu ma bag in seama cu tine mai ales că știu ce joob ai nu te mai da cine nu esti fi tu cel adevarat din viața de zi cu zi talibane!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 6 minute, Rubinio a spus:

Eu nu ma bag in seama cu tine mai ales că știu ce joob ai nu te mai da cine nu esti fi tu cel adevarat din viața de zi cu zi talibane!

Ce legatura are jobul meu cu faptul ca nu intelegi si nu stii sa scrii limba romana? (Apropo...e "job" nu "joob" deci nici cu engleza nu le ai) este singurul mod in care imi poti raspunde? Atat te duce neuronul ala? 

Si 2 la mana cred ca atata timp cat nu esti peste sau managerul vreunei fete, jobul pe care il practici in viata de zi cu zi, pe acest site chiar nu este important :) dar din nou, nu ma astept sa poti intelege treaba asta...clar este peste puterile tale ;)

Eu stiu sa respect orice persoana care munceste legal in orice domeniu ;) dar...la cum scrii, nu cred ca poti fi asociat in vreun fel cu ideea de respect ;) din partea mea, eu unul am incercat sa iti vorbesc cat de frumos si politicos s-a putut spre deosebire de tine...asa ca nu imi mai pierd timpul cu tine, de azi maresc lista de ignore si te las linistit in prostia si aroganta ta ;) succesuri

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 minute, talibanu a spus:

Ce legatura are jobul meu cu faptul ca nu intelegi si nu stii sa scrii limba romana? (Apropo...e "job" nu "joob" deci nici cu engleza nu le ai) este singurul mod in care imi poti raspunde? Atat te duce neuronul ala? 

Si 2 la mana cred ca atata timp cat nu esti peste sau managerul vreunei fete, jobul pe care il practici in viata de zi cu zi, pe acest site chiar nu este important :) dar din nou, nu ma astept sa poti intelege treaba asta...clar este peste puterile tale ;)

Eu stiu sa respect orice persoana care munceste legal in orice domeniu ;) dar...la cum scrii, nu cred ca poti fi asociat in vreun fel cu ideea de respect ;) din partea mea, eu unul am incercat sa iti vorbesc cat de frumos si politicos s-a putut spre deosebire de tine...asa ca nu imi mai pierd timpul cu tine, de azi maresc lista de ignore si te las linistit in prostia si aroganta ta ;) succesuri

 

La toti tu le găsești defectul in scris te crezi prea inteligent uite ce iti zic eu bravo tie ca sti sa scriu povesti roamne etc și bravo mie cĂ stiu matematică macar numar bani !😉baftă 

Link spre comentariu
Acum 7 ore, Rubinio a spus:

Eu nu ma bag in seama cu tine mai ales că știu ce joob ai nu te mai da cine nu esti fi tu cel adevarat din viața de zi cu zi talibane!

Toata lumea stie ce job are panarama asta care se da mare coordonator de forum. Deh, frustrarile sunt mari daca nu reusesti in viata reala (reala ba talibane) , te crezi cocos in viata virtuala. Nu va mirati nici de meseriile alorlalti, gen lexluthor,gabriel sau 00. 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Fost si eu, ca de fiecare data cand revine. 
Alice e de top, de fiecare data mai meseriasa. A mai evoluat la oral, la normal e forta ca intotdeauna. 
Pacat ca in curand ne paraseste. Temporar. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
5 hours ago, mihaiht said:

Am deja cel putin 3 recenzii pentru Alice, nimic in plus de zis, poti sa iei sau sa nu iei in seama, dupa bunul plac. 
Eu nu obisnuiesc sa intru in polemici. 

Bine si faci. Tot respectul. Ai intuitie.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA
Acum 14 ore, lexluthor a spus:

Vrei sa spui ca asta e recenzie și trebuie să o luăm în seamă?

Ca să comentezi ce recenzii fac alții, trebuie la rândul tău să faci niște recenzii ca la carte. Văd că o iei pe urmele lui 2peu cu regulamentul.

  • Like 5
  • Confuz 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
16 hours ago, lexluthor said:

Vrei sa spui ca asta e recenzie și trebuie să o luăm în seamă?

Bravo maestre. Așa te vreau. Trage-i la răspundere. Nu învață nimic beleregii ăștia din sfaturile tale cum și ce să futa. Și mai ales cum să scrie o recenzie. 👍

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...