Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

Vizitator tttrrraaa
Reputație: 0

Bai fraților vad că aici mai toată lumea e pusa pe miștocăreala,când aveam eu minute tu nu aveai telefon,posibil prin 98 să fi avut și tu1-2 anișori,hai sa fim cu toții băieți și să vb de fetele astea de pe aici,mișto fac toți politicienii de noi,așa că...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 3 minute, tttrrraaa a spus:

Bai fraților vad că aici mai toată lumea e pusa pe miștocăreala,când aveam eu minute tu nu aveai telefon,posibil prin 98 să fi avut și tu1-2 anișori,hai sa fim cu toții băieți și să vb de fetele astea de pe aici,mișto fac toți politicienii de noi,așa că...

Sau e posibil sa fie chiar invers ;) desi nu am inteles exact daca te referi la mine sau la gabrel 🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 24 minute, tttrrraaa a spus:

Bai fraților vad că aici mai toată lumea e pusa pe miștocăreala,când aveam eu minute tu nu aveai telefon,posibil prin 98 să fi avut și tu1-2 anișori,hai sa fim cu toții băieți și să vb de fetele astea de pe aici,mișto fac toți politicienii de noi,așa că...

Domnule draga, avand in vedere ca pretindeti a avea o varsta relativ inaintata si totodata un cond de mult timp pe forum, ar trebui sa stiti ca nu se procedeaza in felul cum ati procedat dumneavostra pe topicul asta, cat si pe un alt topic! Va spun asta fara nici un fel de ironie!

Link spre comentariu
2 hours ago, tttrrraaa said:

Servus Alice.Sunt in Mamaia,crezi că ne putem vedea?

 

14 minutes ago, nicieu said:

Domnule draga, avand in vedere ca pretindeti a avea o varsta relativ inaintata si totodata un cond de mult timp pe forum, ar trebui sa stiti ca nu se procedeaza in felul cum ati procedat dumneavostra pe topicul asta, cat si pe un alt topic! Va spun asta fara nici un fel de ironie!

41 minutes ago, tttrrraaa said:

 

 

14 minutes ago, nicieu said:

 

Si ca să îl completez pe nicieu. Nu te supara colegu dar nici măcar pe Facebook sau whats up nu primești un răspuns instant. Dapoi aici. Sau tu crezi ca fetele stau pe site, doar doar o posta cineva ca e prin zona și vrea sa le futa. Te mai și lauzi ca aveai telefon în 98 când abonamentul cel mai mic era 20 de dolari și mai și plăteai minute de te ca ai pe tine si nu ai acum un 5 euro amărâți ca sa ai nelimitat orice. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
49 minutes ago, tttrrraaa said:

Bai fraților vad că aici mai toată lumea e pusa pe miștocăreala,când aveam eu minute tu nu aveai telefon,posibil prin 98 să fi avut și tu1-2 anișori,hai sa fim cu toții băieți și să vb de fetele astea de pe aici,mișto fac toți politicienii de noi,așa că...

Nu te da cu presupusul daca ai avut caramida Maxon in retea NMT. Pe vremea aia era sa sparg o roata de taxi cand a zburat de la curea, ca in buzunar nu incapea. Si acum plateam la Taliban in rate.

Cand mistocarim trece ziua altfel.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
20 minutes ago, Orb1t said:

Nu te da cu presupusul daca ai avut caramida Maxon in retea NMT. Pe vremea aia era sa sparg o roata de taxi cand a zburat de la curea, ca in buzunar nu incapea. Si acum plateam la Taliban in rate.

Cand mistocarim trece ziua altfel.

Nmt-ul din ce știu eu a început prin 2000  cu Suntel/nmt. Omul era și mai bazat. 

Link spre comentariu
5 minutes ago, g2br13l said:

Nmt-ul din ce știu eu a început prin 2000  cu Suntel/nmt. Omul era și mai bazat. 

Esti sigur? Ca eu nu mai stiu la cat mi-am dat cu mizeria aia in cap si care trebuia incarcata de 2 ori in 8 ore. Stiu ca era 1 usd/ min. Dar parca e mai vechi de 2000.

Link spre comentariu
32 minutes ago, Orb1t said:

Esti sigur? Ca eu nu mai stiu la cat mi-am dat cu mizeria aia in cap si care trebuia incarcata de 2 ori in 8 ore. Stiu ca era 1 usd/ min. Dar parca e mai vechi de 2000.

98 înseamnă anul când erau radio telefoane la greu și începuse sa apara GSM-urile. Doar ca Suntel ul era folosit de Zapp și asta e prin 2000.

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 6 ore, Orb1t a spus:

Esti sigur? Ca eu nu mai stiu la cat mi-am dat cu mizeria aia in cap si care trebuia incarcata de 2 ori in 8 ore. Stiu ca era 1 usd/ min. Dar parca e mai vechi de 2000.

 

Acum 6 ore, g2br13l a spus:

98 înseamnă anul când erau radio telefoane la greu și începuse sa apara GSM-urile. Doar ca Suntel ul era folosit de Zapp și asta e prin 2000.

https://madalincristian.ro/istoria-primului-operator-de-telefonie-mobila-din-romania-de-la-aparitie-pana-la-disparitie/

 

https://specialarad.ro/istoria-gsm-in-romania-o-retrospectiva-de-la-telefonica-connex-dialog-si-prima-caramida-pana-in-zilele-noastre/

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 4 ore, Lajos32 a spus:

Ceau draguțo ești superba de draguța putem sa vorbim pe whatsapp cand vi la oradea te pup draguțo 🥰 uite numaru meu 0771148850 

Hai ca iti dau eu bep sa ma suni daca e ca nu mai am minute...s-au terminat nelimitatele

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Stimabili ciocanari,

Vizitata cu putin timp in urma, i-am promis ca revin cu recenzia.  

Dupa apelul telefonic, Alice ma indruma catre locatie. Fara prea multa vorbarie, ma cer la dus, apoi purced catre locul faptei. 

Fiindu-mi teama de intuneric (scuza mea preferata pt a admira gaurile aferente), ii cer sa aprindem lumina, iar ea accepta fara nazuri, apoi incepe cu un oral protejat (la cererea mea), executat cum trebuie, fara graba. Urmeaza pozitia mama iedului,  avand parte de un peisaj superb. Simtind ca se apropie clipa, cer sa schimbam in misionar, apoi niste umeri craci si asta a fost. Si acum notele:

Locatie moderna - 10, Lenjerie curata

Oral - 9

Normal - 8

Corp - 9, inalta, frumoasa, supla, sani medii, fund frumos, ingrijita, poze conforme cu realitatea

Cadou 150 fin

De revenit - DA

  • Like 6
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...