Sari la conținut

Experta in sarut 0747556270


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Eu am un singur cont si este acesta acei 2 baieti care au scris au facuto pentru ca eu iam rugat.. Nu am de ce sa ma ascund dupa deget.. Oameni care vin la mine pleaca mulțumiți voi sunteti clinti de la inceput cand abea ma apucasem si nu prea stiam cum sta treaba, bine acum clar ca nu pot fi pe placut tuturor dar nici chear de evitat

Link spre comentariu
  • Oras:Prin spate...
  • Oras:Prin spate...

Eu am un singur cont si este acesta acei 2 baieti care au scris au facuto pentru ca eu iam rugat.. Nu am de ce sa ma ascund dupa deget.. Oameni care vin la mine pleaca mulțumiți voi sunteti clinti de la inceput cand abea ma apucasem si nu prea stiam cum sta treaba, bine acum clar ca nu pot fi pe placut tuturor dar nici chear de evitat

am marea rugăminte, dacă se poate, sa scrie tot cei 2 băieți in locul tău. Mi-e greu sa folosesc google translate. Mulțumesc.
  • Like 1
Link spre comentariu

Mamă, ce nervi îmi face site-ul ăsta de p.lă!!!

Eu sunt Carolina , abea acum văd ce se vorbește de mine ,garantez că nu am zgâriat pe nimeni la oral !!!😡

Nu stiu cine se încurcă în conturi, persoanele care vorbesc de mine,nici măcar nu mi-au călcat casa !!!

Se pare că am niște * invidioși * pe aici,eu îmi selectez clienți ;)

Cu asta am încheiat discuția!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Vorba lui mariancucu pentru ce atatea recenzi, pierdere de timp.

Eu una nu ma simt atatacata deoarece nimic nu este adevarat.

Nu am cum sa fiu pe placu tuturor de aici, fiecare are placerile lui.

Si cu asta am incheiat orice discutie pe acest forum

Bafta in continuare💋

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

De ce atatea discutii? Pai ca lumea sa stie care sunt cele la care merita sa te duci, si cele la care nu merita.

Maria, ti-am spus ca singura cale de iesire din situatia asta este sa te prezinti frumos, sa pui poze, sa ne spui ce servicii oferi, si oamenii vor veni sa te viziteze. Daca vor avea experiente placute, sigur vor lasa recenzii pozitive si totul ce a fost in trecut o sa fie uitat. Dar tu ce ai facut? Ai facut 10 conturi si ai inceput sa bagi recenzii false (despre cele pe topicurile altor fete nu mai are rost sa spun) si te-ai luat la cearta cu oamenii vechi si de incredere de pe forum. Adica, ai confirmat tot ce s-a spus despre tine pana acum.

Link spre comentariu
Vizitator neacsupd
Reputație: 0

Salut. Eu am fost la ea ieri, locatie Coresi. Cand am ajuns mi-a zis ca i-a venit prin urmare nu se poate decat oral cu finalizare orala si inghitire. Ok pt. mine, am ramas. Oralul nu e wow, simplu, o viteza, fara atentie la zonele adiacente, fara alte artificii, in ritmu asta putea sa mi-o suga jumate de ora si nu ma terminam, am ajutat-o un pic eu si am finalizat in gura. Achitat 100. Prin urmare destul de slabut, mai ales ca in anuntul de pe publi zice ca e perversa si jucausa, ma asteptam la mai multa diversitate. Zi faina.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...