Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am vorbit cu ea, amus 3-4 saptamani. E o pustioaca de vreo 19 ani mi se pare. Numa vrajeli, sa trimiti poza cu tine, din astea. Mi-a trimis o poza cu ea, slaba, bruneta dar nu urata. Nici ea nu stie ce vrea, zicea relatie ca e pocaita fara sa stie lumea, dar nu am apucat mai multe ca tot ma stresa sa ii trimit poza. Am zis pas, zicea ca nu vrea bani, doar relatie discreta dar ma indoiesc. 

Bafta, sa vedem daca a reusit sau reuseste cineva sa obtina ceva.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut. De vreo 3 saptamani tot vorbesc cu ea pe hangouts. I-am propus sa ne vedem intr-un loc public sa ne cunoastem. Apoi i-am propus sa ma sune. A refuzat pe tot felul de motive ieftine gen: are copil mic, o stie lumea in oras ca are saloane inchiriate, apoi ca nu e sigura ca as avea maniere. Am facut prostia sa-i trimit poza, din pacate.  :blushing2 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salut. De vreo 3 saptamani tot vorbesc cu ea pe hangouts. I-am propus sa ne vedem intr-un loc public sa ne cunoastem. Apoi i-am propus sa ma sune. A refuzat pe tot felul de motive ieftine gen: are copil mic, o stie lumea in oras ca are saloane inchiriate, apoi ca nu e sigura ca as avea maniere. Am facut prostia sa-i trimit poza, din pacate. :blushing2

o fi sora lui 100ani si verisoara lui alcapone 😂😂😂

 

Era una asemanatoare mai demult pe oradea online.am vb cu ea in aceea perioada pe defunctul yahoo mess. Si tot inventa motive daca ii ceream sa ne vedem pe web sau sa vb.la telefon.Poate e aceeasi nefututa.

Link spre comentariu

o fi sora lui 100ani si verisoara lui alcapone 😂😂😂

 

Era una asemanatoare mai demult pe oradea online.am vb cu ea in aceea perioada pe defunctul yahoo mess. Si tot inventa motive daca ii ceream sa ne vedem pe web sau sa vb.la telefon.Poate e aceeasi nefututa.

nu e verisoara mea.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salut. De vreo 3 saptamani tot vorbesc cu ea pe hangouts. I-am propus sa ne vedem intr-un loc public sa ne cunoastem. Apoi i-am propus sa ma sune. A refuzat pe tot felul de motive ieftine gen: are copil mic, o stie lumea in oras ca are saloane inchiriate, apoi ca nu e sigura ca as avea maniere. Am facut prostia sa-i trimit poza, din pacate.  :blushing2

 

Daca nu e ceva poza mai indecenta sau daca o ai cumva pe FB nu are ce sa faca cu ea, te scoti si zici ca a luat-o de acolo.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...