Sari la conținut

Blonda botox si pierce în limba 0759388140


Postări Recomandate

  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
Vizitator anonim2017
Reputație: 0

Va mulțumesc pentru recenzii ,da sunt reală, serviciile sunt oral normal 69 masaj diferite pozitii

Super. Sper sa te mai prind și eu în weekend? Se poate programare prin SMS sau WhatsApp?

Link spre comentariu
Vizitator anonim2017
Reputație: 0

Am reușit și eu să ajung astăzi la Alice! :)

 

Confirm cele supse mai sus, este demențială, comunicativă și cu mult bun simț.

 

Contact - Am vorbit prima data prin SMS, revenit cu un telefon, programare respectată din abele parți, nu a trebuit sa aștept deloc pe la scară sau chestii din astea des întâlnite. 

 

Locație 10 - Nimic de reproșat, în spate la benzinăria Rompetrol (1 mai).

 

Aspect 9,5 - Înaltă, frumoasă și foarte bine proporționată. Sunt subiectiv cu notele aici la recenzii dar asta depinde de gusturile fiecăruia. 

 

ON - 10, nu am ce zice aici, doar cu Mieuna daca o mai țineți minte am avut parte de un așa ON :)

 

Igienă - 10 nimic mai mult de spus aici.

 

Am schimbat mai multe poziții și pot spune că, a doua oară termin mai greu dar aici nu a fost cazul, un mare plus.

 

GFE - nu pot să îmi dau cu părerea aici, dar cu siguranță știe să se facă pălcută. Am avut impresia ca ne știam de mai mult timp, am râs, discutat diverse, chiar vorbareață și ai cu cine purta o conversație.

 

De revenit - DA. Sper să mai vină pe aici și după sărbatori :)

Link spre comentariu

andrei_andrey sunt la fel de ok cu toti clienții,nu sunt de fiecare data pe placul tuturor clientilor ,nu cred ca nu te am facut să te simti bine dincontra eu imi amintesc foarte bine ca ai fost mulțumit si mai sus ai spus ca ma recomanzi !!! Finalizarea orala si sexul oral tine foarte mult de igienă ! O seară bună

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...